TFF'den Beşiktaş'a Ret!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

TFF'den Beşiktaş'a Ret!

tffden-fenerbahce-be-bf6e382850448130a960.jpg

Beşiktaş, Çaykur Rizespor maçını Dinamo Kiev maçından 2 gün sonraya koyan TFF'ye ''Galatasaray'ın Avrupa'da maçı yok ama bizden 1 gün sonra oynuyor'' diye isyanda bulunup fikstür değişikliği için resmi başvuruda bulunmuştu.

TFF, Beşiktaş'ın 1 Ekim Cumartesi günü oynanacak olan Çaykur Rizespor karşılaşmasının 2 Ekim Pazar gününe alınması talebini reddederken; fikstürde herhangi bir değişiklik yapılmayacağını bildirdi.

Hatırlanacağı üzere, Beşiktaş'ın gurubundan yer alan takımlar Napoli, Dinamo Kiev ve Benfica ligdeki maçlarını Cuma günü oynayıp Şampiyonlar Ligi maçlarına çıkarken, Beşiktaş Avrupa'nın en uzak deplasmanı olan Lizbon'a Cumartesi oynayıp gitmişti.

Orijinal formatta oku

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Abi şmdi bu duruma ne diyelim biz? Yani ayıp değil mi 1 değil 2 değil 3 değil her sene aynı böyle oluyor. Nedense bu konularda Gs çok ayrıcalık görüyor

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Abi şmdi bu duruma ne diyelim biz? Yani ayıp değil mi 1 değil 2 değil 3 değil her sene aynı böyle oluyor. Nedense bu konularda Gs çok ayrıcalık görüyor
Beşiktaş'ın en büyük düşmanı tüp kafa Yıldırım Demirören'dir, 8 yıl Beşiktaş'ı batırdığı yetmediği gibi şimdi de TFF'den bizimle uğraşmaya devam ediyor.

Perşembe akşamı Konyaspor ve Fenerbahçe UEFA'da maç yaptı. Konyaspor Pazar, Fenerbahçe ise bu akşam oynadı. Hayır Fenerbahçe kayrılıyor demiyorum, her takıma eşit mesafede davranılması gerekiyor. Ülke puanı diyoruz, takımlarımızın durumları ortada. Napoli, Benfica ve Dinamo Kiev gibi takımlar kendi federasyonlarından gerekli desteği buluyorlar da biz niye göremiyoruz? Sadece soruyorum.

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Beşiktaş'ın en büyük düşmanı tüp kafa Yıldırım Demirören'dir, 8 yıl Beşiktaş'ı batırdığı yetmediği gibi şimdi de TFF'den bizimle uğraşmaya devam ediyor.

Perşembe akşamı Konyaspor ve Fenerbahçe UEFA'da maç yaptı. Konyaspor Pazar, Fenerbahçe ise bu akşam oynadı. Hayır Fenerbahçe kayrılıyor demiyorum, her takıma eşit mesafede davranılması gerekiyor. Ülke puanı diyoruz, takımlarımızın durumları ortada. Napoli, Benfica ve Dinamo Kiev gibi takımlar kendi federasyonlarından gerekli desteği buluyorlar da biz niye göremiyoruz? Sadece soruyorum.
Çünkü bazı kesimler Beşiktaş'ı hala 3.büyük olarak görüyor. Bizi Avrupada sadece Galatasaray arada da Fenerbahçe temsil eder bu böyledir zihniyeti devam ediyor. Fenerbahçe değil de bu durumlarda Gs çok fazla kayrılıyor.Adamlar avrupa da yok bir hala rahat rahat 7-8 gün arayla maç oynuyorlar.Demirören kesinlikle iyi niyetli değil Ama bu sene Allahın izniyle bu durumu değiştireceğiz. Geniş bir kadromuz var Şenol hoca da bu fikstür sıkışıklığından yakınıyor ama o işini bilir geniş kadroyu en iyi şekilde kullanır güveniyorum hocaya

