FOX The Last Man on Earth 1. Sezon Yorumları

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
1x1 1x2

Dizi beklediğimden daha iyi başladı.

Phill bayaa iyiydi :D Özellikle kadın için dua etmesi, marketteki dergilere bakışı ve rüyasında başka bi kadını gördüğü sahnelerde sesli güldüm :D Yaptığı çılgınlıklar filanda çok iyiydi, 3.bölümde daha fazla çılgınlık yapacak gibi :D

Carol'a gıcık oldum başka kadın bulamamışlarmı ya :D

January Jones'un oynadığı bölümleri merakla bekliyorum :D
9/10

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
1x3
Yine çok iyi bölümdü :D
Carol'ı pek sevmem ama üzüldüm o halde görünce. Kadıncağız o kadar uğraşmış patlıcandan pastalar yapmış bizim Phill peruk yakmaktan yüzük alamıyor.ss Neyse sonradan gönlünü aldı zaten ama keşke almasaydı :F Çok şanssız adam Phill gitti bir günle kaçırdı güzelim sarışını :( Mankeni parçalayan Carol gerçek bir kadına neler yapmaz :X
Başkanlık seçimi sahnesinde ve şu sahnede çok güldüm :D
cr.png
9/10

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
İzlemedim ama yapılan yorumlara göre eğlenceli bir dizi? Keşke sağlam bir bilimkurgu olsaymış. İşin içine komedi, espri, geyik, ergenlik filan girdi mi yapamıyorum, gerçekçi gelmiyor. Ama dünyada tek başına en azından bir süre yaşamak en büyük hayalimdi, bunu komedisel ögelerle sunmaları iyi olmamış.

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
1x3

İlk 2 bölüme göre düşük kalsada bence yine çok iyi bir bölümdü.

Carol'a üzülmüştüm ama sonlara doğru yine gıcık oldum :D Özellikle yataktaki hali korkutucuydu, mankene yaptığıda ne kadar psikopat olduğunu gösteriyor :D

Phill'in yaptığı şeyler bayaa iyiydi, mısır patlatma olayı güldürdü :D

Sonda da beklediğimiz kadın geldi, Phill büyük ihtimal evlendiğine pişman olucak fragmandan anladığım kadarıyla :D

8.5/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,736
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x3

İlk iki bölüme göre bariz daha düşüktü ama birkaç yerde baya güldürdü ve sonunda da gelecek bölüm için umut verdi. Gelecek bölüm süper olacak gibi. :D

Phil'in Amerikan başkanlığı iyi oldu. :D

Benim aslında The Walking Dead'de kafama takılan konudur Amerikan başkanına ne oldu falan diye ama orada deyinmemekte ısrarcılar. :):)

Carol çok gıcık ya ama sonlarda gıcıklığı azaldı. :D

8- /10

İzlemedim ama yapılan yorumlara göre eğlenceli bir dizi? Keşke sağlam bir bilimkurgu olsaymış. İşin içine komedi, espri, geyik, ergenlik filan girdi mi yapamıyorum, gerçekçi gelmiyor. Ama dünyada tek başına en azından bir süre yaşamak en büyük hayalimdi, bunu komedisel ögelerle sunmaları iyi olmamış.
Sağlam bir bilim-kurgu çıkmaz zaten bu konudan kolay kolay. Ne olacak ki bir adam dünyayı mı kurtarmaya çalışacak tek başına. :)

Komediye çok uygun bir konusu var. Komedinin bakış açısıyla dünyada tek başına kalmanın hiç düşünülmemiş artıları, eksileri ortaya çıkmış bu diziyle. Daha önce de bu tarz şeyler izledim ama gerçekçilikten uzaktı bu dizide kendini gerçekten o duruma koyabilmek mümkün. :):)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x3. bölüm
yer yer komik ama pek beklentiyi karşılamayan bir bölümdü umarım january jones renk katar diziye :)

carol her kadın gibi kıskançlığını gösterdi , gidip mankeni kıskanacak derecede kafa gidik :) bakalım son çıkan sarışını carol nasıl bertaraf edecek :)

ben o mankenin sonunda canlanıp güzel bir kadına dönüşeceğini sanıyordumda olmadı ?

aslında bir çok uçuk fikir çıkabilecek bir konu ama senaristler sanırım kadın erkek davranışları üzerine yoğunlaşmakta ısrarcı .. klasik evlilik anlaşmazlıkları didişmeler kadınla erkek arasındaki hayata bakış farklılıkları üzerine gidecekmiş gibi fazlada bir beklentiye girmemek lazımmış :)

@Çiğdem- izledim demiştin yorumun nerde ?

