FOX The Last Man on Earth 1. Sezon Yorumları

MelankoliK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,201
Puanı
411
kiıymeti bilinecek bir kadın değilki:) onunla arayı düzelteceğime terliğe mısır püskülü takarım saç niyetine terlikle sohbet ederim :)

bu diziyi @MelankoliK e de tavsiye ediyoruz şiddetle :))
20 dakikaymış galiba kısa,yani rahat izlenilebilir :)
Dizinin Afişi fena gözükmüyor @destere Köy yaşamını mı anlatıyor ?
Kadroda inekte varmış :D
Hemen başlayayım bu gece ya da yarın :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
o kıymetini biliyor ama yakısıklı olmasına rağmen diğer güzel kadınları değil carolu tercih ediyor :A:A:A
kadın güzel yemekler yapıyor birde atkı falan bişeyler örüyor ıvır zıvır şeylerle arası iyi :)) onun haricinde uzak durulması gereken bir varlık carol :))
ama kaslı parlak philde beyin yok, sadece arkayı büyütmüş baklava totolu ? onun için birbirlerini bulmuşlar diyorum :)

20 dakikaymış galiba kısa,yani rahat izlenilebilir :)
Dizinin Afişi fena gözükmüyor @destere Köy yaşamını mı anlatıyor ?
Kadroda inekte varmış :D
Hemen başlayayım bu gece ya da yarın :A
konusu kısaca şöyle abaza bir vatandaş bir sabah kalkarki dünyadaki son insan kendisi başkada insan yok o şekilde başlayan dizi arada yeni konukların diziye dahil olmasıyla başlangıçtaki son adam esprisinin içine etmiş olsalarda bir şekilde devam eder:) ?

MelankoliK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,201
Puanı
411
kadın güzel yemekler yapıyor birde atkı falan bişeyler örüyor ıvır zıvır şeylerle arası iyi :)) onun haricinde uzak durulması gereken bir varlık carol :))
ama kaslı parlak philde beyin yok, sadece arkayı büyütmüş baklava totolu ? onun için birbirlerini bulmuşlar diyorum :)

konusu kısaca şöyle abaza bir vatandaş bir sabah kalkarki dünyadaki son insan kendisi başkada insan yok o şekilde başlayan dizi arada yeni konukların diziye dahil olmasıyla başlangıçtaki son adam esprisinin içine etmiş olsalarda bir şekilde devam eder:) ?
"başlangıçtaki son adam esprisinin içine etmiş olsalarda bir şekilde devam eder"

Öyle değişik anlattın ki diziyi izlemekten vazgeçtim :( ( :A )

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
"başlangıçtaki son adam esprisinin içine etmiş olsalarda bir şekilde devam eder"

Öyle değişik anlattın ki diziyi izlemekten vazgeçtim :( :-)A)
dünyadaki son adam olarak kalsa adam atlarla eşeklerle hatta plastik toplarla halvete girecekti nerdeyse :) bence adamın gidişatını pek iyi görmeyen senaristler bir iki takviyede bulunalım yoksa dizi +18 i çok zorlayacak diye düşündüler :))
izlemekten niye vazgeçiyorsunki topu topu 20 dakika bölümleri ve sıkmadan hoşça zaman geçirecek dizilerden biri yani arayıpta bulamayacağın türden :)

MelankoliK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,201
Puanı
411
dünyadaki son adam olarak kalsa adam atlarla eşeklerle hatta plastik toplarla halvete girecekti nerdeyse :) bence adamın gidişatını pek iyi görmeyen senaristler bir iki takviyede bulunalım yoksa dizi +18 i çok zorlayacak diye düşündüler :))
izlemekten niye vazgeçiyorsunki topu topu 20 dakika bölümleri ve sıkmadan hoşça zaman geçirecek dizilerden biri yani arayıpta bulamayacağın türden :)
Sen şiddetle öneriyorum deyince + Afişi görünce izleyesim geldi.
Sonra senden hiç beklenmeyecek çorba gibi bir yorum gelince 'izlemekten vazgeçtim' dedim :))
Kısaymış izlerim en kısa zamanda :)
Ama Ben buradayım izle yorumunu at dersen gecenin ilerleyen saatlerinde izleyebilirim :))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Sen şiddetle öneriyorum deyince + Afişi görünce izleyesim geldi.
Sonra senden hiç beklenmeyecek çorba gibi bir yorum gelince 'izlemekten vazgeçtim' dedim :))
Kısaymış izlerim en kısa zamanda :)
Ama Ben buradayım izle yorumunu at dersen gecenin ilerleyen saatlerinde izleyebilirim :))
tamam ben buralrdayım yorumunu bekliyorum :)

