The Walking Dead 6.Sezonun İkinci Yarısı Ne Zaman Başlıyor?

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

walkingdeadbanner.jpg

Geçtiğimiz aylarda sezon arası tatiline giren dizinin, 6. sezon ikinci yarısı ise önümüzdeki ayda başlayacak.

14 Şubat 2016 tarihinde yeni bölümüyle geri dönecek reyting rekortmeni dizi ayrıca yeni bir fragmanda yayınlandı.

Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860

walkingdeadbanner.jpg

Geçtiğimiz aylarda sezon arası tatiline giren dizinin, 6. sezon ikinci yarısı ise önümüzdeki ayda başlayacak.

14 Şubat 2016 tarihinde yeni bölümüyle geri dönecek reyting rekortmeni dizi ayrıca yeni bir fragmanda yayınlandı.

Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle
fragmanı izlemiştim..ara sezonun ikinci bölümünde baya karışık olaylar izleyiciyi bekliyor:) ayrıca sezon finalinin son sahnesinde nasıl olaylar olacağı şu anda bilinmiyor ama şubat ayındaki bölümler hareketli olacaktır.:)

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
fragmanı izlemiştim..ara sezonun ikinci bölümünde baya karışık olaylar izleyiciyi bekliyor:) ayrıca sezon finalinin son sahnesinde nasıl olaylar olacağı şu anda bilinmiyor ama şubat ayındaki bölümler hareketli olacaktır.:)
Bence de hareketli olacak. Kötü adamda geliyor. :D

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Önceden öyleydi ama şimdi reis kendisini kanıtladı. :A:A
Bak burda haklısın bazı bölümlerde baya ezikti Rick:D
kimsenin ricki taktığı onun için izlediği yok ayoll darly bu dizinin tek başrolu onsuz hatta dizinin bukadar yıl gelebileceği bile şüpheli olabilirdi iyiki çizgi romanda olmamasına rağmen uyarlamışlar diziye :love1::love1::love1:

ayrıca nekadar gıcıkta olsa shane bile daha ağır basıyordu rick e oranla sonra vali için izlemeye başlaık michonne zaten ekibin lideri gibi yan rick için bakıldığını sanmıyorum ben bu diziye :A:A:A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
şuu darly e benzeyen yeni adam kim acaba çok karizmatik görünüyor :A:A:A

hee hee irkek irkek kap hemen:)))

kimsenin ricki taktığı onun için izlediği yok ayoll darly bu dizinin tek başrolu onsuz hatta dizinin bukadar yıl gelebileceği bile şüpheli olabilirdi iyiki çizgi romanda olmamasına rağmen uyarlamışlar diziye :love1::love1::love1:

ayrıca nekadar gıcıkta olsa shane bile daha ağır basıyordu rick e oranla sonra vali için izlemeye başlaık michonne zaten ekibin lideri gibi yan rick için bakıldığını sanmıyorum ben bu diziye :A:A:A
herkes maggie için izliyor kendimden biliyorum :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
hahaha aa sen maggie için izlrken birşey olmuyor ama hadi oradan bee:F:F:F
maggie nin güzelliğine bak birde senin bahsettiğin kırpık kelaynağa bak:) insanda mide olur yani maggie dururken o kazma suratlı orman kaçkını vatandaşa bakman nasıl bir mantık :)