Apple TV+ Ted Lasso - Dizi Yorumları

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Ted Lasso.jpg

Ted Lasso, Bill Lawrence, Jason Sudeikis, Joe Kelly ve Brendan Hunt tarafından geliştirilen, Sudeikis'in ilk olarak NBC Sports'un Premier League kapsamındaki tanıtım dizisinde canlandırdığı aynı isimdeki bir karaktere dayanan bir Amerikan spor komedi televizyon dizisidir.

Diziyle ilgili yorumlarınızı sezon boyunca bu başlıktan yapabilirsiniz...

Önemli Not:
Dizi hakkında spoiler butonu kullanmadan spoiler vermek yasaktır, bu kurala uymayanlar forumdan uzaklaştırılacaktır. Spoiler butonu kullanmadan önce de hangi bölüme dair spoiler içerdiği, kitap veya diğer kaynaklardan spoiler içeriyorsa belirtilmelidir.

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
@bazinga bu diziyi izledin mi? Yeni diziler arasından en çok merak ettiklerimden konusu ve puanları sebebiyetiyle. :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,739
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x1

İlk bölümden aşk böyle bir şey herhalde. :A

Çok güzel bir açılış bölümü oldu. Konu çok güzel, karakter şahane. Jason Sudeikis ne iyi oyuncuymuş meğer harcanıyormuş ucuz işlerde. :A

8/10

• Beğendim
Reactions: Aserat

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,739
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x2 1x3 1x4

Güzel bölümlerdi genel olarak. 4 biraz daha düşüktü içlerinde ama dizi puan aralığım epey dar olduğu için ona da aynı puan düştü. :A

Dizi epey özgün. Konusunu çok da beklenen şekilde kullanmıyor. Oyun içiyle hiç ilgilenmeyip tamamen oyun dışı unsurlarla ilerliyor. Maç görüntülerini bile bilgisayara oynatmışlar. :A

Biraz komedi anlayışı ve İngiliz - Amerikan çatışması bana Episodes'u andırdı ki bayıldığım bir komedidir o da.

Takımın gıcık topçusuna çok sinir oluyorum. :A

O değil de Londra sokakları ne kadar güzel ya. İnşallah oraların havasını solumak da nasip olur yakın gelecekte...

8/10 8/10 8/10

• Beğendim
Reactions: Aserat

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,739
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x5 1x6 1x7

Çok güzel bölümlerdi yine.

5. bölüm ilk kez doğru düzgün maç izledik ve hoşuma gitti. Evet biraz yapay duruyor ama yine de teknolojiden güzel yararlanmışlar. :Z

5. bölümde Jamie'yi iki gol attıktan sonra oyundan alması içimin yağlarını eritti. :A Manchester City'nin geri alması da şahane oldu. :A

Meksikalı yeni oyuncuya bayıldım. :A

Dizinin tek eksisi özellikle sonlarına doğru Türk dizisine bağlıyor ve müzik eşliğinde boş görüntüler izletiyor. Bir yerlere dalıp gidiyorum sonra toparlanıp ne dedi diye geri sarıyorum. Bakıyorum ki o dediği şey de önemsiz... :A

9/10 8/10 8/10

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,739
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x8 1x9 1x10 (Sezon Finali)

8. bölüm ortalamanın biraz altında gibiydi yalnız sonuyla birlikte kurtardı. Önemli gelişmeler oldu.

9. bölüm bir önceki bölümdeki büyük gelişmelerin devamı yaşandı. Fazla Kent odaklı olması çok hoşuma gitmedi. Bir konuya odaklanınca orada takılıyorlar bazen biraz daha geniş alanda oynamaları lazım. :) Patronun dark side'dan aydınlık tarafa dönmesine sevindim. :Z

10. bölüm tarihi Manchester City maçının yaşandığı şahane bir sezon finali oldu. Bölümdeki maçı büyük heyecanla izledim...

Ted Lasso'nun ekibinin küme düşmesine üzüldüm elbette ama bu muhteşem adamın ilerleyen dönemde başarıya ulaşacağına inanıyorum. Kaybederken bile güzel mesajlar vermeyi ihmal etmedi. Bu dünyaya senden çok lazım Ted hocam...

Senciyiz hocaların hocası Ted Lasso hoca...

8/10 8/10 9/10

• Beğendim
  • Harika
Reactions: Sherlock and Aserat

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Diziyi 1 haftada izledim. Genel olarak puanım 8 :A
Bir tık daha gerçekçilik payı olsa güzel olurdu ama vermek istediği duyguyu da güzel bir şekilde veren diziydi. 2.sezonda futbola biraz daha ön plana çıkarmaları dileğiyle :A Böyle futbol dizilerinin çoğalması güzel daha varsa söyleyin izleyim :A

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and bazinga

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Bir futbol severin keyifle izleyeceği bir dizi 1 sezonu bir günde bitirmiştim 3 sezon da bir bitsin onu da bir günde bitiririz böyle bir hafta bekleyerek olmuyor.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,739
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
3. sezon epey tırt bölümlerin olduğu bir sezon şeklinde geçiyor maalesef. Finali güzel olur inşallah.

Gereksiz hikayelerle futboldan uzaklaşmaları güzel olmadı...

• Beğendim
Reactions: BARON疼痛

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
3. sezon epey tırt bölümlerin olduğu bir sezon şeklinde geçiyor maalesef. Finali güzel olur inşallah.

Gereksiz hikayelerle futboldan uzaklaşmaları güzel olmadı...
Amsterdam’da geçen 6. bölüm en iyi dizi bölümlerinden ya, devamında da vites düşmedi hiç nasıl beğenmedin anlamadım. :A

6. bölüme kadar olan kısım da klasik Ted Lasso bölümleri kıvamındaydı genel olarak bence.
bu sezon kesin final mi ya
Kesin maalesef.