Survivor 35. Bölüm Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Helal olsun hançer reis :D
Genel istatisliği de ekledim.

Semih'i bu haftaki performansı genele çok iyi yansımış. Oranlarda çok değişmiş gibi görunmuyor ama sıralama da baya yükselmiş.
Atakanın oranlar baya düşmüş. Serkay gönüllülerde az liderlik tasla:F nasıl ikinci oluyorsan artık acunun adalet terazisi olsa gerek:A fanı da yok ortalıkta.,.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Bu hafta atakandan kaça kaça iyi sonuç almiş ama nereye kadar kacaksin mecbur karsilasti onu da kaybetti

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Bu arada zafer sifir çekmiş ama oklar Nihale çevrilmiş

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
İsteğinin yarısi (semihe göre tatmami)gereceklesti neden bu kadar mosmor oldu. Semihin duygularını bu kadar gösterdiği olay mi var. Demek ki Semih senin de mecburen kabul ettiğin gibi niyetini gizleyen yanı sinsi biri damla gibi.))))
Adam açıkça diyor hepinizi yollayacam bu adam mı sinsi :)))))

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Adam açıkça diyor hepinizi yollayacam bu adam mı sinsi :)))))
Sen bile semihin her şeyini savunansen diyorsun memici yollama istediğini sadece arkadaşlık değil. (bana göre arkadaşlıkla uzaktan yakından ilgisi yok böyle olsun hafifte olsa sevinir)Bu amacını gizlemek değil mi.. Amacını gizleyerek haraket eden birine sinsi denir.

Tek bu değil kişilerin arasını bozmak için güya savunuyor gibi gözüküp araya kılçık atmak.. Damlaya gidip Nihal sana kötü bakıyor demek zafer yazık oynayamıyorlar çocuğu demek memic yazık hep iş yaptırıyorlar demek.. Bunları sevdiği için yapıyor Semih sanırım)))

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Sen bile semihin her şeyini savunansen diyorsun memici yollama istediğini sadece arkadaşlık değil. (bana göre arkadaşlıkla uzaktan yakından ilgisi yok böyle olsun hafifte olsa sevinir)Bu amacını gizlemek değil mi.. Amacını gizleyerek haraket eden birine sinsi denir.

Tek bu değil kişilerin arasını bozmak için güya savunuyor gibi gözüküp araya kılçık atmak.. Damlaya gidip Nihal sana kötü bakıyor demek zafer yazık oynayamıyorlar çocuğu demek memic yazık hep iş yaptırıyorlar demek.. Bunları sevdiği için yapıyor Semih sanırım)))
Hem arkadaşlık hem kavga için ama elinde kaldı :D

Yahu ne amacını gizlemek adam açıkça diyor hepsini paketlyecem oynamayacam falan daha ne desin :A

Aga onlar zaten kendi aralarında bozuk Semihe gerek yok ki :A

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Hem arkadaşlık hem kavga için ama elinde kaldı :D

Yahu ne amacını gizlemek adam açıkça diyor hepsini paketlyecem oynamayacam falan daha ne desin :A

Aga onlar zaten kendi aralarında bozuk Semihe gerek yok ki :A
Ben mi Anlatamıyorum.. Mesela memice her işi yaptırıyorlar derken gerçek amacı bir haksızlığı ortaya dökmek mi yoksa memici gazlayıp arkadaşlarıyla kavga mi etmesini sağlamak.

Biraz katmanlı düşün yahuu.. Büyük amacı semihin herkesi yollamak bunu becermek için gerçeği bükerek nedenler oluşturuyor. Mesela senin de kabul ettiğin gibi memici yazıyor ve arkadaşlık diyor ama asıl amacı karşı tarafı zayıflatmak.. Bunu gibi bir iş yaparken söylediği gerekçe ile asıl yapmak istediği arasında büyük açıklık var burda bu kişiyi sinsi yapar. Aynı damlanın Nihalin oyu yüksek ondan aylini yazdım demesi gibi yada nihalin laflarını serkayi korumak için gittim serkaya anlattım demesi gibi arada fark var mı

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Ben mi Anlatamıyorum.. Mesela memice her işi yaptırıyorlar derken gerçek amacı bir haksızlığı ortaya dökmek mi yoksa memici gazlayıp arkadaşlarıyla kavga mi etmesini sağlamak.

Biraz katmanlı düşün yahuu.. Büyük amacı semihin herkesi yollamak bunu becermek için gerçeği bükerek nedenler oluşturuyor. Mesela senin de kabul ettiğin gibi memici yazıyor ve arkadaşlık diyor ama asıl amacı karşı tarafı zayıflatmak.. Bunu gibi bir iş yaparken söylediği gerekçe ile asıl yapmak istediği arasında büyük açıklık var burda bu kişiyi sinsi yapar. Aynı damlanın Nihalin oyu yüksek ondan aylini yazdım demesi gibi yada nihalin laflarını serkayi korumak için gittim serkaya anlattım demesi gibi arada fark var mı
Memiç karşı tarafın her işini yapıyor ondan dedi işte :A