Survivor 2017 - 91. Bölüm Yorumları

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,250
Puanı
1,060
Yeter la harap ettin kendini :A Olan olmuş napalım hep birlikte ağlayalım mı yani burada :F

Adem'den sembolden yana umudunu kes, parmaklarımızı çalıştıracaz artık :A

Benim isteğim performansını yükseltsin, bir seri yakalasın artık. Ogeday'a genel olarak kaybetmesi çok can sıkıcı.

Ağla tabii Ademimiz kaybediyo bee:F

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Geçende konuştuk seninle eğer puzzl olmasa Adem'in alma durumu olabilir ama puzzl olduğu sürece yapamıyor. Onun dışında hız, dikkat gibi alanlarda iyi bir yarışmacı.
Sembol alamaz artık gibi artık performansını arttırsın yeter :D

Yeter la harap ettin kendini :A Olan olmuş napalım hep birlikte ağlayalım mı yani burada :F

Adem'den sembolden yana umudunu kes, parmaklarımızı çalıştıracaz artık :A

Benim isteğim performansını yükseltsin, bir seri yakalasın artık. Ogeday'a genel olarak kaybetmesi çok can sıkıcı.
Hız var eski hızına dönüş yaparsa daha fazla atış yapma şansı olur ve Ogedayı yenme ihtimali daha çok atar bugün kazansaydı o moralle yarın 3te3 4te 4 görebilirdik, yarında yine Oge ile oynuyor zaten :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,992
Puanı
1,060

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Semih gibi Ademinde fanatiğiyim :A:A
Ben fanatiklik duygularımı aldırdım bir süre önce, sana da tavsiye ederim :A Bu hayatta hiçbir şeye gereğinden fazla kapılmayacaksın :A

Sen üzülüyorsun yani sonunda :D

Adem'i dozajında destekliyorum tabii, ama onun için kendimi harap edecek de değilim :A Bu tuttuğum takım için de geçerli :D

reklamimiz bitmedi daha sembol oyunu izleyemedim. aman bu saate programmi izlenir Gıcık Acun!!!!!
Çok üzüldüm :A

Aman neyse izleme zaten berbat bir bölümdü her anlamda. ss

bana iyi geceler yokmu :ppp: seni senin silahinla vuruyom :p @Bully
Sana denk gelmemiş şansına küs :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,992
Puanı
1,060
Ben fanatiklik duygularımı aldırdım bir süre önce, sana da tavsiye ederim :A Bu hayatta hiçbir şeye gereğinden fazla kapılmayacaksın :A

Sen üzülüyorsun yani sonunda :D

Adem'i dozajında destekliyorum tabii, ama onun için kendimi harap edecek de değilim :A Bu tuttuğum takım için de geçerli :D

Çok üzüldüm :A

Aman neyse izleme zaten berbat bir bölümdü her anlamda. ss

Sana denk gelmemiş şansına küs :A
tabi tabi çok üzüldün eminim :D
dayanamayıp baktım Ademin Ogedayi yendiği kismi gördüm şimdi ve kapattim :)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,250
Puanı
1,060
Konseye çok az kaldı :A:Z

Evet artık bence kesin Volkan gidecek efe bugün panoramayı izledim izlemediğim kısımlarıda izledim Volkan resmen beni gönderin diyor adı potaya çıktı diye ben artık bireyselim demiş şu ana tarafını belli etmeyen adam çıkmış bireyselim diyo olmaz böyle iş kesin gider Volkan;)

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Evet artık bence kesin Volkan gidecek efe bugün panoramayı izledim izlemediğim kısımlarıda izledim Volkan resmen beni gönderin diyor adı potaya çıktı diye ben artık bireyselim demiş şu ana tarafını belli etmeyen adam çıkmış bireyselim diyo olmaz böyle iş kesin gider Volkan;)
Birde takımın lideriyim reyisiyim diyodu ne çabuk değişti :A:F