''The Shannara Chronicles'' Tanıtım Fragmanı!

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
''The Shannara Chronicles'' Tanıtım Fragmanı!

Untitled-1-150x150.jpg

Yılın en iddialı dizilerinden birisi olan The Shannara Chronicles'in tanıtım fragmanları yayınlanmaya devam ediyor!

Terry Brooks’un fantastik kitap serisi Shannara’nın televizyon uyarlaması olan The Shannara Chronicles MTV'de ekrana gelecek.

Dizi 2016 yılında Ocak ayında başlayacak ve ilk sezonu 10 bölümden oluşacak.

Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Bu diziyi iki gündür farkettim.konusunu filan araştırdım..mtv nin iddalı dizisi olacaktır konusuda iddalı

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
olabilir bu kanalda da memeliler,fantastikler ve topikler cirit atıyor:F

cw dizisinin akraba kanalımı oluyor acaba bu mtv hahahah:F:F:F
Bende Çiğdemin yazdığını yazmak için geldim :F

Dizinin ilk 20 dksini izledim sınavlar olmasaydı bütün bölümlerini izlerdim ama ilk 2 bölümünü izleyip bırakcam :)
Güzel diziymiş baya @Çiğdem- kılıklı prensesle @destere kılıklı bir çocuğun hayatlarının keşişmesini anlatcak heralde dizi :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@Çiğdem- yuh yani. :confused: Üşenmişsin izlemeye. :F

@destere burada konu. :)

hahahha ayy vlla bu yorumu yaptığımıda unutmusum ama neden ilgimi çekmedi diyorum meğer bakmaıısmki :F:F:F

ama @destere diyince az önce araştırdım ilgimi çekti yarın göz atıcam :F

Bu diziyi iki gündür farkettim.konusunu filan araştırdım..mtv nin iddalı dizisi olacaktır konusuda iddalı

dizi 0.5 reyting almış mtv için gayet iyi :F

izlenebilitesi var fakat pek beğendiğimi söyleyemem

Bende Çiğdemin yazdığını yazmak için geldim :F

Dizinin ilk 20 dksini izledim sınavlar olmasaydı bütün bölümlerini izlerdim ama ilk 2 bölümünü izleyip bırakcam :)
Güzel diziymiş baya @Çiğdem- kılıklı prensesle @destere kılıklı bir çocuğun hayatlarının keşişmesini anlatcak heralde dizi :)

normalde fantastik dizilere düşkün değilim ama diziden bir beş dakika izleyince dedim bu benlikmiş görüntüler harika bir kere, karanlık ortamlarda geçen görüntülerden nefret eden ben böyle doğa manzarası görünce ayrıca mutlu oldum :) oyuncuları ele alırsak iki kız var allah nazardan korusun benden korumasın:) muhteşemle,r sanki ikiz gibiler ama ikiside muhteşem :)
dizide parlaklar geçidi var bu da @Çiğdem- le @vadikızı nı diziye çekmeye yeterde artar bile :)
konuyu birçoğunuz biliyorsunuzdur zaten yüzüklerin efendisinin elf cephesini konu alıyor ve şeytanlar iblisler druidler korsanlar cüceler ve bunlarla savaşan seksi kızlarımız derken tam fantastik bir ortam bu tarz dizileri seviyorsanız kaçırmayın derim:)

yorum yapacaktım ilk iki bölüme ait? diziye ait konu açılmadığı için yorumum kaldı öyle? beni bu durumlara düşüren @OzaN ı şiddetle kınıyorum burdan :) hemde konuyu açacağını söyleyip ortadan kaybolması ayrıca bir darbe oldu benim açımdan :) insanları umutlandırıp sonra kaçmak varmı öyle? psikolojim altüst oldu :)