"The 100" 7.Sezonuyla Son Bulacak!

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sen şu MS'yi baslatacaksan başlat artık. Forumu aktif tutan bi uygulama var oda senin keyfin yüzünden olmuyor. Yapamıyorsan yapacak birini buluruz.:A @xBUGRAx @mrt-06 @Bullock sinirlendim:A
Sıkıntıdan patlıyorum ya. :A
Bu nasıl bir etiketlemedir la buldog deseydin bari. ss
Anlaşılan canın tecavüz sahnesi istiyor. :A
Aaa bismillah ayoll daha yeni bu gece geldik eve bahçelerde yatıp kalktık nerdeyse ne keyfi ayoll :F :F :F

Kaç haftadır yatağamıza hasret kaldık Nisan Mayıs ayıda forumda yoktum :A Başvuru gelecek 1-2 güne eylülde kesintisiz yapıyor olacaz geçen yazdan 1 ay geçiktik oda eve bugün gelmemden kaynaklandı bahçeden yayın yapamadık halıyle :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: mrt-06 and Bully

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Gerçi @Çiğdem de bir kayyum darbesi ile gelmişti başa. :A:A
Darbeyle gelen darbeyle gider:A
Hhaha geçen sezonda @sokak sanati koltuğumuzda gözü vardı zor savuşturmuştum :F Milli Şef ettik yarışmayada göz koydu taaa geçen sezonda böyleydi bu :F :F :F @Bully @xBUGRAx
kizilderilidekupeeeed4566c8e.jpg

• Güldürdün
Reactions: mrt-06 and Bully

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Aaa bismillah ayoll daha yeni bu gece geldik eve bahçelerde yatıp kalktık nerdeyse ne keyfi ayoll :F :F :F

Kaç haftadır yatağamıza hasret kaldık Nisan Mayıs ayıda forumda yoktum :A Başvuru gelecek 1-2 güne eylülde kesintisiz yapıyor olacaz geçen yazdan 1 ay geçiktik oda eve bugün gelmemden kaynaklandı bahçeden yayın yapamadık halıyle :A :A :A

Bari genel sohbet konusu açta millet hazırlıklarını yapsın ortam olsun. Zaten başvurulardan 1 haftasında başlıyor en erken yarışma.:A

• Harika
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bari genel sohbet konusu açta millet hazırlıklarını yapsın ortam olsun. Zaten başvurulardan 1 haftasında başlıyor en erken yarışma.:A
Aaa gelecek mesala ev boş kaldından tozlanmıs sabahtan beridir temizlik yapıyoruz 2 saat sonrada malzeme almaya gidecez bir nefeslenemiyoruz şefimiz :F

Ama başvurular yarın başlatıcam gündüz , bugünde şu evi adam edelimde :A Aaa o konuda çalısmalarımız vardı ama sürpriz seçilen şarkıcılar var onları direk açıklıcaz bu sezon yine iddalı geliyoruz :Z :Z :Z @xBUGRAx @dreamy @mrt-06 @Bully @Harunnn60 @xemrexxx

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

Ablam mümkünse Pazartesi başlat. :A

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,983
Puanı
1,061
  • Güldürdün

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,753
Puanı
710
Aaa gelecek mesala ev boş kaldından tozlanmıs sabahtan beridir temizlik yapıyoruz 2 saat sonrada malzeme almaya gidecez bir nefeslenemiyoruz şefimiz :F

Ama başvurular yarın başlatıcam gündüz , bugünde şu evi adam edelimde :A Aaa o konuda çalısmalarımız vardı ama sürpriz seçilen şarkıcılar var onları direk açıklıcaz bu sezon yine iddalı geliyoruz :Z :Z :Z @xBUGRAx @dreamy @mrt-06 @Bully @Harunnn60 @xemrexxx
Yeni haftaya karar kıldık :A :A :A
Anladığım kadarıyla başvuru konusu yarın geliyor, ilk hafta da pazartesi başlıyor doğru mu. :A

• Güldürdün