Türk Dizileri Brezilya'yı Fethetti

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,599
Puanı
1,061
xemrexxx yeni bir haber konusu açtı

Türk Dizileri Brezilya'yı Fethetti

sila-band-grande.jpg

Mart 2015'te Türk dizilerini yayınlamaya başlayan Brezilya kanalı Band TV, dizilerin elde ettiği başarıyı paylaştı.

MasterChef programı ile birlikte kanalın en çok izlenen yapımları olan Türk dizilerinden Binbir Gece, Fatmagül'ün Suçu Ne? ve Sıla dizileri kanalın yüzünü güldürdü. Üç diziden;

Binbir Gece : 3.05 reyting

Sıla: 3.04 reyting

Fatmagül'ün Suçu Ne? : 3.03 reyting ortalamaları elde etti.

Dizileri değerli kılan ise izleyicisi oldu. Reyting sonuçlarına göre dizileri izleyen kitlenin %49'u AB grubu, %40 C grubu ve sadece %11'i D ve E grubu izleyiciden oluşuyor. İzleyicinin %63'ü kadınlardan oluşurken; %45'i de 50 yaş üstü kitleye ait.

Önceki 2 dizi gibi 20:30 kuşağında yayınlanan Sıla dizisinin reklam ücreti ise dudak uçuklatıyor. Dizinin 30 saniyelik reklam ücreti 170 bin Türk lirasına denk geliyor. Bu rakam Türkiye'de ortalama bir dizinin 15 dakikalık reklam ücretiyle hemen hemen aynı. Dizinin başrol oyuncusu Cansu Dere de ülkede Hollywood yıldızlarından farksız. Oyuncu ile görüşmek için İstanbul'a gelen Brezilya basınından sonra Band TV de Cansu Dere'nin başrolünde yer aldığı diğer dizi Ezel' satın aldı.
Orijinal formatta oku

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Destereye gönderirdim o keser biçer kullanirdi:F
Binbir Gece hala şowuna devam ediyor sizin şu kıytırık aşkı memnulara yaprak dökümlerine fatmagülün suçlarına bin basar benim favorim kalmaya devam edecek diyecem ama yabancı ülkelerinde hala favorisi :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Allah aşkına Allah adı veriyorum, Aşk-ı Memnu'dan dekolteli en fazla 5 resim at da konu güzellik görsün :A

Bu arada @xemrexxx brezilyanın reyting sistemi bizimkinden mi:F ab-c-d filan yaş grupları hepsi bizden gibi:F
hahah bilemem lisede bizim sınıfın erkekleri her hafta bihterin dekoltesini konusuyordu hatta öldüğünde bile final olmuş kadın ölmüş yine tek konuştukları şey öldüğünde verdiği dekolteydi :A :A :A

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,599
Puanı
1,061
Allah aşkına Allah adı veriyorum, Aşk-ı Memnu'dan dekolteli en fazla 5 resim at da konu güzellik görsün :A

Bu arada @xemrexxx brezilyanın reyting sistemi bizimkinden mi:F ab-c-d filan yaş grupları hepsi bizden gibi:F
Tns ölçüyor galiba :F

@Çiğdem- yalan atma aşki memnu zamani sen ünideydun ne lisesi ufal da @eskici nin cebine gir:A