'This Is Us' Türkiye'ye Uyarlanıyor!

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
xBUGRAx yeni bir haber konusu açtı

'This Is Us' Türkiye'ye Uyarlanıyor!

NBC-This-Is-Us-AboutImage-1920x1080-KO.jpg

2016 yılında NBC'de yayın hayatına başlayan ve kısa sürede büyük hayran kitlesine sahip olan 'This Is Us' dizisi Türkiye'ye uyarlanıyor!

Dizinin haklarına sahip olan FOX, dizinin uyarlamasını üstlenecek yapım şirketine karar verme aşamasında.

Aynı gün doğan 5 farklı insanın hayatını anlatan 'This Is Us' yerli versiyonuyla FOX'ta!

Ranini
Orijinal formatta oku

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Kore yapımları elden tükenince amerikan yapımlarına göz dikmeye başlıyorlar. Elde patlamaz diyelim. Biraz özgün senaryo..

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Medyapım uyarlayabilir yine isterse Ay Yapım'a da verebiliriz aksiyondan sıkıldıysa. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
FOX yeni sezona bomba gibi hazırlanıyor, eminim bunun karşılığını alacaktır. :D

Konusu güzel ama bizde karşılık bulur mu bilemiyorum..

Canol

Favori Üye
Reaksiyon puanı
379
Puanı
184
Jack pearson rolü kıvanç tatlıtuğun olmalı karısıni da beren saat oymalı tam uyuyor ikisi,this is us taki karı kocaya

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,612
Puanı
860
Tam Ay Yapım'lık bir iş bence. İnşallah değerlendirirler bu projeyi.

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,322
Puanı
264
Son dönemde izlediğim en etkileyici senaryoya sahip bu dizi. Hikaye ve karakterler çok özgün. Umarım hakkını vererek uyarlarlar.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,607
Puanı
1,061
la sorma ağla ağla içim çıktı son 2 bölümde :( niye iyi insanlar ölüyor burada @gözlemci var @Çiğdem- var @Dosi var @Aserat varkene :( bir de bu dizi niye hala uyarlanmadı geçen sene izlerken big little lies ile this is us ı bizim yapımcılar kaçırmaz diyordum big little lies ı kesip biçip ufak tefek cinayetler yaptırlar bu dizi nerede kaldı :(

2x14. Bölüm

harika bir bölümdü cidden topaç @xemrexxx nin dediği kadar vardı yani ağladık desek yalan olmaz :)
jack in ölümü foktan bir sebeple olmuş hiç öyle tahmin etmemiştim hatta bir ara trafik kazasında öldüğünü düşünüyordum sen git kızını ve kediyi kurtar turp gibi hastaneye git orda kalp krizi geçir ?
o sahneden sonraki rebecca nın şaşkınlığı üzüntüsü herşeyiyle mükemmeldi çocuklarına karşı ağlak halini göstermemek için gidip arabada ağladı ..
jack in ölüm yıldönümünde randall ın kertenkeleden bahsederken dalıp babasından bahsetmesi muhteşem sahnelerdi .. yine kevının yıllar sonra gidip babasının ağacı diye yanlış bir ağaçla dertleşmesi af dilemesi dramla komedinin içiçe yer aldığı güzel bir sahneydi ..

aman uyarlamasınlar:) uyarladıklarının içine ediyorlar zaten bırak bu dizi kirlenmesin :)

ben haklıyım :)
kiz resmen kalbim temiz daha persembe gun bu dizi niye uyarlanmiyor demistim:eek: desterenin totosu Aman uyarlamasinlar demisti:F senaryoyu bozmadan ortalama isimlerle bile UTC etkisi yaratir ; duzgun cekilirse resmen yaprak dokümü olur:A @Forumdash @Ahmed @Halef @Çiğdem- @Dosi @ozmoturk @Harunnn60 @eskici @MasacRE- @eskici @gözlemci @cookies @Aserat @xBUGRAx @vadikızı @Thequeer

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
kiz resmen kalbim temiz daha persembe gun bu dizi niye uyarlanmiyor demistim:eek: desterenin totosu Aman uyarlamasinlar demistim:F senaryoyu bozmadan ortalama isimlerle bile UTC etkisi yaratir ; duzgun cekilirse resmen yaprak dokümü olur:A @Forumdash @Ahmed @Halef @Çiğdem- @Dosi @ozmoturk @Harunnn60 @eskici @MasacRE- @eskici @gözlemci @cookies @Aserat @xBUGRAx @vadikızı @Thequeer

İlk bölüme baktım bile çok iyi seçim yapmış FOX. :bhr: Kime verelim diziyi yapsın diye? :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kıvanç kaçışı yapsın Kuzey gibi roller yakışıyor ona. :A
Berenle kivanc secimi iyiymis anne- baba rolune yukaridan @Canol Demis:A zaten kivanc sizde:A
D'den ayrıldıktan sonra nefesi kesildi Kıvanç'ın, D'deyken 3 dizisi de 2 sezondan 6 sezon sürdü. Star'a bir geçti? :eek: Nisan'da KSS başladı, 2 reytingle ikinci sezon yaptılar iyice battı. Cesur ve Güzel kötü reytinglerle bir sezon sürdü. :(

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
D'den ayrıldıktan sonra nefesi kesildi Kıvanç'ın, D'deyken 3 dizisi de 2 sezondan 6 sezon sürdü. Star'a bir geçti? :eek: Nisan'da KSS başladı, 2 reytingle ikinci sezon yaptılar iyice battı. Cesur ve Güzel kötü reytinglerle bir sezon sürdü. :(

Haftaya Kıvanç küllerinden doğacak önce gişede sonra televizyonda. :A Kurtuldu Star'dan. :A