Timur Savcı: "Meryem Uzerli Tüm Ekibe Saygısızlık ve Ayıp Etti!"

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
1066099.jpg

Tims&B Productions'ın sahibi olan ünlü yapımcı Timur Savcı'dan Meryem Uzerli açıklamaları!

Simge Fıstıkoğlu'nun sunduğu 'Hayat Okulu' adlı Youtube programının son bölümüne konuk olan Savcı, 'Muhteşem Yüzyıl'da Hürrem Sultan rolüyle büyük üne kavuşan ancak 3. sezonun bitmesine kısa bir süre kala tükenmişlik sendromuna yakalandığı gerekçesiyle diziyi yarıda bırakan Meryem Uzerli'yle ilgili şu ifadeleri kullandı:
“Bir tek bana değil, tüm ekibe acayip bir saygısızlık ve ayıp ettiğini düşünüyordum. Şımarıklık olarak görüyordum o dönemi. Ben öldürseniz de böyle bir şeyi yapan insanı bir daha sete getirmem. Meryem’in diziyi bırakması bana da sürpriz oldu. Bu durumlarda seri katil soğukkanlılığım var. Meryem’in ağabeyi araya girdi, başkaları araya girmeye çalıştı ama 'bitti' dedim. Geri dönüşü yoktu artık.”

Videonun tamamını şuradan izleyebilirsiniz:

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
Meryem Uzerli de zor zamanlar geçirmiş o yüzden ona kızmak mümkün değil ama Timur Savcı'ya hak vermemek de imkansız. Belki bu durumu yapımcıya bildirse bir yolunu bulup diziden doğru düzgün çıkması sağlanırdı ama böyle büyük bir işi hiçbir haber vermeden yarı yolda bırakan birine gönül koymasını anlayabiliyorum.

Bu arada oyunculuğu dışında her şeyle gündeme geliyor dediğimde kabaran @xemrexxx'in yorumunu da merakla bekliyoruz. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,968
Puanı
1,060
Perde arkasında neler yaşandı bilinmez ama kadın diziyi bırakmasaydı şuan kariyeri çok daha iyi yerlerde olurdu.

• Beğendim
Reactions: xemrexxx

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bu arada şimdi aklıma geldi bir ara bunların arası düzeldi diye haberler çıkmamış mıydı sen bilirsin. :A @xemrexxx
Araları kötü değil zaten sonrasında görüştük Meryem'le hatta yardımcı oldum kendisine diyor videonun kalan kısmında. :A

Videoda zaten “Tüm ekibe ayıp etti, şımarıklık olarak görüyordum o dönem” diyor. :A Düzenle istersen içeriği de. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Araları kötü değil zaten sonrasında oturduk görüştük Meryem'le hatta yardımcı oldum kendisine diyor videonun kalan kısmında. :A

Videoda zaten “Tüm ekibe ayıp etti, şımarıklık olarak görüyordum o dönem” diyor. :A Düzenle istersen içeriği de. :A
Doğru, etik ve ilkeli habercilik... ✍🏻

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,343
Puanı
860
  • Güldürdün
Reactions: serhatt

serhatt