Tom Hanks İstanbul'da Film Çekmeye Geliyor

Yakamoz-Asi

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
29,183
Puanı
1,061
L658fgPVlfKUjgRMtylnRrBr.jpg

Russell Crowe'dan sonra Tom Hanks de filmini çekmek için Istanbul'a geliyor.

Bu günlerde Oscarlı yıldız Russell Crowe'un 'The Water Diviner' filminin çekimleri sürdüğü Istanbul’a Crowe'un ardından bir başka Oscarlı yıldız, Tom Hanks, Istanbul yoluna düştü.

Yapımcılığını Tom Hanks'in üstlendiği ve dünyada 'best seller' olan Dan Brown'ın 'Kayıp Sembol' adlı son kitabından beyazperdeye uyarlanan filmin bir kısmı Türkiye'de çekilecek.

Başta Ayasofya olmak üzere Istanbul'un pek çok tarihi mekanlarında geçiyor. Mark Romanek'in yönetmen koltuğunda oturacağı film için Hanks'in, Russell Crowe'la konuyla ilgili iletişime geçtiği iddia edildi.

Çekimlerde kentin tarihi yerlerini plato olarak kullanmak isteyen Hanks, filmin çekimlerine gelecek yıl başlamayı planlanıyor.​

Yakamoz-Asi

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
29,183
Puanı
1,061
Istanbul kiymete bindi son zamanlarda :) James Bond filminden sonra Russel Crowe ve simdi de Tom Hanks. :D

Yakamoz-Asi

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
29,183
Puanı
1,061
jenifer lawrence da gelecekmi ? :)

tomu kim napsın belki jeniferda istanbulun methini duymuştur gidip bizde seyrederdik canlı canlı :)

Tom Hanks iyidir. Görmek isterdim acikcasi ben :)
Jenny nereden cikti? Bir duyum mu var filmde oynayacak diye? OzaN kesin sete gider o zaman :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Daha cok var gelecek seneye. Kadro'yu bulamadim bir yerde. Belki olur :D

evet oyunculardan bir tom hanks belli..... kayıp sembol bir kitapmış kitabın konusunu bilsek aslında başrolde bir güzel kız varmı yokmu onuda buluruz ve bu yoldan jenifer a rahat ulaşırız :))

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Güzel haber. Yazarın bir başka kitabı Melekler ve Şeytanlar da Tom Hanks'in başrollüğünde beyazperdeye aktarılmıştı.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,771
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Güzel haber. :)

Gişe filmi olması nedeniyle Tom Hanks'in gelecek projeleri içinde en az beklediğimdi ama İstanbul olması anlam farklı bir anlam katacak. Keşke görebilsek İstanbul'a gelmişken ama çok zor. :(

The Da Vinci Code ve Angels & Demons'tan sonra serinin üçüncü filmi olacak. İlk filmi izlemiştim fakat çok da beğenmediğimden ikincisini izlemeye bir türlü sıra gelmemişti. Kadrodaki diğer oyuncular belli değil ama özellikle serinin ilk filminin kadrosu harikaydı. Yine iddialı bir kadro görmemiz olası. :)

Yakamoz-Asi

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
29,183
Puanı
1,061
Güzel haber. :)

Gişe filmi olması nedeniyle Tom Hanks'in gelecek projeleri içinde en az beklediğimdi ama İstanbul olması anlam farklı bir anlam katacak. Keşke görebilsek İstanbul'a gelmişken ama çok zor. :(

The Da Vinci Code ve Angels & Demons'tan sonra serinin üçüncü filmi olacak. İlk filmi izlemiştim fakat çok da beğenmediğimden ikincisini izlemeye bir türlü sıra gelmemişti. Kadrodaki diğer oyuncular belli değil ama özellikle serinin ilk filminin kadrosu harikaydı. Yine iddialı bir kadro görmemiz olası. :)

The Da Vinci Code'u bende begenmemistim. Kitabi daha iyiydi. Kadro iyiydi gercekten. Audrey Tautou ile iyi bir uyum yakalamislardi.

Belki @destere 'nin dedigi gibi Jennifer Lawrence olur :D

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
O değilde X Factor Türkiye'de en sağda oturan juri üyesi bildiğin Tom Hanks

Bh52wzWIgAE_9E1.jpg