AMC The Walking Dead 3. Sezon Yorumları

GreatOttoman

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,738
Puanı
361
Öğleden sonra izlerim.Heralde finale kadar durgun olacak,finalde bombayı patlatacaklar.

msavasman

Favori Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
117
son shnede ne oluo ö.m atın okldym pc yok mecburen 21.30 bklycem ö.m bkliyorum km öldü ?

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Hunharca bir son bildiğin hunharcanın karşılığı.

Ah Merle yapma be reyiz. :( En nefret ettiğim adamken Michonne'u salıp samimiyetimi kazanan cesur ve zeki adam. Senden önce ölecek daha çok kişi vardı. Zekasıyla valiyi zor duruma düşürsede vali acımadı reyizimize. Zombi olan Merle'ü öldürme görevini Daryl'nın üstlenmesi cabası. Grileşmiş teni hile hayvansı karizma bir zombiydi Merle. Taa ki Daryl tarafından 8 kere kafasında bıçaklanmamaya dek.

Özleyeceğiz seni Merle.

ccc Merle Reyis ccc

İzleyenler okusun beyaz yazdım.

GreatOttoman

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,738
Puanı
361
Hunharca bir son bildiğin hunharcanın karşılığı.

Ah Merle yapma be reyiz. :( En nefret ettiğim adamken Michonne'u salıp samimiyetimi kazanan cesur ve zeki adam. Senden önce ölecek daha çok kişi vardı. Zekasıyla valiyi zor duruma düşürsede vali acımadı reyizimize. Zombi olan Merle'ü öldürme görevini Daryl'nın üstlenmesi cabası. Grileşmiş teni hile hayvansı karizma bir zombiydi Merle. Taa ki Daryl tarafından 8 kere kafasında bıçaklanmamaya dek.

Özleyeceğiz seni Merle.

ccc Merle Reyis ccc

İzleyenler okusun beyaz yazdım.

+1 Yazık oldu reyizimize. :(

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Yazı nasıl senarist bunlar abicim yaaa:bağır: Daha geçen haftaki bölüme kadar kötüydün hatta bu bölümün yarısına kadar kötüydün!!! Eeeee sen öldüğün için ben niye üzüldüm peki? Son bölüm süperdi pes diyorum.Daryl artık yapayalnız bi abisi kalmişti oda gitti:( Daryl mı ağladı ben mi bilmiyorum, moralim bozuk arkadaş!!!

GreatOttoman

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,738
Puanı
361
Sezon finali hakkındaki görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.İyi seyirler...

Cenation

Favori Üye
Reaksiyon puanı
248
Puanı
454
Müthiş bir bölümdü. Beyazla yazdım

Vali maşAllah herkesi taradı.4.sezonda durumları ne olur bilinmez.En çok da Andreanın ölümüne üzüldüm. :(

msavasman

Favori Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
117
Herkes izlemiştir diye tahmin ediyorum bu saate kadar izlemeyen olduysada fikirlerimi okumasın ;

Milton ve Andrea'ya çok üzüldüm keşke onlarda hapishaneye gitselerdi çıkmasaydılar da, rick woodbury'dekileri almakla çok kötü yaptı zaten kendilerine bakamıyolar bide onlar, vali zenci ve martinez nereye gitti belli değil ama yeni bi grupla 5.sezonda geri dönerler kesin 4.sezonda farklı olaylar işlenir 4.sezonun son bölümünde vali ana karakterlerden birini öldürüp diziden çıkar

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Efsane bölümlerden biriydi. 4. sezonun konusunun ne olacağını merak ediyorum. Vali bence de pek gözükmeyecek ortalarda. :)

msavasman

Favori Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
117
Dediğim gibi kesin vali 4.sezonun sonlarında gelecek ve ana karakterlerden birinide alıp çıkacak diziden %100