"The Protector" Dizisinin 2.Sezon Çekimleri Tamamlandı!

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
63,055
Puanı
1,060
DkbSSZLW0AsjH6R.jpg

Yapımcılığını O3 Medya'nın üstlendiği,başrollerinde Çağatay Ulusoy,Ayça Ayşin Turan,Hazar Ergüçlü,Okan Yalabık,Burçin Terzioğlu,Saygın Sosyal ve Mehmet Kurtuluş gibi isimlerin yer aldığı Netflix'in ilk Türk dizisi 'The Protector'un 2.sezon çekimleri de sona erdi.

İlk sezonu 10,ikinci sezonu 8 bölüm sürecek olan "The Protector" yakında Netflix'de!​

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,894
Puanı
360
Süper bir dizi olacak. Bu dizi için netflix e üye olacağım

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
İki sezonluk iyi bir iş olacak ama çok aksattılar diziyi, Netflix'in Türkiye dizisine önem vermeyişi ve sürekli uzatması hoşuma gitmedi. Fazla umutlu da değilim nedense, umarım beni yanıltır. :X

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,894
Puanı
360
Ve bu dizi 2 sezonla da sınırlı olmayabilir. 2 sezon kesin değil. Netflix genelde çoğu dizisine 2 sezon onayını veriyor. Tutarsa 3.sesonları oluyor

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,894
Puanı
360
İki sezonluk iyi bir iş olacak ama çok aksattılar diziyi, Netflix'in Türkiye dizisine önem vermeyişi ve sürekli uzatması hoşuma gitmedi. Fazla umutlu da değilim nedense, umarım beni yanıltır. :X
Bunda netflixin suçu yok ki. Netflix dizi için 100 milyon dolar bütçe ayırmış ki bu büyük bir oran. Umut etmese vermezdi ki. Farklı bir tğr olup kitaptaki şeylerin çok uğraş verdiği için yapım titizlikle çalışıp hata yapmamak istiyordur

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bunda netflixin suçu yok ki. Netflix dizi için 100 milyon dolar bütçe ayırmış ki bu büyük bir oran. Umut etmese vermezdi ki. Farklı bir tğr olup kitaptaki şeylerin çok uğraş verdiği için yapım titizlikle çalışıp hata yapmamak istiyordur
Başka ülkelerdeki işlere daha yüksek ölçüde bütçe ayırırken, Türkiye'ye daha az ayırması bir kere beni üzdü. İlk işi olarak daha titiz çalışmalıydı, artı olarak dizinin içeriğinin de pek iyi olmadığı sektörde konuşuluyor. Hikayenin basit kaldığı söyleniyor, bu kadar ileri atılması da titizlikten öte bir şeylerin iyi gitmediğinin kanıtı bence. :X

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,894
Puanı
360
Bence o diziyi b
Başka ülkelerdeki işlere daha yüksek ölçüde bütçe ayırırken, Türkiye'ye daha az ayırması bir kere beni üzdü. İlk işi olarak daha titiz çalışmalıydı, artı olarak dizinin içeriğinin de pek iyi olmadığı sektörde konuşuluyor. Hikayenin basit kaldığı söyleniyor, bu kadar ileri atılması da titizlikten öte bir şeylerin iyi gitmediğinin kanıtı bence. :X
bence o diziyi baştan çekemeyenlerin uydurduğu bir yalan :) çünkü KARAKALEM VE BİR DELİKANLININ GİZEMLİ HİKAYESİ kitabını okuduğumda gerçekten farklı bir tarzı olduğunu düşünmüştüm. Ayasofyanın kiliselik zamanından tut da kötü bir tarikatın aradığı tılsımlara kadar birçok farklı konuy ele alıyordu. Ve kitaba bakarsak dizide birçok efekt yer alacak. İşte yeşil perde filan. Böyle bir dizinin işini daha izlemeden eleştirmenler nasıl yorum yapıyor anlamadım. İlgisizlikten sanırım bütün bunlar :)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bence o diziyi b

