FX The Americans - Dizi Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
O dediğimin üstüne en az 10 dizi bitirmiştirim, boş durmuyorum ki yılın 365 günü aralıksız dizi izliyorum. Mesela şu an Chuck izliyorum 4. sezon bitmek üzere her sezon 24 bölümden oluşuyor yaklaışık 100 bölüm izlemişim. :)

Sen bana diyorsunda @sokak sanati'na dizi bozmuş demişsin ve 3. sezonu tamamlamamışsın ne iş?:)
dizi bozdu falan demedim ben hiçkimseye :) üçüncü sezonun yarım kalma sebebide diğer dizilerin yarım kalma sebebiyle aynı araya finaller girdi sonra tatil girdi öyle olunca sadece bu değil tüm dizilerim yarım kaldı :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
dizi bozdu falan demedim ben hiçkimseye :) üçüncü sezonun yarım kalma sebebide diğer dizilerin yarım kalma sebebiyle aynı araya finaller girdi sonra tatil girdi öyle olunca sadece bu değil tüm dizilerim yarım kaldı :)
Neyse ben yetişirim sana kısa zamanda, şimdi kahvaltı yapıcam görüşürüz. :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
hanı 10 tane ya heryere etiketliyorum seni bir da vinci de yakaladım birde marco polo da her yerde kaçışlardasın hanı nerde 10 tane yerli dizilerlemi tamamlıyorsun sayıyı napıyorsun ? :)

Empire
TWD
FDWD
HTGAWM
Olive K...
Polo
Da vinci
GOT
Vikings
The Borgias
Oz

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Empire
TWD
FDWD
HTGAWM
Olive K...
Polo
Da vinci
GOT
Vikings
The Borgias
Oz
biten dizileri sayma oz moz şimdiki diziler değil güncel devam eden dizileri diyoruz ne varmış listede
got var twd var
olive ide sayma o da bitmiş dizi ?
hötgaw zaten diziden sayılmaz onu sil ordan
the borgias nedir ya @xemrexxx mi sana böyle foktan diziler öneriyor onuda saymam ,
davinci var
vikings var
polo var
tamam 5 taneymiş izlediğin dizi sayısı :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Oz'u bıraktın. :D The Borgias'ı ilk tefa duydum. :F FTWD'ye sonra devam edeceğim demiştin. :A
böyle millet sorarsa ne söyleyeyim diye önceden kimsenin izlemediği dizi isimleri buluyor sorarlarsa bunu bunu izledim diyip listeyi kabartacak ben sayıyı netleştirdim 5 tane dizisi varmış gerisi hikaye :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
biten dizileri sayma oz moz şimdiki diziler değil güncel devam eden dizileri diyoruz ne varmış listede
got var twd var
olive ide sayma o da bitmiş dizi ?
hötgaw zaten diziden sayılmaz onu sil ordan
the borgias nedir ya @xemrexxx mi sana böyle foktan diziler öneriyor onuda saymam ,
davinci var
vikings var
polo var
tamam 5 taneymiş izlediğin dizi sayısı :)

Ben bitirmedim:F

Valla Oz konusunda çok sıkıldım bırakacağım diyordun bende o mesajından yola çıkarak yazdım. :F

Yok ilk sezon için demişimdir.:F 5. Sezon bitmek üzere. :D

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Bu arada şu Tyrant meselesine açıklık getirmek istiyorum ben dizinin ilk bölümünü beğenmiştim sonra 2.bölüm biraz sıkıldım böyle o sıra diğer dizilerde vardı bende ara vereyim dedim en iyisi işte sonra dizinin bana uygun olamadığın anladım ben daha böyle biraz fantastik biraz drama başka şeylerde olacak böyle o yüzden bırakma kararı aldım. :D Yani ben diziye başlarken ben bunu izleyeceğim çok seveceğim diye oturmamıştım zaten. :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bu arada şu Tyrant meselesine açıklık getirmek istiyorum ben dizinin ilk bölümünü beğenmiştim sonra 2.bölüm biraz sıkıldım böyle o sıra diğer dizilerde vardı bende ara vereyim dedim en iyisi işte sonra dizinin bana uygun olamadığın anladım ben daha böyle biraz fantastik biraz drama başka şeylerde olacak böyle o yüzden bırakma kararı aldım. :D Yani ben diziye başlarken ben bunu izleyeceğim çok seveceğim diye oturmamıştım zaten. :D
hatırladım hatta benide etkilemiştin ben o yüzden başlamıştım sonra baktım önerenler kaçıyor tyrant dizisinden bende kaçtım kabak @sürgünüm ün başına patladı hala izliyor :) sürgünüm hep beni suçluyorda bu tarz dizilere başlatıp aradan sıvışanlardan biride senmişsin:)

Ben bitirmedim:F

Yok ilk sezon için demişimdir.:F 5. Sezon bitmek üzere. :D
şu anda güncel devam eden dizilerden izlediğin 3 taneymiş marco poloda sezon biteli 6 ay oldu onuda listeye eklemişsin ya ? :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
hatırladım hatta benide etkilemiştin ben o yüzden başlamıştım sonra baktım önerenler kaçıyor tyrant dizisinden bende kaçtım kabak @sürgünüm ün başına patladı hala izliyor :) sürgünüm hep beni suçluyorda bu tarz dizilere başlatıp aradan sıvışanlardan biride senmişsin:)
Yok vallahi değilim ben :) bu diziye birisi çekti de kimdi bilmiyorum. :) Benim önerdiğim dizileri biliyorsun zaten. :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

şu anda güncel devam eden dizilerden izlediğin 3 taneymiş marco poloda sezon biteli 6 ay oldu onuda listeye eklemişsin ya ? :)

İzlemicem bu diziyi. Sonra Poldark gibi pişman oluyorum.:F