Trendyol Süper Lig 21. Hafta | Fenerbahçe 1-1 Samsunspor

12.Adam

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,344
Puanı
1,060
IMG_0878.jpeg

IMG_0880.jpeg

Saat 16’da başlayacak maçla ilgili yorum ve görüşlerinizi bu konu başlığı altından yapabilirsiniz.

IMG_0881.jpeg

IMG_0882.jpeg

@bazinga @offensive @Dosi @emreemreu @batuhankaralar @The_Erinch @serhatt @soo @eskici @Keith Long

Moderatörün son düzenlenenleri:
  • Beğendim
Reactions: batuhankaralar

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,294
Puanı
1,060
Çok gol kaçırdık. Son dakikada Krunic ataydı, stad yıkılırdı. :(

Trabzon'dan gelecek haberi bekliyoruz. :A

• Üzücü
Reactions: 12.Adam

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,614
Puanı
860
İsmail Kartal şampiyonluğun önünde duruyor. Gole en ihtiyacı olduğu zamanda Dzeko'yu oyundan çıkardı. Kendi evinde baskı kurman gerekirken çıkardığı adama bak. Samsun'un arka dörtlüsü muhtemelen ligin en zayıf dörtlüsü. Dzeko ve Bats yan yana 5 dakika oynasalar golü atarlardı. Hadi Dzeko çıkardın aynı anda Tadic'i de neden çıkardın? King ve Cengiz ile baskı kurabileceğini sana ne düşündürttü?

Fred oyunda çıkarken suratı iyi değildi. Sakatlığı ciddi ise FB'nin şampiyonluk hasreti devam eder. Normalde bu kadro onsuz da gidebilir ama takımın başında hoca yok. FB taraftarı olsam bu adam istifa etsin diye her gün dua ederdim.

Bu arada tam kadro kendi evinde Samsun'u yenemeyen takımın taraftarı lütfen akşam bizim maç hakkında saçma yorumlarda bulunmasın.

• Okudum

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,280
Puanı
1,060
İsmail Kartal şampiyonluğun önünde duruyor. Gole en ihtiyacı olduğu zamanda Dzeko'yu oyundan çıkardı. Kendi evinde baskı kurman gerekirken çıkardığı adama bak. Samsun'un arka dörtlüsü muhtemelen ligin en zayıf dörtlüsü. Dzeko ve Bats yan yana 5 dakika oynasalar golü atarlardı. Hadi Dzeko çıkardın aynı anda Tadic'i de neden çıkardın? King ve Cengiz ile baskı kurabileceğini sana ne düşündürttü?

Fred oyunda çıkarken suratı iyi değildi. Sakatlığı ciddi ise FB'nin şampiyonluk hasreti devam eder. Normalde bu kadro onsuz da gidebilir ama takımın başında hoca yok. FB taraftarı olsam bu adam istifa etsin diye her gün dua ederdim.

Bu arada tam kadro kendi evinde Samsun'u yenemeyen takımın taraftarı lütfen akşam bizim maç hakkında saçma yorumlarda bulunmasın.
Kendi evinizde en az 5 yemenizi bekliyorum..

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Bu sezon Fenerbahçe'nin şampiyonluk yolundaki en büyük engeli İsmail Kartal. :A 70. dakikada gole ihtiyacın varsa 3 hücumcu birden çıkaramazsın, büyük takım hocasıysan orada beraberliği kaybetmeyeyim diye değil galibiyeti alayım diye oynaman gerekir.