MelankoliK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,201
Puanı
411
@destere diziye başlayayım dedim.
Açtım 1.bölümü
adam her tarafı boş gördükten sonra bir yere gitti.Tabelaya 'burada biri yaşıyor' dedi:))
ve elektrikler gitti :(
Şimdi elektrik geldi,devam edeceğim,bakalım bu gece 1.bölüm bitecek mi? :)

MelankoliK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,201
Puanı
411
1*1

Dizi güzel başladı.Tek başına yaşamak zormuş :)
Diziye birkaç oyuncu daha girerse daha iyi olur.
Ama yinede güzeldi (ayrıca süre bakımından kısa olması iyi )
izlenilebilir bir dizi :)

Eskiden düşünürdüm Dünyada tek kalsam nasıl olur diye sağ olsun Phill gösterdi :) Ama ben onun kadar pis olmaz ,daha düzenli yaşardım :))
@destere Phill çamaşırlara sarılırken arkadan bir nenenin çıkmasını bekliyordum :A Neyseki genç bir bayan çıktı.
Vitrin mankenlerine kadar düşmüştü,bakalım bu hanımcağızı beğenecek mi ? :))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1*1

Dizi güzel başladı.Tek başına yaşamak zormuş :)
Diziye birkaç oyuncu daha girerse daha iyi olur.
Ama yinede güzeldi (ayrıca süre bakımından kısa olması iyi )
izlenilebilir bir dizi :)

Eskiden düşünürdüm Dünyada tek kalsam nasıl olur diye sağ olsun Phill gösterdi :) Ama ben onun kadar pis olmaz ,daha düzenli yaşardım :))
@destere Phill çamaşırlara sarılırken arkadan bir nenenin çıkmasını bekliyordum :A Neyseki genç bir bayan çıktı.
Vitrin mankenlerine kadar düşmüştü,bakalım bu hanımcağızı beğenecek mi ? :))
yoklukta karşısına ne çıkarsa beğenmek zorunda :) seçme şansı yok :)
ilerde bayağı nüfus artacak izlemeye devam et :)

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
1x12

Çok iyi olmasa da idare eder bir bölümdü.

Phil'in diğer Phil'i çıplak gördüğü yer güldürdü, adamda da iyi vücut varmış hakkını verelim :D

Bu Phil'de ne şanssız adam, Todd geldi onu kıskandı, Phil geldi şimdi de onu kıskanıyor :D

Carol'da götürdü Phil'i :D
7.5/10

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
1x12
Fena bölüm değildi ama sanırım sezon finaliyle birlikte bırakacağım diziyi.

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
1x13

İyi bir bölümdü.

Phil reyizi kendi kurduğu gruptan dışladılar resmen ama olayın sonu güzel bitti :D

Phil'in erzağını hemen bitirmesi güldürdü :D

Sonu iyiydi, bi Miller daha çıktı :D

8/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,737
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x13 (Sezon Finali)

Güzelim diziyi batırdılar ya. Valla senaristlere ne kadar kızsak az. Sen efsane başla muhteşem git her bölüm bol bol güldür ama sonra git senaryoyu batır, izleyiciyi sinir krizine sok. :(

Düşünüyorum düşünüyorum ilk bölümler bu kadar harika başlayıp bu kadar kısa sürede batırılan dizi bulamıyorum...

Bu bölüm de vasattı 1-2 yeri dışında. İkinci sezonu da izleyeceğim sonuçta yüksek bir potansiyel var dizide ama böyle saçma yönde giderse yine bırakırım...

Jason Sudeikis'li uzay olayı sürpriz oldu. Phil'in abisi falan mı acaba tip olarak da benziyor. Anlamadım ben oradaki olayı. Yoksa o mu kontrol ediyor Phil'i ve kurtardı tüm bu şeyden?

Carol ve Phil'in birlikte olacağı ve Phil'in bundan mutlu olacağı bir senaryo... :T:

6/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x13. bölüm

vee mutlu son .. yer yer güzel yer yer gereksiz ve sıkıcı diyaloğlarla geçti

sonunda dön dolaş phil carol a aşık oldu burdan sanırım ana fikir şöyle çıkıyor ortaya , ''atma hurdayı avuçlarsın torbayı'' gibi özdeyiş fışkırıyorda, erica gail falan filan neye yaradı diziye katılımları neydi? niçindi noldu? niye millet günlük kadın erkek ilişkilerinden kurtulamıyor ortalıkta kimsenin kalmaması neden çok sıradan rutin bir olaymış gibi kimsenin umrunda değil ???

