CW The Flash - 4. Sezon Yorumları

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
CW'nun hit dizisi The Flash 4.sezonuyla geri dönüyor!

DC Comics'in en ünlü karakterlerinden birinin televizyona aktarıldığı The Flash'ın 4. sezonunun ilk bölümü yayınlandı.

Diziyle ilgili bölüm yorumlarını sezon boyunca bu başlıktan yapabilirsiniz...
Flash.png

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Flas 4.sezon 1.Bölüm

@turkuazz sen izliyormuydun flashı @vadikızı sende yetiş ayoll :A

güzel bir açılış oldu bence @cookies @mrt-06 @Forumdash foruma gelince yorum yapın sizde :Z @mesmeso61 sende izliyordun galiba diziye laf atsanda :A

Barryı sakallı görmek tuhaftı ama yakışmıştı kesmeydi keşke :A çıldırmış gibiydi birden bire iyileşti tamam ama o çizdiği semboller neydi , bizim ev yanıyor anlamı çıkıyordu o neydi sonradan bunlara kesin dönüş yapılır :A

cailtin tekrar iyi oluyor gibi ama onada belli olmaz yinede ekip tekrar bir arada görmek güzeldi :Z

the thinker yeni düşmanımız :A
The-Thinker-DC-Comics.jpeg

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,210
Puanı
1,060
Flas 4.sezon 1.Bölüm

güzel bir açılış oldu bence @cookies @mrt-06 @Forumdash foruma gelince yorum yapın sizde :Z @mesmeso61 sende izliyordun galiba diziye laf atsanda :A

Barryı sakallı görmek tuhaftı ama yakışmıştı kesmeydi keşke :A çıldırmış gibiydi birden bire iyileşti tamam ama o çizdiği semboller neydi , bizim ev yanıyor anlamı çıkıyordu o neydi sonradan bunlara kesin dönüş yapılır :A

cailtin tekrar iyi oluyor gibi ama onada belli olmaz yinede ekip tekrar bir arada görmek güzeldi :Z

:Fay can atıyorum yetişmek için ama elimden geleni yapacam pazar günü annemin günü var hanımlar gelecek o geçsin diye bekliyorum tüm yabancı dizilerime inşallah başlıcam

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Flas 4.sezon 1.Bölüm

Kalbim mi temiz yoksa bahtsızmıyım bilemedim :( izleyemicem aralık ayına kadar:( aralıktan sonra ancak :X ama en merak ettiğşm diğerleri hak getire:)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
4.sezon 2.bölüm
biraz durgun gibiydi şu teknolojiyi kontrol eden kötüyü pek sevmedim :A

ırız çok gıcık :A barrıyın kostumunu donatmış cisko kostum şişiyor sonra kendini imha edecem diyor oralar komikti :F son sahnede yine bu sezonkı kötü karakter gözülktü bakalım amacı neymiş diğerlerinide bulucam dedi :A

dizimiz 1.bölümde gaga dan bahsetmişti şimdide taht oyunlarından bahsetti @Harunnn60 :F taht oyunları izleyicilerine spoi verdik izlememiş olan varmıdır diye düşünmeden :F @MasacRE- @Tolstoyevski @xemrexxx
4G1GbY.png