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Çok iyi bir maç çıkardık. Kerem ve Zaha`nın aynı anda verimli olabildiği bir maç ortaya çıkınca fark da oldu.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,280
Puanı
1,060
Bu sezon Fenerbahçe'nin şampiyonluk yolundaki en büyük engeli İsmail Kartal. :A 70. dakikada gole ihtiyacın varsa 3 hücumcu birden çıkaramazsın, büyük takım hocasıysan orada beraberliği kaybetmeyeyim diye değil galibiyeti alayım diye oynaman gerekir.
Sosyal medyada gördüğüm ve haklı bulduğum bir yorum, benn en başından beri diyorum İsmail Kartal hiçbir becerisi olmayan bir teknik direktör diye... Takım kendi tecrübeli ayaklar ile gidiyor... İsmailin hiçbir dokunuşu yada etkisi yokdur.
------

Bu nasıl bir gol yemekdir?

İnsan azıcık utanır yaaa... Fenerbahçe nefretiniz yüzünden bu kadar rezil olmaya değer miydi?

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and mesmeso

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Burada geçen haftaki maçta yorum yaptığımda bana gülmüşlerdi şimdi ben onlara gülüyorum sıradaki maçta takılacaktır dedim ve takıldı :D

geçmiş olsun arkadaşlar yeni başlıyoruz biz daha.. @Hobbit @12.Adam

• Olmamış

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
Burada geçen haftaki maçta yorum yaptığımda bana gülmüşlerdi şimdi ben onlara gülüyorum sıradaki maçta takılacaktır dedim ve takıldı :D

geçmiş olsun arkadaşlar yeni başlıyoruz biz daha.. @Hobbit @12.Adam
Hala oyun olarak Fenerbahçe fersah fersah önde. :)
Bir Trabzonspor taraftarı olarak söylüyorum bunu. :) TS'yi 5'lemiş olabilirsiniz. Ancak şu unutulmasın; Trezeguet, Onauchu, Pepe, Bakasetas, Larsen(gitti), Abdülkadir kadroda yoktu. Yedeklerin bir çoğu alt yapıdan dolma.
Hee bu bir bahane mi değil tabi ki ama durup düşünmek için bir neden.
Önümüzdeki hafta da büyük ihtimalle Pendik yenilecek. Ama BJK'yi yendi. Ligin şuan en rahat hoca yiyebilen kadrosuna sahip BJK o kadar kötü.
Bu argümanlar ışığında Galatasaray'ı tebrik ederim.
Dip Not; FB'nin yediği goldeki serbest vuruşda faul yoktu. Yanlış karar sonucu Fenerbahçe gol yedi. Bunu da unutmamak gerek. :) Hee ben takımı tutmuyorum. Bu yüzden umrumda mı hayır. Hepsi birbirinden beter olabilir. Zaten oraya doğru gidiyorlar :)

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,437
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Kendi evinizde en az 5 yemenizi bekliyorum..
Galatasaraylılar Galatasaray’a fayda
fenerba
Hala oyun olarak Fenerbahçe fersah fersah önde. :)
Bir Trabzonspor taraftarı olarak söylüyorum bunu. :) TS'yi 5'lemiş olabilirsiniz. Ancak şu unutulmasın; Trezeguet, Onauchu, Pepe, Bakasetas, Larsen(gitti), Abdülkadir kadroda yoktu. Yedeklerin bir çoğu alt yapıdan dolma.
Hee bu bir bahane mi değil tabi ki ama durup düşünmek için bir neden.
Önümüzdeki hafta da büyük ihtimalle Pendik yenilecek. Ama BJK'yi yendi. Ligin şuan en rahat hoca yiyebilen kadrosuna sahip BJK o kadar kötü.
Bu argümanlar ışığında Galatasaray'ı tebrik ederim.
Dip Not; FB'nin yediği goldeki serbest vuruşda faul yoktu. Yanlış karar sonucu Fenerbahçe gol yedi. Bunu da unutmamak gerek. :) Hee ben takımı tutmuyorum. Bu yüzden umrumda mı hayır. Hepsi birbirinden beter olabilir. Zaten oraya doğru gidiyorlar :)
Fenerbahçe berabere kalıncaya hijyen sertifikası
Ve kosgebe taktım
@12.Adam @xemrexxx
------

@Hobbit