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x3

Dizi güzel bir yere doğru gidiyor izlemeye devam. Bölümü beğendim genel olarak. :)

Phil'in tuvalet kağıtlarını yaktığı ve kapıyı balyozla kırdığı sahneler güldürdü. :)

Evlenir evlenmez daha güzeliyle karşılaşmak, çok güzel yerde bitti. :)
8.5/10

Son düzenleme:

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
1x4

Dizi güzel bir yere doğru gidiyor izlemeye devam. Bölümü beğendim genel olarak. :)

Phil'in tuvalet kağıtlarını yaktığı ve kapıyı balyozla kırdığı sahneler güldürdü. :)

Evlenir evlenmez daha güzeliyle karşılaşmak, çok güzel yerde bitti. :)
8.5/10
1x3 olcak reyiz :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1x3. bölüm
yer yer komik ama pek beklentiyi karşılamayan bir bölümdü umarım january jones renk katar diziye :)

carol her kadın gibi kıskançlığını gösterdi , gidip mankeni kıskanacak derecede kafa gidik :) bakalım son çıkan sarışını carol nasıl bertaraf edecek :)

ben o mankenin sonunda canlanıp güzel bir kadına dönüşeceğini sanıyordumda olmadı ?

aslında bir çok uçuk fikir çıkabilecek bir konu ama senaristler sanırım kadın erkek davranışları üzerine yoğunlaşmakta ısrarcı .. klasik evlilik anlaşmazlıkları didişmeler kadınla erkek arasındaki hayata bakış farklılıkları üzerine gidecekmiş gibi fazlada bir beklentiye girmemek lazımmış :)

@Çiğdem- izledim demiştin yorumun nerde ?
üşendim yazmaya cnm bugün yazarım dedim black ailside izledim mesala ama onuda yorum yapmaya üşendim buradan o konuya gidicem :F:F:F
3.bölümü izledim ben eğlenceli buldum vlla bu bölümüde:Z:Z
bu benim ilk komedi dizim ilk 2 bölüm kadar 3.bölümüde eğlenceli buldum özellikle 20 dakika olması çok avantaj yani dizimi izledikten sonra reklam arası niyetine komedi dizisi çok iyi gidebiliyor:F:F ayyy carol karakteri tam oturmuş bu karaktere başka kadın oyuncu şimdiden düşünemiyorum:F
aaa yalnız bir senaryo hatası var burada adamın daha istekli olması lazım ama kadın daha istekli hatt adamda tık yok gerçi erkek milletinin saflığıda burada çıkıyor ayoll dünyada başka kadın yok adam hala güzellik peşinde carolun şu adamı güzelce dövmesi gerekiyor bence son sahnede olan kadın oyuncuyu benim gözüm bile tutmadı nerden çıktı bu sarı çiyan carol saçını başını yolar inş onun:kizgin::kizgin::kizgin:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
üşendim yazmaya cnm bugün yazarım dedim black ailside izledim mesala ama onuda yorum yapmaya üşendim buradan o konuya gidicem :F:F:F
3.bölümü izledim ben eğlenceli buldum vlla bu bölümüde:Z:Z
bu benim ilk komedi dizim ilk 2 bölüm kadar 3.bölümüde eğlenceli buldum özellikle 20 dakika olması çok avantaj yani dizimi izledikten sonra reklam arası niyetine komedi dizisi çok iyi gidebiliyor:F:F ayyy carol karakteri tam oturmuş bu karaktere başka kadın oyuncu şimdiden düşünemiyorum:F
aaa yalnız bir senaryo hatası var burada adamın daha istekli olması lazım ama kadın daha istekli hatt adamda tık yok gerçi erkek milletinin saflığıda burada çıkıyor ayoll dünyada başka kadın yok adam hala güzellik peşinde carolun şu adamı güzelce dövmesi gerekiyor bence son sahnede olan kadın oyuncuyu benim gözüm bile tutmadı nerden çıktı bu sarı çiyan carol saçını başını yolar inş onun:kizgin::kizgin::kizgin:
son sahnede çıkan sarı çıyan dediğin kadın @Harunnn60 un hayallerini süslediği january jones :) o kadını ben mad men de hiç sevemedim bu dizidede bizi buldu :) yalnız carol un yanında bu sarı kadın dünyanın en güzel kadını gibi duruyor zaten carol un yanına peruk takmış ayakkabı koysan o bile carol dan güzel durur :))

