FOX The Following 2. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Kevin Bacon ve James Purefoy'un başrolleri paylaştıkları suç dizisi The Following büyük ilgi toplayan ilk sezonunun ardından ikinci sezonuyla ekranlara geri döndü.

Diziyle ilgili bölüm yorum ve paylaşımlarını bu başlıktan yapabilirsiniz...

94714e3fe6fa1db9b84579639effc3da.jpg

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Kon açılmış teşekkürler @OzaN :Z

Bölüm harikaydı
Çok merak etmiştim sezonu.Ve beni şaşırtmaya devam eden dizi olmaya hala ısrarla devam ediyor.:)

Emma biraz geri plandaydı ve yeni stiliyle damga vurmuş resmen.En sevdiğim psikopatı az görmek o kadar beklediğime değmedi.
Claire'nın öleceğini biliyorduk.:(Ama 2-3 bölüm yaşamasını bekliyordum ben şahsen.İlk 5 dakikada bitti kadın.
Ryan yine harikalar peşinde.O araba çarp sahnesi neydi öyle.Demir adam modunda devam ediyor.
Joe çok enteresan çıkmadı.Tahmin edilir bir kurtulmaydı.Ama kurtaran zencinin bu kadar aptal olacağını beklemiyordum.
Diğer ikili sezona damga vuracak psikopatları oynayacak muhtemelen şimdiden sevdim bunları.
Ryan'ın yanındaki yardımcı umarım şaşırtmaz bizi ki o kadarda değil derim.Her şeye şüpheyle bakıyorum bu dizide.:(

@BesaleT @Forumdash

bölümü izleyip gelin.:D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Sonunda bir sevdiğim dizinin daha yoruma acık sayfası geldi:oley: Muhteşem bir bölümle geri dönüş yaptı resmen. Resmen diyorum tanıdık bir kaç yüz gördüm dizi de karakterin özelliğini spoi içerisnde veririm ama şunu söyleyeyim @OzaN'a Dexter'ın Zach'i muhteşem bir rolle karşimiza cıkıyor:X

Sırayı bozmadan devam edeyim. Dexter'ın Zach'i kendi aşarak ikiz rolle geri dönüş yapmiş:X Çocuga bu roller yakışıyor olacakki oynadiği (yada benim izlediğim bununla 3.rolü hep böyle hastalıklı ruha sahip:X) Hiç düzgün rolü yok.

Dizi metro sahnesiyle özellikle Joe maskesiyle muhteşem başladi. Ryan hayata mutlu mesut devam etmiş geçen 1 seneye rağmen:T: Ama tekrardan sahalara geri dönüş yapıyor:oley: Ryan'ın en sevdiğim sahnesi kesinle araba çarpma sahnesi izlerken irkildim:X

Geçen senden en sevdiğim karakter Emma kendini baştan yaratmiş, Emma oldugunu anlayamadım bile:X
Clarie geçen sene Under The dome gelmişti yazık orda da öldü:F Burda da öldü. Şimdi burdaki çocugu nolacak? Enson kaçirilmişti diye hatırlıyorum(b)
Ve beklenen adam Joe sahnenin sonunda görünür. Joe kaldiği evdekileri kendisine mürit mi yaptı yoksa tanınmıyor mu? Yoksa rehin mi tutuyor? )rehine pek ihtimal vermiyorum)

Vee dizinin müzikleri yine muhteşemdi :oley: @sokak sanati

Son düzenleme:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
resimde en önde duran vatandaşı bir diziden hatırlıyorum sanki??

ama tam çıkaramadım ?
Dizi değilde film olabilir. Ben kendisini ilkkez suskunlar'ın orjinal filmi olan Kardeş gibiyde izlemiştim.Bu diziye de o film sayesinde başladim:X

Haa sakallıyı ROme'de görmüş olabilirsin:A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Dizi değilde film olabilir. Ben kendisini ilkkez suskunlar'ın orjinal filmi olan Kardeş gibiyde izlemiştim.Bu diziye de o film sayesinde başladim:X

Haa sakallıyı ROme'de görmüş olabilirsin:A

en öndekini sormuştumda?,,
mcgyver diye bir dizide oynayan vatandaşa benzettim :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Sonunda bir sevdiğim dizinin daha yoruma acık sayfası geldi:oley: Muhteşem bir bölümle geri dönüş yaptı resmen. Resmen diyorum tanıdık bir kaç yüz gördüm dizi de karakterin özelliğini spoi içerisnde veririm ama şunu söyleyeyim @OzaN'a Dexter'ın Zach'i muhteşem bir rolle karşimiza cıkıyor:X

Sırayı bozmadan devam edeyim. Dexter'ın Zach'i kendi aşarak ikiz rolle geri dönüş yapmiş:X Çocuga bu roller yakışıyor olacakki oynadiği (yada benim izlediğim bununla 3.rolü hep böyle hastalıklı ruha sahip:X) Hiç düzgün rolü yok.

Dizi metro sahnesiyle özellikle Joe maskesiyle muhteşem başladi. Ryan hayata mutlu mesut devam etmiş geçen 1 seneye rağmen:T: Ama tekrardan sahalara geri dönüş yapıyor:oley: Ryan'ın en sevdiğim sahnesi kesinle araba çarpma sahnesi izlerken irkildim:X

Geçen senden en sevdiğim karakter Emma kendini baştan yaratmiş, Emma oldugunu anlayamadım bile:X
Clarie geçen sene Under The dome gelmişti yazık orda da öldü:F Burda da öldü. Şimdi burdaki çocugu nolacak? Enson kaçirilmişti diye hatırlıyorum(b)
Ve beklenen adam Joe sahnenin sonunda görünür. Joe kaldiği evdekileri kendisine mürit mi yaptı yoksa tanınmıyor mu? Yoksa rehin mi tutuyor? )rehine pek ihtimal vermiyorum)

Vee dizinin müzikleri yine muhteşemdi :oley: @sokak sanati

Müzkler çok iyiydi evet.
Ama eksik hatırlıyorsun Ryan mutlu mesut devam etmemiş.:(O arşiv odası 1-2 günde oalcak iş değil.Cliare öldükten didinmiş baya Joe'yıu aramak için.:)
Joey'ninde adı geçti diye hatırlıyorum.Islah evine götürmüşler.:)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Müzkler çok iyiydi evet.
Ama eksik hatırlıyorsun Ryan mutlu mesut devam etmemiş.:(O arşiv odası 1-2 günde oalcak iş değil.Cliare öldükten didinmiş baya Joe'yıu aramak için.:)
Joey'ninde adı geçti diye hatırlıyorum.Islah evine götürmüşler.:)
Mutlu mesut derken şu alkole bağımlılık şeyine gittikten sonraki için demiştim. Ki bize de zaten önce oralari gösterdiler:X

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,684
Puanı
1,061
1x13'ü izledim o son sahnesi neydi öyle ya polisin gözüne iğne soktu kadın. :confused: Ama git gide daha heyecanlı oluyor bölümler sezon finaline az kaldı. :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Yok yeni sezon başlayınca bölüm sıkıntısı çekeceğimi bildiğim için sezon finaline 2-3 bölüm kala izlemeyi bırakmıştım. :D Şimdi doya doya izliyorum, siz bekleyin yeni bölümü. :D
Taktik güzelde bıraktiğin andan itibaren ne kadar zaman geçti? Hemen bağlanabildin mi diziye :X