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,737
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x13. bölüm

vee mutlu son .. yer yer güzel yer yer gereksiz ve sıkıcı diyaloğlarla geçti

sonunda dön dolaş phil carol a aşık oldu burdan sanırım ana fikir şöyle çıkıyor ortaya , ''atma hurdayı avuçlarsın torbayı'' gibi özdeyiş fışkırıyorda, erica gail falan filan neye yaradı diziye katılımları neydi? niçindi noldu? niye millet günlük kadın erkek ilişkilerinden kurtulamıyor ortalıkta kimsenin kalmaması neden çok sıradan rutin bir olaymış gibi kimsenin umrunda değil ???
Aynen öyle mesela bu bölüm Phil'in bir dolu mücevher getirmesi biraz hatırlattı farklı bir dünyada olduklarını ama yok yani onun dışında hiç kullanmıyorlar konuyu. İlk bölümde epey yaratıcılık vaat ettiler ama gelinen nokta bir hiç. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Aynen öyle mesela bu bölüm Phil'in bir dolu mücevher getirmesi biraz hatırlattı farklı bir dünyada olduklarını ama yok yani onun dışında hiç kullanmıyorlar konuyu. İlk bölümde epey yaratıcılık vaat ettiler ama gelinen nokta bir hiç. :)
şu son sahnede çıkan uzaylı belki konuyu güzel bir yöne doğru çevirecektir :) ama pek bir umut da bağlamıyorum asronota ? çünkü baştan beri hep farklı bir bölüm bekleyerek geçirdim değişen bişey olmadı :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,737
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
şu son sahnede çıkan uzaylı belki konuyu güzel bir yöne doğru çevirecektir :) ama pek bir umut da bağlamıyorum asronota ? çünkü baştan beri hep farklı bir bölüm bekleyerek geçirdim değişen bişey olmadı :)
Büyük ihtimal ayda yılda bir onunla ilgili bir şeyler olur. :):)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
13.bölümü izledim @sürgünüm @destere @OzaN @cevaa @Harunnn60 sezon finalinde komedi hiç yok tamamen bir dram bölümüydü bu dizinin türüne uyan bir bölüm yoktu o_Oo_Oo_O
@OzaN @destere sondakı uzaydakı adam philin kardeşiydi phil son sahnede kardeşinin olduğunu söyledi carola ve uzaydakı phili gördük bence kardeşi:-):-):-)
todd a sinir oldum sen kenin değilmiydin yeni gelen adamı öldürmek isteyen philin onu çölde brakıcağını duyunca phili sattı ama kendiside aynı şeyi yeni adama yapıcaktı ayrıca phil todd a kıyamadı bunua göz önünde almıyor ve phili satıyor :kizgin::kizgin::kizgin:
yeni gelen adamada sinir oldum oyuncuyu seviyorum ama bu bölümde sinir etti beni phili oradan kovmakta ne demek oluyor oradan gitmesi gereken varsa oda sensin phil sayelsinde oraya geldğinide unutmuş
ama carol buluşmasına sevindim ben demiştim phil carolun kıymetini anlıcak diye :Z:Z:Z

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
13.bölümü izledim @sürgünüm @destere @OzaN @cevaa @Harunnn60 sezon finalinde komedi hiç yok tamamen bir dram bölümüydü bu dizinin türüne uyan bir bölüm yoktu o_Oo_Oo_O
@OzaN @destere sondakı uzaydakı adam philin kardeşiydi phil son sahnede kardeşinin olduğunu söyledi carola ve uzaydakı phili gördük bence kardeşi:-):-):-)
todd a sinir oldum sen kenin değilmiydin yeni gelen adamı öldürmek isteyen philin onu çölde brakıcağını duyunca phili sattı ama kendiside aynı şeyi yeni adama yapıcaktı ayrıca phil todd a kıyamadı bunua göz önünde almıyor ve phili satıyor :kizgin::kizgin::kizgin:
yeni gelen adamada sinir oldum oyuncuyu seviyorum ama bu bölümde sinir etti beni phili oradan kovmakta ne demek oluyor oradan gitmesi gereken varsa oda sensin phil sayelsinde oraya geldğinide unutmuş
ama carol buluşmasına sevindim ben demiştim phil carolun kıymetini anlıcak diye :Z:Z:Z
kadınların düşünce yapısı dünyanın neresinde olursa olsun aynı demekki :) seni carol kılıklı çiğdem :))
zaten carol da
bukle totolu yeni gelen phil in eski phil e yaptıklarına dayanamadı koşturarak çölde phil e kedi maması köpek maması türü yiyecekler götürdü? kadınlar aslında vijdan sahibi insanlar hep güçlüyü seçmiyorlar bu örnekte olduğu gibi :)

uzaydaki şahsiyet phil in kardeşi ise eğer kardeşler arasında zekaca çok büyük fark var demektir:) yerdeki phil top larla sohbet ediyor bir kapı tamir edemiyor beceriksizin biri.. uzaydaki kardeş ise kafasını kullanıp astronot olmuş uzayda dolaşıyor zekasından birazını yerdeki kardeşine bıraksaydı keşke :)