AMC The Walking Dead - 11. Sezon (Final Sezonu) Yorumları

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bu nasıl bu kadar aldı la şaka maka :A Tamam o kadar da güzel değil yani güzel ama :F
Son bölüm bugün çıkmış daha. O puan düşer muhtemelen ama önceki bölüm iyiymiş. İki bölümü de izler notumu veririm ben, bakalım abartı mıymış değil miymiş :A

• Güldürdün
Reactions: mrt-06

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Son bölüm bugün çıkmış daha. O puan düşer muhtemelen ama önceki bölüm iyiymiş. İki bölümü de izler notumu veririm ben, bakalım abartı mıymış değil miymiş :A
Şu bir gerçek ki 10.sezon böyle olsaydı 11 son olmazdı. Çekimler falan bile değişti bu sezon. :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Senin dönmen bile bir hediye gerçi ben de az uğruyorum foruma ama seni bayağıdır görmüyoruz. :A

11x8 | Çok güzel bölümdü yine bol aksiyonlu, Maggie şov oldu ayrıca. Şu gıcık adamın ölmesine de sevindim, kafayı yemiş gibi konuşuyordu.

Gördüm de daha izlemedim. 10. bölümle birlikte aradan çıkarırım :A

Allah affetsin…

@MasacRE'nin yolu yol değil...
Şu dizi ölmedi mi artık.. Tamam ilk birkaç sezon destekledik de tadı kaçtı be kardeşim.. @MEnes

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
11x9 | Puanı şaşırtmadı cidden çok güzeldi, birçok konu da bağlanmış oldu. Sadece Maggie'nin orada giden adamları öldürmesi doğru mu oldu emin değilim keza Gabriel'in rahibi öldürmesi gereksizdi. Sonda 6 ay zaman atlaması oluyor ve tahmin ettiğim gibi Maggie bölgede kalıyor ama Darly'nin gitmesi hele ki asker olması çok ilginç olmuş.

Bussy

Üye
Reaksiyon puanı
73
Puanı
39
11x9 Uzun zamandır sıkılmadan izlediğim bir Twd bölümüydü Gabriel in karakter değişimi şaşırttı. Negan bu sefer de ölmedi :-) Maggie ve sarışın kadın arasında bir hesaplaşma olacak mı merakla bekliyorum.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
11x10
Vaov çok değişik bölümdü, sanki başka dizi izliyor gibiydim. Umarım bu yerleşim yeri çabuk bozulmaz yanlız dikkatimi çeken bir cümle geçti "binlerce kişi var" diyor, bu kadar büyük bir yer gibi durmuyordu. Gösterilen kasaba gibiydi.. Bakalım Ezekil'e hastane sırası bulunacak mı yeni bölüm fragmanı da güzel..

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
11x10
Vaov çok değişik bölümdü, sanki başka dizi izliyor gibiydim. Umarım bu yerleşim yeri çabuk bozulmaz yanlız dikkatimi çeken bir cümle geçti "binlerce kişi var" diyor, bu kadar büyük bir yer gibi durmuyordu. Gösterilen kasaba gibiydi.. Bakalım Ezekil'e hastane sırası bulunacak mı yeni bölüm fragmanı da güzel..
Spoiler yesem de sorun değil:A

Rick geri döndü mü????

• Güldürdün
Reactions: mrt-06

Bussy

Üye
Reaksiyon puanı
73
Puanı
39
Fx in VodafoneTV ile ilgili anlaşması bitmiş ben VodafoneTV den izliyordum önceden ama anlaşma bitti siz twd i nerden izliyorsunuz

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
11x11
Yani kaç sezondur şöyle bölümler yazmak bu kadar zor muydu :T: Efsane ilerliyor! Kurgu harika ve karakterler dolu dolu, Eugene'e yapılan oyun bombaydı, son sahnede gerçek kişi de geldi.

• Beğendim
Reactions: Bussy