The Walking Dead 6.Sezon Tanıtım Fragmanı!

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
O yüzden etiketlemedim seni. :D
Biliyorum. :D
Benim gibi dizi izleyen yok, 2-3 gün izliyorum 2-3 ay ara veriyorum. :F Bu yakınlarda 5'e başlarım belki. İlk 3 bölümüne göz atmıştım ama tamamını izlememiştim. :D

crazymurat31

Favori Üye
Reaksiyon puanı
384
Puanı
84
Web Sitesi
twitter.com
Biliyorum. :D
Benim gibi dizi izleyen yok, 2-3 gün izliyorum 2-3 ay ara veriyorum. :F Bu yakınlarda 5'e başlarım belki. İlk 3 bölümüne göz atmıştım ama tamamını izlememiştim. :D
aslında bende aynen öyleyim ya 2-3 gün izlerim baya bi ara veriyorum mesela arrow 1. sezonu izledim sonra 2.sezon çıktı onu izlemedim 3. sezonda geldi halen izlemedim şuan 2. sezona başlıyorum the flash 2 bölüm izledim sonra durdurdum değişik bi izleme sitilim var

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
aslında bende aynen öyleyim ya 2-3 gün izlerim baya bi ara veriyorum mesela arrow 1. sezonu izledim sonra 2.sezon çıktı onu izlemedim 3. sezonda geldi halen izlemedim şuan 2. sezona başlıyorum the flash 2 bölüm izledim sonra durdurdum değişik bi izleme sitilim var
Aynen öyleyim ben de. Yarım kalan bir kaç dizim daha var. Ama hala devam etmiyorum. :D
Böyle uzun aradan sonra izleyince yeniden diziye odaklanmak özellikle ilk birkaç bölümde zor oluyor. :D

crazymurat31

Favori Üye
Reaksiyon puanı
384
Puanı
84
Web Sitesi
twitter.com
Aynen öyleyim ben de. Yarım kalan bir kaç dizim daha var. Ama hala devam etmiyorum. :D
Böyle uzun aradan sonra izleyince yeniden diziye odaklanmak özellikle ilk birkaç bölümde zor oluyor. :D
aynen onun için bi önceki bölüme şöyle kısaca bi özet geçiyorum sonra izliyorum aslında bölye parça parça izleyince daha zevkli oluyor

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,873
Puanı
1,061
Fena fragman olmamış. 5. sezon gibi kötü bir sezondan sonra toparlamaları lazım. Yeni sezon umarım güzel olur..

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
Yorum yapmamıştım ben şimdi yapayım, Fragmanı beğendim , grünüşe bakılırsa liderlik Rick'e geçmiş bu sezon. o zencili adam (adını unuttum) ile fikir ayrılıklarına düşebilirler çünkü eski tandığı rick yoık artık. :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,824
Puanı
1,061
5. sezon da demin bitti hemen 6. sezon fragmanını izledim, çok iyi gözüküyor yalnız Morgan neden Rick'e düşman olmuş onu anlamadım. :)

Bekliyoruz Ekim'i.... Birde neden Fox logosuyla yayınlanıyor fragman ne alaka. (b)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
5. sezon da demin bitti hemen 6. sezon fragmanını izledim, çok iyi gözüküyor yalnız Morgan neden Rick'e düşman olmuş onu anlamadım. :)

Bekliyoruz Ekim'i.... Birde neden Fox logosuyla yayınlanıyor fragman ne alaka. (b)

Fox değil lan o. FX.:F Dünyaya dağıtımcı şirketi sanırım.:D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ben de kim alıntılayıp Fox değil Fx diyecek diye bekliyordum. :F

Fragmanda "Fox" yazıyor kenarda ilk sayfadaki. :S FX Fox'un mu oluyor benim kafam karıştı. :F

Türkçe yayını yaa bu. FX kanalı yayınlıyor Türkiye'de ve altyazılı halinide onlar hazırlayınca Fx koymuşlar.Fox ile alakası yok.:F
Fox yazısı nerde onu görmedim.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,824
Puanı
1,061
Türkçe yayını yaa bu. FX kanalı yayınlıyor Türkiye'de ve altyazılı halinide onlar hazırlayınca Fx koymuşlar.Fox ile alakası yok.:F
Fox yazısı nerde onu görmedim.
FX'i biliyorum yahu o kadar da cahil değilim. :F

İlk sayfaya git ana konudaki videonun sonuna bak kocaman FOX yazıyor. :( Ben deli değilim bakınca görcen. .ss

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,824
Puanı
1,061
Aynen. Onu çözemedim. Tıkladım bildiğimiz fox çıktı.:F Değişik bencede.:F
Bence o kadar cahil muameslesi yaptım sana.:A
Dizi Fox'a mı transfer oldu acaba, neyse daha fazla etrafa cehalet saçmadan çıkıyorum. :F

Resmen mal yerine koydun beni. .ss Ayrıca FX, Fox'a bağlı bir kuruluşmuş bunu biliyor muydun? :A