Torku Konyaspor - Beşiktaş|STSL 34. Hafta Maçı |Haber ve Yorumlar

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

Torku Konyaspor - Beşiktaş|STSL 34. Hafta Maçı |Haber ve Yorumlar

kon-bjk_1.png

Spor Toto Süper Lig'de şampiyonluğunu ilan eden Beşiktaş, sezonun son hafta maçında bu akşam deplasmanda Konyaspor ile karşı karşıya gelecek.

Saat 19.00'da başlayacak mücadelede hakem Ümit Öztürk düdük çalacak.

Konyaspor: Serkan, Skubic, Ali Turan, Vukovic, Douglas, Volkan Fındıklı, Ali Çamdalı, Ömer Ali, Bajic, Traore, Halil İbrahim.

Beşiktaş:
Boyko, Serdar, Alexis, Tosic, Marcelo, Kerim Frei, Necip, Tolgay, Sosa, Olcay, Cenk.

Orijinal formatta oku

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
Baya esik var son maç formalite pek bişey beklemiyorum yedekler hırslı olabilir.))

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
2-1 Torku Konyaspor önde.

Keşke bizimkiler Başakşehir'i yenseydi, Konya her türlü Beşiktaş'ı yenecekti ki şu an yeniyor. O zaman bize bir fırsat doğmuş olacaktı. :T:

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
2-1 Torku Konyaspor önde.

Keşke bizimkiler Başakşehir'i yenseydi, Konya her türlü Beşiktaş'ı yenecekti ki şu an yeniyor. O zaman bize bir fırsat doğmuş olacaktı. :T:
Sizinkiler Başakşehir'i yenince bizimkiler kesin 10 kişi eksik çıkardı Konyaspor maçına. :) As kadromuzla ilk yarı 4-0 yendiğimizi hatırlatırım Konya'yı.

Bu arada maç Perşembe günü oynanacaktı 1 gün önceye aldırdık şampiyonluk kutlamalarından dolayı. Futbolcular kaç gündür antrenmanı bırak kutlamalardan dolayı uyku bile uyumadı onu da belirtmek lazım.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Sizinkiler Başakşehir'i yenince bizimkiler kesin 10 kişi eksik çıkardı Konyaspor maçına. :) As kadromuzla ilk yarı 4-0 yendiğimizi hatırlatırım Konya'yı.

Bu arada maç Perşembe günü oynanacaktı 1 gün önceye aldırdık şampiyon kutlamalarından dolayı. Futbolcular kaç gündür antrenmanı bırak kutlamalardan dolayı uyku bile uyumadı onu da belirtmek lazım.
Kazanmanın verdiği rahatlık da vardır tabi, birşey demiyorum ama ben yine de bu maça güveniyordum kendimce. Yani bizim yenmemiz durumunda BJK'nin bu maçta takılacağını düşünüyordum.

Zaten şampiyonlar, çerez diye çıkmışlardır buna. :D

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Kazanmanın verdiği rahatlık da vardır tabi, birşey demiyorum ama ben yine de bu maça güveniyordum kendimce. Yani bizim yenmemiz durumunda BJK'nin bu maçta takılacağını düşünüyordum.

Zaten şampiyonlar, çerez diye çıkmışlardır buna. :D
Senin görüşüne tabi ki saygım var ama Beşiktaş deplasmanda Galatasaray'ı yendikten sonra şampiyon olmuştu zaten. Bunu Fenerbahçeli oyuncularda anlayıp Başakşehir'e takıldı her şey bu kadar net ve anlaşılır. :) O çoşkuyla Beşiktaş'ın Osmanlıspor karşısında da nasıl oynadığını gördük. Eğer 1 puan Konyaspor maçında ihtiyacımız olsa çoşkumuzdan bir eksiklik yaşamazdık.

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Bjk nin bu sezon çıktığı rahat bir maç.doğal olarak şampiyonluk garanti olduğu için maçıda rahat oynadı