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
İsterseniz hakemleri de siz atayın? :A Beşiktaş'ın bu halleri çok antipatik. 4 yıldır Avrupa'da oynadık, 3 kulvarda mücadele ettik bir kere bile ağlamadık. Yeri geldi haftada 3 maç oynadık bir kere fikstür için ortalığı ayağa kaldırmadık. Doğru karar vermiş Federasyon.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Çünkü bazı kesimler Beşiktaş'ı hala 3.büyük olarak görüyor. Bizi Avrupada sadece Galatasaray arada da Fenerbahçe temsil eder bu böyledir zihniyeti devam ediyor. Fenerbahçe değil de bu durumlarda Gs çok fazla kayrılıyor.Adamlar avrupa da yok bir hala rahat rahat 7-8 gün arayla maç oynuyorlar.Demirören kesinlikle iyi niyetli değil Ama bu sene Allahın izniyle bu durumu değiştireceğiz. Geniş bir kadromuz var Şenol hoca da bu fikstür sıkışıklığından yakınıyor ama o işini bilir geniş kadroyu en iyi şekilde kullanır güveniyorum hocaya
Sezon başından belli Galatasaray'ın Avrupa cezası var, böyle fikstür mü hazırlanır Allah aşkına ya. Biz 2 gün sonra oynayacak iken adamlar 8 gün sonra maç yapacaklar.

Sadece bununla kalsa iyi maça da Hüseyin Göçek'in atanma ihtimali kuvvetliymiş. Böyle bir şey gerçekleşirse tam skandal olur. @-potterhead- @EFE UYSAL @DarkLeqenD

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Sezon başından belli Galatasaray'ın Avrupa cezası var, böyle fikstür mü hazırlanır Allah aşkına ya. Biz 2 gün sonra oynayacak iken adamlar 8 gün sonra maç yapacaklar.

Sadece bununla kalsa iyi maça da Hüseyin Göçek'in atanma ihtimali kuvvetliymiş. Böyle bir şey gerçekleşirse tam skandal olur. @-potterhead- @EFE UYSAL @DarkLeqenD
Mete Kalkavanı bekliyorum ben. Eğer en sevmediğimiz hakemi verirlerse bir de üstüne puan kaybedersek yine karışır ortalık.

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,160
Puanı
1,061

Mete Kalkavanı bekliyorum ben. Eğer en sevmediğimiz hakemi verirlerse bir de üstüne puan kaybedersek yine karışır ortalık.
Süper Lig 5. Hafta hep TFF ayar verme haftası olmuştur. Dikkatli olmak gerek bu hafta.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Mete Kalkavan son maçta Bruma'nın Tosic'e yaptığı penaltıyı vermedi. Yine de art niyetli bir hakem olduğunu düşünmüyorum. Bu maç için Ali Palabıyık en doğru tercih olacaktır. Eyyam yapmazsa en azından gördüğünü çalmaya çalışan bir hakem.

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061

Mahmut Usludan bu iddialara yanıt geldi

Mahmut Uslu: "TFF ve hakemler Beşiktaş'ı kolluyor. Neden kolluyor anlamış değilim."

Son düzenleme:

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Galatasaray'la kıyaslıyorlar hala kendilerini 1ine bu ayrıcalığı tanırsan hepsi ister fixtür bozulur bunu anlamıyorlar mı zamanında cimbom'a böyle bir şey yapıldı diye 17 takım ayaklanmıştı

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Galatasaray'la kıyaslıyorlar hala kendilerini 1ine bu ayrıcalığı tanırsan hepsi ister fixtür bozulur bunu anlamıyorlar mı zamanında cimbom'a böyle bir şey yapıldı diye 17 takım ayaklanmıştı
Sen biat kültürüne sahip bir insan değilsin o yüzden sana yazıyorum.

Napoli, Dinamo Kiev ve Benfica bir önceki maça Cuma oynayıp çıktı biz Cumartesi oynayp çıktık. TFF, diğer ülke federasyonları gibi kolaylık sağlasa olmaz mı? Bu takımlardan daha mı güçlüyüz.

