The Weeknd - Starboy ft. Daft Punk

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
sokak sanati yeni bir haber konusu açtı

The Weeknd - Starboy ft. Daft Punk

images-5.jpg

Geçtiğimiz yıl çıkarttığı Beauty Behind the Madness albümü ile ve Grinin Elli Tonu filmi için hazırladığı şarkılar ile oldukça gündeme gelen Kanadalı R&B söz yazarı ve şarkıcısı The Weeknd'den yeni albüm geliyor.​

Adı Starboy olan albümün çıkış parçasıda Starboy oldu. Yepyeni bir the Weeknd göreceğimizin sinyallerini veren klip oldukça ilgi çekici çünkü The Weeknd klipte kendisi ile mücadele ediyor ve yeniyor, yepyeni bir the Weeknd oluşuyor. Yeni the Weeknd'in en belirgin yani ise saçları oluyor.​

Orijinal formatta oku

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Öbür konuda sormuşsun :X Yorum yapmadım benden hariç herkes var :F sevdiğim konularda etiket olmayınca ifritim geliyor, trip moduna geliyorum :F

Şarkıyı klip çıkmadan önce hemen listeme almiştim. Şarkı harika çünkü Daft Dunk var :Z

Aynen sonradan farkettim unuttuğumu.:F Bundan sonra unutmam çünkü her gün 2-3 yabancı şarkı konusu açacağım baya eksik forum.:Z

Bence de çok güzel. Weeknd tekrardan dönüş yapıyor bu albümde tutarsa efsaneler listesine girer.:Z

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Aynen sonradan farkettim unuttuğumu.:F Bundan sonra unutmam çünkü her gün 2-3 yabancı şarkı konusu açacağım baya eksik forum.:Z

Bence de çok güzel. Weeknd tekrardan dönüş yapıyor bu albümde tutarsa efsaneler listesine girer.:Z
Wekend ne zamandır var piyasada yada ne zaman çöktü:X ben grinin 50 tonuyla keşfetmiştim :X