Türkiye'nin Ilk Hazırlık Maçı Ne Zaman?

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
Kpa'da bölüm yetişmez pardon ertelenir 1 hafta. :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Sevdaluk gün değiştirsin bence, aslında aklımda Pazar günü var. Nasıl gider çok merak ediyorum, iyi bir tanıtımı yapılsa bence her reklam arasında felan Sevdaluk iyi gidebilir Pazar günü bence. Ardından da Kuzeyin Oğlu yayınlanır Pazar günü karadeniz günü olarak ilan edilir. :X

Bu arada reytingler yükselmese bile sezon sonuna kadar devam edeceği yönünde söylentiler var Deniz. İnş. doğrudur. @denizz19 :)
Pazar günü olmamalı bence. En uygunu benim için şuan Pazartesi görünüyor. :) Valla böyle devam ediyor da nereye kadar edecek böyle. :(

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Pazar günü olmamalı bence. En uygunu benim için şuan Pazartesi görünüyor. :) Valla böyle devam ediyor da nereye kadar edecek böyle. :(
Pazar zor bir gün ama komedi eksikliği var. Pazartesi'de var aslında ama bilmiyorum. Pazartesi de olabilir. Çarşamba zaten maçlar başlıyorsa ara vermeleri devam eder. Ara vere vere de kaç bölüm ilerlerler Haziran ayına kadar bilemiyorum. :(

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Pazar zor bir gün ama komedi eksikliği var. Pazartesi'de var aslında ama bilmiyorum. Pazartesi de olabilir. Çarşamba zaten maçlar başlıyorsa ara vermeleri devam eder. Ara vere vere de kaç bölüm ilerlerler Haziran ayına kadar bilemiyorum. :(
Pazar maçlar oluyor bazen ama Pazartesi olmuyor :F

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Her Sevda Bir Veda'yı diyorsun sanırım o çok uzun sürmez gibi. :)
İç yapımlar olduğu için bence şans tanınır. Aslında en başından beri gözüm Pazartesi'ndeydi benim Sevdaluk için ama sonradan Çarşamba günü olsun istedim, keşke Pazartesi olsaymış...

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Kesinlikle ben de öyle hatırlamak istemem ama kanal hiç değer bilmiyor. Yayınlamıyor ve izleyiciyi soğutuyor. :(
Aralık'da Lordly mi açmıştı tam hatırlamıyorum ama Show'un bu sezon umudu yokmuş zaten. Gelecek sezon için çalışmalara başlayın felan demiş. Ama bu yüzden böyle bir şey yapmamalıydı kesinlikle. Karagül ile ilgili kesinlik Haziran ayında duyurulacak ama maçlara yatırım yaptıysa eğer böyle iyi reytingli dizilerin transferi zor, KVP için ise bilmiyorum ama maç haberleri doğruysa o iş olmaz gibi. :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Aralık'da Lordly mi açmıştı tam hatırlamıyorum ama Show'un bu sezon umudu yokmuş zaten. Gelecek sezon için çalışmalara başlayın felan demiş. Ama bu yüzden böyle bir şey yapmamalıydı kesinlikle. Karagül ile ilgili kesinlik Haziran ayında duyurulacak ama maçlara yatırım yaptıysa eğer böyle iyi reytingli dizilerin transferi zor, KVP için ise bilmiyorum ama maç haberleri doğruysa o iş olmaz gibi. :)
Valla ben onu bunu bilmem ama bu kadro bu senaryo ömürlük işlenmeli. Çok yazık olacak yoksa.

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Valla ben onu bunu bilmem ama bu kadro bu senaryo ömürlük işlenmeli. Çok yazık olacak yoksa.
Bu aralar yoğunum ya, TV'de olsa da izleyemem ben. Ama yayınlanmamasını tabi ki mantıksız buluyorum. Umarım Show TV yaptığının farkına geç de olsa varır. İlk bölümden sonra ne de umutluyduk biz bu dizi için...

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Bu aralar yoğunum ya, TV'de olsa da izleyemem ben. Ama yayınlanmamasını tabi ki mantıksız buluyorum. Umarım Show TV yaptığının farkına geç de olsa varır. İlk bölümden sonra ne de umutluyduk biz bu dizi için...
Aynen ben umudumu hep korusam da Show hep gölge oluyor. Ben de Tv'den izleyemem büyük ihtimal netten bakacağım zaten. Malum yine üniversite. :(

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Aynen ben umudumu hep korusam da Show hep gölge oluyor. Ben de Tv'den izleyemem büyük ihtimal netten bakacağım zaten. Malum yine üniversite. :(
Yok ben hiçbir türlü izleyemiyorum. Foruma bile haberlere bakmak için giriyorum ama kendimi tutamayıp yine birkaç bir şey yazıp çıkıyorum. :(