Bir yerde haksızlık yapıldığına inanıyorsan itiraz edersin. TFF'de olsa itiraz edersin, Belediye'de olsa itiraz edersin, Başkabanlık'ta olsa itiraz edersin. Hak aramak ayıp değil, ağlamak değildir. Biat kültürüne alışmış insanlar bunu anlayamaz. Biz çok biber gazı, jop yedik polislerden n'olucak.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
yav bu beşiktaş kadar ağlayan bir takım olamaz 50 sene sonra şampiyonlar ligine gidince ne yapacaklarını şaşırdılar

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Mete Kalkavan son maçta Bruma'nın Tosic'e yaptığı penaltıyı vermedi. Yine de art niyetli bir hakem olduğunu düşünmüyorum. Bu maç için Ali Palabıyık en doğru tercih olacaktır. Eyyam yapmazsa en azından gördüğünü çalmaya çalışan bir hakem.
Mete şu an ligte ki en formda hakem. Cüneyt ve Hüseyin verilmesinde.. zaten diğerleri kaldıramaz. ya Palabıyık ya da Kalkavan

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Mete şu an ligte ki en formda hakem. Cüneyt ve Hüseyin verilmesinde.. zaten diğerleri kaldıramaz. ya Palabıyık ya da Kalkavan
Geçen maçta da verilmeyen penaltının arkasına sığınmadım. Her hakem hata yapabilir. Cenk Tosun'un 5 net gol pozisyonu var, hiçbirinde Muslera'yı aşamadı. Gol attı da hakem mi vermedi? Açıkcası kimi verirlerse versinler korkum yok, biz kendi oyunumuzu sahaya yansıtalım yeter.

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Geçen maçta da verilmeyen penaltının arkasına sığınmadım. Her hakem hata yapabilir. Cenk Tosun'un 5 net gol pozisyonu var, hiçbirinde Muslera'yı aşamadı. Gol attı da hakem mi vermedi? Açıkcası kimi verirlerse versinler korkum yok, biz kendi oyunumuzu sahaya yansıtalım yeter.
Aynen öyle o maçta zaten bu kadromuz yoktu ki. Gökhan inler ve Caner fark yarattı takımda. Bence bu kez elimizden kaçamazlar Cenkte yine fırsatları kaçırmazsa. Of heyecanlandım :D

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Aynen öyle o maçta zaten bu kadromuz yoktu ki. Gökhan inler ve Caner fark yarattı takımda. Bence bu kez elimizden kaçamazlar Cenkte yine fırsatları kaçırmazsa. Of heyecanlandım :D
6-7 oyuncu eksikti o kadrodan ona rağmen maç Beşiktaş ve Muslera arasında geçmişti. Yine top göstermeyiz inşallah. :)

Topunu oynayıp sahada kazanacaksın, ayak oyunlarına gerek yok. TFF, fikstür falan bunları üst üste toplayıp geçen yıl olduğu gibi yine şampiyonuz Allah'ın izniyle.

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
6-7 oyuncu eksikti o kadrodan ona rağmen maç Beşiktaş ve Muslera arasında geçmişti. Yine top göstermeyiz inşallah. :)

Topunu oynayıp sahada kazanacaksın, ayak oyunlarına gerek yok. TFF, fikstür falan bunları üst üste toplayıp geçen yıl olduğu gibi yine şampiyonuz Allah'ın izniyle.
Geçen sene bi ara yine operasyon yapmaya çalıştılar ama yemedi.. Dediğin gibi üst üste toplayıp hepsini yıktık.

Bilet fiyatlarını nasıl buldun çok fazla değil mi? :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Geçen sene bi ara yine operasyon yapmaya çalıştılar ama yemedi.. Dediğin gibi üst üste toplayıp hepsini yıktık.

Bilet fiyatlarını nasıl buldun çok fazla değil mi? :)
En ucuz bilet 150 TL, fazla tabi ki. Barcelona bu kadar pahallı bilet satmıyor. 30 bin küsür kombineli taraftar var, bunların çoğu 3 yıl önce satıldı. Yönetim bundan yeni bir gelir (geçen yıl 3 maç için tüm biletleri satmıştı) elde edemeyince, geriye kalan 10 bin bileti fahiş fiyata satıyor resmen.