Klasik The Big Bang Theory - Dizi Yorumları

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Devamlılık gerektirmeyen bir dizi (?) olduğundan direk 7. sezondan başlayabilirim aslında :D

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,685
Puanı
1,061
Çok güzel olmuş bu bölüm baya eğlenceliydi ama bazı diziler uzun diye şikayet ediyoruz bu dizide çok kısa be. :D

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
4.bölümüde izledim hemen.

Müthiş bir bölümdü her sahnesinde güldüm :D Raj & Stuart ikilisi çok iyiydi ilerleyen bölümlerde Stuart'ı daha çok görürüz inşallah :D

Sheldon reyizde iyiydi, ellerini ovuşturması intikam almaya çalışması iyiydi :D

Bu bölümün yıldızı Leonard'dı bence hele Penny'in onu kandırdığı zaman laptoptan annesini görünce pantolonunu çektiği sahnede sesli güldüm :D Penny'de süperdi bu arada oyşşş :D

Howard'da Leonard'ın taktiğini denedi ama tutmadı :D

10/10

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Howard'ın rolü mü azalıyor bana mı öyle geliyor herhalde yeni kankalar Raj ve Stuart olacak ama ben bu ikiliyi de beğendim bence bu bölümün en komiği yine Raj'dı. :D

Cenation

Favori Üye
Reaksiyon puanı
248
Puanı
454
Ve şimdi izledim. :D Gerçekten harika bölümdü.İlk dakikalarında biraz sıkılma yaşadım ama sonradan açıldı bölüm.Raj-Stuart ve Leonard-Penny ikilisi çok iyiydi bu bölüm.Pennynin tuzağı harikaydı ya. :D Leonardın annesini görmek iyi oldu.Sheldon bana göre bu bölüm biraz geri plandaydı.İyi de olmuş bence her hafta öne çıkması yanlış olurdu. :)
Raj reyise biraz daha rol versinler adam döktürüyor :D
Ayrıca Pennynin elbisesini beğendiğimi söylemeden geçemeyecem :cool:

Bu bölüme puanım 8.5/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,736
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Geçen haftaki aşmış bölümün ardından biraz daha sönüktü ama yine çok iyiydi. :D

Indiana Jones ile ilgili olay güzeldi, dörtlünün toplu tepkileri çok iyiydi. :)

Raj ve Stuart ikilisi de iyiydi. :D

Leonard'ın annesi sürpriz oldu gerçekten. :D

8.5 alır benden bu bölüm. :)

Howard'ın rolü mü azalıyor bana mı öyle geliyor herhalde yeni kankalar Raj ve Stuart olacak ama ben bu ikiliyi de beğendim bence bu bölümün en komiği yine Raj'dı. :D

Bence alakası yok her zamanki yoğunlukta. :)

ehsan7000

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,059
Puanı
284
stuart li sahneleri nedense baydi // ben bu adami sevmedim // ama leonard annesi ve hovinin annesi daha fazla olsa keşke.
ve unutmuşum indiana jones sahnedeki tepkiler guzeldi ve merdivenlerdeki sol şakasi çok guzeldi.

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
7x5'i izledim.

Yine harika bi bölümdü. Sheldon reyiz geçen haftanın acısını çıkartmış ve bu bölümün yıldızı olmuş :D Amy'nin evine gidip konuştuğunda kendinden bahsediyor diye üzüldüm ama sonra ki lafıyla sesli güldürdü reyiz :D Leonard'ın Raj ve Howard ile ilgili esprileri iyiydi :D Sonuda çok iyi bitti, böyle olur Leonard reyizin konuşması :D

9/10