The Walking Dead Negan Karakteri Geliyor !

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Rick'in yeni düşmanı Negan 5.sezonda geliyor

Çizgi romanda Vali'den sonra en kötü karakterlerden olan
Negan dizide de gözükecek ! Kirkman'ın açıklamasına göre Negan 4. sezonda değil 5. sezonda kadroya dahil olacağını söyledi

Robert Kirkman bu açıklaması üzerine hayranları karakterin kimin oynayacağı tartışma konusu oldu
Negan karakterini oynayacak kişi yaz aylarında belli olacağı söyleniyor

@OzaN @cevaa @BesaleT @GreatOttoman @HeisenBerg @sokak sanati @KK|Batman @otomatikportakal @Forumdash @Mr.At

Moderatörün son düzenlenenleri:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Adaylar belli olaydı iyiydi. Bu zamana kadar hiç görmediğim isimleri gördüm dizide yine tanımadiğim önceden başka dizide izlemediğim birisi gelir(b)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Henry Rollins bence en yüksek aday gibi olur. Chris Meloni'yi True Blood 5.sezonda izlemiştim. İyiydi ama önce OZ'da izlemek istiyorum:X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Henry Rollins bence en yüksek aday gibi olur. Chris Meloni'yi True Blood 5.sezonda izlemiştim. İyiydi ama önce OZ'da izlemek istiyorum:X

chris i ozz da izlemiştim çok iyi oyuncudur, ama dop olma ihtimali yüksek eğer öyle olmasaydı ozz da o sahneleri oynaması imkansızdı mide lazım o tarz bir oyunculuk için:)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
chris i ozz da izlemiştim çok iyi oyuncudur, ama dop olma ihtimali yüksek eğer öyle olmasaydı ozz da o sahneleri oynaması imkansızdı mide lazım o tarz bir oyunculuk için:)
Topitop değildir ama bi olma ihtimalini yuksek tutuyorum:F OZ'u izlemedim daha ama karakterini az çok biliyorum.True Blood'taki rolü öyle değildi mesela:X

Negan karekteri çizgiromanda halen yaşıyor , yani dizide en kötü 2 sezon kalır , yandık :D
Adamın oyunculugu kötü değil eğer gerçekten kötü olursa tutabilir karakter:X

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Topitop değildir ama bi olma ihtimalini yuksek tutuyorum:F OZ'u izlemedim daha ama karakterini az çok biliyorum.True Blood'taki rolü öyle değildi mesela:X

Adamın oyunculugu kötü değil eğer gerçekten kötü olursa tutabilir karakter:X

vali yi oynayan oyuncu iyiydi ama bakalım negan neler yapıcak :):)