yatak sahnesinde bende adamın mallaşmasına anlam veremedim :) bulmuşsun işte daha ne aranıyon ? ama adam mankenlerle alışmış yatmaya:) canlı kadın bulunca bir şok yaşadı bir an :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
son sahnede çıkan sarı çıyan dediğin kadın @Harunnn60 un hayallerini süslediği january jones :) o kadını ben mad men de hiç sevemedim bu dizidede bizi buldu :) yalnız carol un yanında bu sarı kadın dünyanın en güzel kadını gibi duruyor zaten carol un yanına peruk takmış ayakkabı koysan o bile carol dan güzel durur :))

yatak sahnesinde bende adamın mallaşmasına anlam veremedim :) bulmuşsun işte daha ne aranıyon ? ama adam mankenlerle alışmış yatmaya:) canlı kadın bulunca bir şok yaşadı bir an :)
hhahaha ayy cidden yaaa cansız varlıklarla ilgileniyor olabilir:F:F:F
son sahnedeki kadın hemen ortaya çıkmasaydı keşke carolun huzurunu kçırıcak ayy ilk defa bir dizide kadın oyuncuyu destekliyorum bana kıskanc demezsiniz artık cnm :F:F:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
hhahaha ayy cidden yaaa cansız varlıklarla ilgileniyor olabilir:F:F:F
son sahnedeki kadın hemen ortaya çıkmasaydı keşke carolun huzurunu kçırıcak ayy ilk defa bir dizide kadın oyuncuyu destekliyorum bana kıskanc demezsiniz artık cnm :F:F:F
carol güzellikte ayşen gruda ya benziyor belkide o yüzden sevmişsindir tipsiz kadınlarla derdin yok güzel kadın olunca kıskançlığın tutuyor :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
aaa bu şeymi yoksa @Harunnn60 bir dizi göstermişti dünyada yaşayan tek insan olucak diyordu ilk bölüme bakarım demiştim onada o dizi galiba ama sen 2 bölüm diyorsun:F
ya arkadaş ben bu diziyi izle diye 40 takla attım beni dinlemedin @destere yi dinledin bravo. :D

aaa bu şeymi yoksa @Harunnn60 bir dizi göstermişti dünyada yaşayan tek insan olucak diyordu ilk bölüme bakarım demiştim onada o dizi galiba ama sen 2 bölüm diyorsun:F
şu ön yargını bir kırsan daha ne güzel diziler izleyeceksin ama nerde :T:

nihayet büyük gün geldi , bu diziyi merakla bekliyoruz :)

dizinin fanı @Harunnn60 da bir foruma girse güzel olacak :))
bende başlarım hafta içi gibi :) çok heyecanlıyım :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ya arkadaş ben bu diziyi izle diye 40 takla attım beni dinlemedin @destere yi dinledin bravo. :D

izliyorum ben bu diziyi ilk 3 bölümünü izledim hatta ilk komedi dizim oldu yani :F:F:F
seninle @destere nin hatrına bakmıştım beğendim :Z:Z:Z

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

izliyorum ben bu diziyi ilk 3 bölümünü izledim hatta ilk komedi dizim oldu yani :F:F:F
seninle @destere nin hatrına bakmıştım beğendim :Z:Z:Z
senin demenle benim demem bir mi harun? sende amma yaptın yani :)) kız bana aşık tabiki beni kırmayacak :))