bence o diziyi baştan çekemeyenlerin uydurduğu bir yalan :) çünkü KARAKALEM VE BİR DELİKANLININ GİZEMLİ HİKAYESİ kitabını okuduğumda gerçekten farklı bir tarzı olduğunu düşünmüştüm. Ayasofyanın kiliselik zamanından tut da kötü bir tarikatın aradığı tılsımlara kadar birçok farklı konuy ele alıyordu. Ve kitaba bakarsak dizide birçok efekt yer alacak. İşte yeşil perde filan. Böyle bir dizinin işini daha izlemeden eleştirmenler nasıl yorum yapıyor anlamadım. İlgisizlikten sanırım bütün bunlar :)
Belki de dediğin gibidir ama bir şeylerin iyi gitmediği de bence gerçek. Bu kadar uzaması bana pek hayra alamet gelmedi. Bu dizinin hazırlıkları önceden başlamıştı, geçen yaz İçerde'nin bitmesinin ardından Çağatay Ulusoy ile hemen anlaşma sağlandı. Kadın oyuncular çok geç belli oldu, senaryoda farklılıklar olacağı konuşuldu falan. İnşallah güzel bir iş çıkar, temennimiz o tabi ki. Ben de merakla bekliyorum projeyi, bu kadar uzaması hoşuma gitmedi.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,894
Puanı
360
Belki de dediğin gibidir ama bir şeylerin iyi gitmediği de bence gerçek. Bu kadar uzaması bana pek hayra alamet gelmedi. Bu dizinin hazırlıkları önceden başlamıştı, geçen yaz İçerde'nin bitmesinin ardından Çağatay Ulusoy ile hemen anlaşma sağlandı. Kadın oyuncular çok geç belli oldu, senaryoda farklılıklar olacağı konuşuldu falan. İnşallah güzel bir iş çıkar, temennimiz o tabi ki. Ben de merakla bekliyorum projeyi, bu kadar uzaması hoşuma gitmedi.
Onun sebebinin benşey olduğunu düşünmüştüm. Çağatsy ulusoyun polisler ile ilgili bir sorunu var ya soruşturmaya filan alınmıştı.setin uzamasını ben buna bağlıyorum. Zaten netflix pek yazın dizi çıkaran birisi olmadığı için böyle bir karar vermiştir büyük ihtimalle

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,894
Puanı
360
Ve son olarak şunu da unutmadan yazmak istiyorum. Netflixin bir dizisi var ya stranger things diye. Mesela onun 1 sezon çekimi 1.5 yıl sürmüş. Kaliteli iş uğraş gerektiriyor. :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,729
Puanı
1,061
DkbSSZLW0AsjH6R.jpg

Yapımcılığını O3 Medya'nın üstlendiği,başrollerinde Çağatay Ulusoy,Ayça Ayşin Turan,Hazar Ergüçlü,Okan Yalabık,Burçin Terzioğlu,Saygın Sosyal ve Mehmet Kurtuluş gibi isimlerin yer aldığı Netflix'in ilk Türk dizisi 'The Protector'un 2.sezon çekimleri de sona erdi.

İlk sezonu 10,ikinci sezonu 8 bölüm sürecek olan "The Protector" yakında Netflix'de!​

Engin Öztürkü başrollere koymamış :eek:

Süper bir dizi olacak. Bu dizi için netflix e üye olacağım

Ve bu dizi 2 sezonla da sınırlı olmayabilir. 2 sezon kesin değil. Netflix genelde çoğu dizisine 2 sezon onayını veriyor. Tutarsa 3.sesonları oluyor
diziyi yayınlamayı unuttular 10 sezon çekerler artık:A @Çiğdem- @dizi kolik @Dosi @vadikızı @kerem @xBUGRAx @Aserat @Sherlock @mrt-06 @Bully @ozgur2113 @MasacRE- @Menes @DarkLegenD @turkuazz @dreamy @ozmoturk @Billy Kane @Maskeli Fedai
DmCbk1NUUAA5LBD.jpeg

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Netflix'in tarzı uyarsa Türkiye'ye, çok daha kaliteli işler çıkabilir. Sezon sayısı, bölüm sayısı ve süre kısıtlı, ne kadar da güzel. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Kendileri çekip kendileri izliyor herhalde, seyirciye ihtiyaç duymuyorlar :A
Aaa işte böyle çekmeye devam etsinler 10 sezonda olsa olur yanı yeter ki millete göstermesiler :A :A :A @serhatt

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,209
Puanı
1,060

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,975
Puanı
1,061

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,209
Puanı
1,060
İçkiyi fazla kaçırıp öyle bir şey paylaşmıştır bana pek doğru gibi gelmedi. :A Daha dizi başlamadan 2 sezon çektiler daha fazla abartmazlar artık. :A

e 2 sezon çekmişler işte 3.niye çekmesinler ki iki sezon toplam 18 bölüm oluyor çekerler yani:D

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,894
Puanı
360
İçkiyi fazla kaçırıp öyle bir şey paylaşmıştır bana pek doğru gibi gelmedi. :A Daha dizi başlamadan 2 sezon çektiler daha fazla abartmazlar artık. :A
Netflix çoğu dizisine ilk başta 2 sezon veriyor. Tutarsa 3.sesonu olur. 3.sezonu olur yani. 2 sezonda bitirmek için 2 sezonuda çekmediler heralde :)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,975
Puanı
1,061
Netflix çoğu dizisine ilk başta 2 sezon veriyor. Tutarsa 3.sesonu olur. 3.sezonu olur yani. 2 sezonda bitirmek için 2 sezonuda çekmediler heralde :)
İlk sezonda iptal ettiği diziler de var. Bazı sitelerde dizi 2 sezon 20 bölüm olarak tasarlandı yazıyordu o yüzden 3 olmayabilir, olursa da yayınlanmadan önce başlamazlar diyoum. :)