Diğer Teen Wolf - 1. ve 2. Sezon Yorumları

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Yakında Ankara'ya yerleşebilirim hazırlıklara başladım.:A @xBUGRAx @Yiğitt @Çiğdem-
b66Ed8.png
@dizi kolik bu da tatlı olsun. :A @Billy Kane'mden. :Z

@xemrexxx @cookies @xBUGRAx

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
@Billy Kane izninle şöyle yıkılacağım canım. :mouth: Karizmanın karşısında eridim bittim yani. :hearteyes: Belki prensin pamuk prensesi uyandırdığı gibi canlandırırsın beni. :J

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
2x12 SEZON FİNALİ

Güzeldi sezon finali epey aksiyon ve fantastik öğelerle doluydu. Yaşlı dede oldü. Oğlanı kurtardılar sonda da gelecek sezon ortalık karışacak Alfa Sürüsü geliyor dendi. Bakalım kimler olacak. Şu veterinerle kızını da pek anlamadım amaçları ne acaba...

Keşke gelecek sezon da 12 bölüm olsaydı böyle güzel tadında gidiyordu. Sezon bölümü artınca kalite düşüyor çünkü..

@Çiğdem-

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2x12 SEZON FİNALİ

Güzeldi sezon finali epey aksiyon ve fantastik öğelerle doluydu. Yaşlı dede oldü. Oğlanı kurtardılar sonda da gelecek sezon ortalık karışacak Alfa Sürüsü geliyor dendi. Bakalım kimler olacak. Şu veterinerle kızını da pek anlamadım amaçları ne acaba...

Keşke gelecek sezon da 12 bölüm olsaydı böyle güzel tadında gidiyordu. Sezon bölümü artınca kalite düşüyor çünkü..

@Çiğdem-
Saırım 3.Sezonun mini sezon arasından sonra bozuyordu dizi :( Mini sezon arasına kadar yine muhteşem bölümler izleyeceksin cnm sonra Twd gibi eski tat pek yok :A @turkuazz

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Saırım 3.Sezonun mini sezon arasından sonra bozuyordu dizi :( Mini sezon arasına kadar yine muhteşem bölümler izleyeceksin cnm sonra Twd gibi eski tat pek yok :A @turkuazz
Çok doğru dizi orada bozuyor tabi bazı oyuncuların hatrına bakılır..Dizinin 2.sezonu en başarılı Sezon,bunun yanında Derek stiless dizinin iyi oyuncuları,Allisonu da bunların arasına Katalım:D

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Çok doğru dizi orada bozuyor tabi bazı oyuncuların hatrına bakılır..Dizinin 2.sezonu en başarılı Sezon,bunun yanında Derek stiless dizinin iyi oyuncuları,Allisonu da bunların arasına Katalım:D
Derekin amcasının adı en sevdiğim oyuncuydu bir de şuan aklıma gelmedi :F Canavar kadının boğazını kesip kükrediğinde çok sevinmiştim ama sonrakı bölümler inanılmaz düştü dizi :A