Survivor 2016'da Şampiyon Kim Olur?

''Survivor 2016'' Şampiyonu Kim Olur?

• SEMİH

Oy: 5 23.8%
  • ATAKAN

Oy: 10 47.6%
  • SERKAY

Oy: 2 9.5%
  • EFECAN

Oy: 0 0.0%
  • DAMLA

Oy: 3 14.3%
  • NAGİHAN

• İBRAHİM

• YUNUS

• İ. YATTARA

Oy: 1 4.8%

• Kullanılan toplam oy
    21

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
TV8'in sevilen ve ilgiyle izlenilen yarışma programı ''Survivor 2016'' yavaş yavaş finale doğru gidiyor!

Yaklaşık 1 ay sonra büyük finaliyle ekran macerasını sonlandıracak olan programda hemen hemen herkesin favorisi belli oldu. Kimin şampiyon olacağı da belirli profile göre kafada şekillendi.

O soruyu şimdi de size soralım, bakalım kimin tahmini tutacak? Sizce Survivor 2016'da şampiyon kim olur? (29 Haziran'da konuyu uplatacağım. :A )

Ankete oy kullanmayı unutmayınız. (Sadece bir oy kullanma hakkınız bulunuyor.)

survivor-2016-unluler-ve-gonulluler-takiminda-kimler-var--6563359.Jpeg

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Atakan, Nagihan'dan biri olsun isterim.
Semih de olsun ama hak ettiğini düşünmem Ütopya borcunu almiş olur:Z
Ben Damla olur diyorum hala:T: Ama Serkay B planı acun için:A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Ne demek yorumsuz, daha o güne kadar ''Serkay olacak, eminim'' diyen sen değil miydin? :A

Hem karakter olarak, hem başarı olarak SERKAY daha ağır basıyor bence. :D Damla'nın oyunlardaki başarısı az gibi. :(
Acunun ne yapacagi belli olmaz sonucta serkay da damla da sampiyon olmayi haketmiyor :D

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Atakan ve Semih'ten biri olacağı kesin ama hangisi olur onu bilemeyeceğim. :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ne demek yorumsuz, daha o güne kadar ''Serkay olacak, eminim'' diyen sen değil miydin? :A

Hem karakter olarak, hem başarı olarak SERKAY daha ağır basıyor bence. :D Damla'nın oyunlardaki başarısı az gibi. :(
Serkay istatistik olarak çok uzak bana göre. O zaman Semih olsun onun da istatistiği gittikçe düşüyor:F Survivor komseptine göre en çok oyun alan acun için de önemli. Atakan inş iyileşir tez vakitte de hak eden alır:A bu seneki yarişmacılardan karakter arama lütfen :X hepsi birbirinden beter:A Kimse bir Nihat Altınkaya değil:handfist::handfist:

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Acunun ne yapacagi belli olmaz sonucta serkay da damla da sampiyon olmayi haketmiyor :D
Senin hesabını birisi mi çaldı la, nasıl konuşuyon sen? :eek: Serkay'ın neresi hak etmiyor? :T:

Atakan ve Semih'ten biri olacağı kesin ama hangisi olur onu bilemeyeceğim. :)
Konuyla alakasız ama en favori filmin diğer grupları diyorum, başka bir şey demiyorum. :A

Serkay istatistik olarak çok uzak bana göre. O zaman Semih olsun onun da istatistiği gittikçe düşüyor:F Survivor komseptine göre en çok oyun alan acun için de önemli. Atakan inş iyileşir tez vakitte de hak eden alır:A bu seneki yarişmacılardan karakter arama lütfen :X hepsi birbirinden beter:A Kimse bir Nihat Altınkaya değil:handfist::handfist:
Yiğit Dikmen de çok kaliteliydi, karakterli bir insandı. :Z

Ankete oy kullanmayı unutmayalım, destek lazım. :Z

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Senin hesabını birisi mi çaldı la, nasıl konuşuyon sen? :eek: Serkay'ın neresi hak etmiyor? :T:

Konuyla alakasız ama en favori filmin diğer grupları diyorum, başka bir şey demiyorum. :A

Yiğit Dikmen de çok kaliteliydi, karakterli bir insandı. :Z

Ankete oy kullanmayı unutmayalım, destek lazım. :Z
Gercekleri söylüyorum hak etmiir tabi istatistik siralamasina bak görürsün zaten efecan serkaydan daha iyi oyunlarda :D

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061