Tarihte Bugün Denizz19 25 Yaşında!

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,203
Puanı
1,060
Ben de seni önemsiyorum Ama hala göremedik. @MEnes sen sadece bana yolla ben şantaj yaparım Dosiye onun fotosuna karşılık senin foton :F
Bayanlar nazlanır hem ben yüzyüze görüşemeyeceğim birilerine foto'yu göstermem :D

Angelica

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,507
Puanı
1,060
Foruma geldiğim zamandan beri yorumların ve konularınla farklı bir üye olduğunu belli etmiştin. Tabii hemen samimiyet kuramadık ama kurduktan sonra en iyi arkadaşlarımdan biri oldun. Biliyorum ki sana şaka yaptığımda sen de aynı pozitif enerjiyle cevap vereceksin. Biliyorum ki bir sorunum olduğunda sana danışabileceğim ve sen de bana yardım edeceksin. Biliyorum ki moralim bozuk olduğunda şaka yapıp güldürmeye çalışacaksın. :A

Sonuç olarak doğum günün kutlu olsun, nice mutlu ve sağlıklı yıllar dilerim. Umarım uzun süre aramızda olmaya devam edersin. :D @denizz19

Bu arada konu da çok güzel olmuş emeğine sağlık. :D @vadikızı

:D
@tolgab hem sana ablacım semde eraycım sana tşk ederim hem güzel hem özel olsun diye konuya özenmek istedim çünkü @denizz19 bonişimin yeri bende apayrıdır hani demişsin ya denize mesajında biliyorum ki bunları yapacaksın diye aynen bende biliyorum ki deniz hep benim yanımda olacak ben modumun düşmesine engel olamadığım zamanlarda ona sığınıcam :Fbu smaili koyup ne oldu kızz diyerek neşe kaynağım oluvercek o yüzden konuya çok özenmek istedim beğenmenize çok ama çok sevindim :Z

Niye vadikızıyla yüz yüze görüşecen mi :A

:Fyüz yüze görüşemedik ama zeynoşumun sesini duydum he o bacım o benim tabi yüz yüze görüşecez :Fdimi kızz @Dosi

Ne yani sanalda da samimi değil miydik :F Enis yan çizdi yoksa haftasonu birşeyler yapardık neyse rahat zamanda hallederiz o işi :D

:D @gözlemci bal arıma laf etme bee çocuğun okulu stajı var başını kaşıyacak vakti yok çocuğumun :F

Son düzenleme: