The Imitation Game Filminin Fragmanı Yayınlandı

berkann

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,792
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İddialı bir giriş olmamış. Geçen sene Gravity bile o kadar yüksekten girip, sonradan çıktıysa bu filmin pek kalıcı olacağını sanmıyorum. :)

Ama yine de iyi bir şey tabi. :D
Evet iddialı giriş değil ama iddialı girenleri de görüyoruz. :D

İlginç bir şekilde şu an geçen seneki filmlerden geriye kalan nadir filmlerden biri Prisoners oldu. O da anca sonlardan girmişti. :):)

berkann

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060

İlginç bir şekilde şu an geçen seneki filmlerden geriye kalan nadir filmlerden biri Prisoners oldu. O da anca sonlardan girmişti. :):)
Aynen. Girişle ilgili değil demek ki. :D

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,699
Puanı
461
Film çaktırmadan Top 250'ye giriş yaptı 239. sıradan. Bakalım yükselecek mi hızla düşüp çıkacak mı? :)

@Danger UA! @berkann @gundix123 @Tolstoyevski @Arslan Bey @kaan955 @-potterhead-
Yönetmenliğini Morten Tyldum'un üstlendiği film, 2. Dünya Savaşı'nda Enigma kodunu kırması için görevlendirilen İngiliz matematikçi Alan Turing'in hayatını anlatacak.

Bu hikayeyi bir yerden duymuştum, izlediğimiz bir diziden mi filmden mi onu hatırlayamadım şuan.

Ben izlerim bu filmi, kadro konu güzel gibi geldi. :)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,792
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Yönetmenliğini Morten Tyldum'un üstlendiği film, 2. Dünya Savaşı'nda Enigma kodunu kırması için görevlendirilen İngiliz matematikçi Alan Turing'in hayatını anlatacak.

Bu hikayeyi bir yerden duymuştum, izlediğimiz bir diziden mi filmden mi onu hatırlayamadım şuan.

Bu konuyu okumuşsundur daha önceden. :D

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560

A Beautiful Mind'de böyle kod kırma falan vardı ama o gerçek değildi tabi.:)

The Wolf Of Wall Street de var.:) Rush da vardı.Prisoners girip çıkar ama bunların yeri garanti.:)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,792
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
A Beautiful Mind'de böyle kod kırma falan vardı ama o gerçek değildi tabi.:)

The Wolf Of Wall Street de var.:) Rush da vardı.Prisoners girip çıkar ama bunların yeri garanti.:)
12 Years a Slave de var ama onlar iyi giriş yapanlar kısmına giriyor. Ben sonlardan girenlerin de kalıcı olabileceğini göstermeye çalışmıştım. :):) Prisoners belli olmaz bence çok istikrarlı gidiyor kalıcı olup yavaş yavaş yükselebilir. Tıpkı The Help gibi, Shutter Island gibi :)

@OzaN Bak buda olabilir. Ama emin değilim tam bu konuyla alakalıydı.

Ama acayip merak ettim hdd'yi bulup bir izliyim oradaydı film sanırım.
Çok da benzemiyor konuları ya. :):)

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
12 Years a Slave de var ama onlar iyi giriş yapanlar kısmına giriyor. Ben sonlardan girenlerin de kalıcı olabileceğini göstermeye çalışmıştım. :):) Prisoners belli olmaz bence çok istikrarlı gidiyor kalıcı olup yavaş yavaş yükselebilir. Tıpkı The Help gibi, Shutter Island gibi :)

Çok da benzemiyor konuları ya. :):)
He evet orası doğru ama şuan işi zor çünkü 248.sırada ve iyi yerden 3-4 film girse liste dışı kalacak.Ama umarım kalır bir şekilde.