Trendyol Süper Lig 21. Hafta | Fenerbahçe 1-1 Samsunspor

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,613
Puanı
860
Sosyal medyada gördüğüm ve haklı bulduğum bir yorum, benn en başından beri diyorum İsmail Kartal hiçbir becerisi olmayan bir teknik direktör diye... Takım kendi tecrübeli ayaklar ile gidiyor... İsmailin hiçbir dokunuşu yada etkisi yokdur.
------

Bu nasıl bir gol yemekdir?

İnsan azıcık utanır yaaa... Fenerbahçe nefretiniz yüzünden bu kadar rezil olmaya değer miydi?
Vakti zamanında Bakasetas'ın frikiğini içeri alan Altay'da o zaman maçı satmış mı oluyor? Boş muhabbet yapıyorsunuz be abi. Kendi hatalarınızı başkalarında aramayı bırakın artık.

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Hala oyun olarak Fenerbahçe fersah fersah önde. :)
Bir Trabzonspor taraftarı olarak söylüyorum bunu. :) TS'yi 5'lemiş olabilirsiniz. Ancak şu unutulmasın; Trezeguet, Onauchu, Pepe, Bakasetas, Larsen(gitti), Abdülkadir kadroda yoktu. Yedeklerin bir çoğu alt yapıdan dolma.
Hee bu bir bahane mi değil tabi ki ama durup düşünmek için bir neden.
Önümüzdeki hafta da büyük ihtimalle Pendik yenilecek. Ama BJK'yi yendi. Ligin şuan en rahat hoca yiyebilen kadrosuna sahip BJK o kadar kötü.
Bu argümanlar ışığında Galatasaray'ı tebrik ederim.
Dip Not; FB'nin yediği goldeki serbest vuruşda faul yoktu. Yanlış karar sonucu Fenerbahçe gol yedi. Bunu da unutmamak gerek. :) Hee ben takımı tutmuyorum. Bu yüzden umrumda mı hayır. Hepsi birbirinden beter olabilir. Zaten oraya doğru gidiyorlar :)
Haksız penaltılarla alınan puanlar ile penaltı puan durumunda 4 katı farkla olan fenerbahçe taraftarı golden önce faul yoktu diyor önce bir şapkayı koymak lazım alınan bedava fauller bedava pen6lar yanlış hakem hataları unutmayın ki 1 takım hariç herkes hakemlerde insandır hata yapabilirin altına imza atmışlardır bilin bakalı o imzayı atmayan tek takım hangisi tabiki GALATASARAY

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,437
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Haksız penaltılarla alınan puanlar ile penaltı puan durumunda 4 katı farkla olan fenerbahçe taraftarı golden önce faul yoktu diyor önce bir şapkayı koymak lazım alınan bedava fauller bedava pen6lar yanlış hakem hataları unutmayın ki 1 takım hariç herkes hakemlerde insandır hata yapabilirin altına imza atmışlardır bilin bakalı o imzayı atmayan tek takım hangisi tabiki GALATASARAY
Sinirlerim bozuldu

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
Beni takımlar bağlamaz. 3/5/10 sene öncesinin tartışmalı kararları herhangi bir şey bağlamaz. Bu şekilde olursa zaten futbolda bir gelişim olmaz. Bir yerden başlanması lazım. Geçmiş yıllarda var olan pozisyonlara sürekli gidilir ise, hiçbir şekilde yeni bir sayfa veya yeni bir dönem açamayız. Her takıma fahiş hakem kararları denk gelmiştir. Bu yadsınamaz bir gerçektir. Ancak bunları bilerek yeni sayfa açma görevi de hala TFF'nin ve dahil diğer kurumlarının elindedir. Henüz daha hiçbir şey tamamiyle bitmiş değildir. Hala bu çukurda debelenen kararları kurtarma şansımız var.

• Okudum
Reactions: Felon

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,437
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Beni takımlar bağlamaz. 3/5/10 sene öncesinin tartışmalı kararları herhangi bir şey bağlamaz. Bu şekilde olursa zaten futbolda bir gelişim olmaz. Bir yerden başlanması lazım. Geçmiş yıllarda var olan pozisyonlara sürekli gidilir ise, hiçbir şekilde yeni bir sayfa veya yeni bir dönem açamayız. Her takıma fahiş hakem kararları denk gelmiştir. Bu yadsınamaz bir gerçektir. Ancak bunları bilerek yeni sayfa açma görevi de hala TFF'nin ve dahil diğer kurumlarının elindedir. Henüz daha hiçbir şey tamamiyle bitmiş değildir. Hala bu çukurda debelenen kararları kurtarma şansımız var.
Cafe açmaya taktım
@Hobbit