Survivor 2016 - 96. Bölüm Yorumları

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Yunus çok mu iyi insan? Görüyoruz iyilik meleği hallerini

Halen diyorsun yahu seninle sarılmak için ayağa kalkan birini itmek net kötü davranıştır.Semih Yunusun sohbetinin hoş olduğunu falan devamlı Kerimoğluna söylüyordu bunda ayıp bir şey yok.

Ortada çirkin bir hareket varsa bunu yapan Semih değil Yunustur.Semih gider ayak omurgasıza güzel bir laf soktu.İçinizdekileri haykırdı işte bu adam bu yüzden seviliyor.Net birisi ve sonuna kadar Semih Öztürk diyorum
Herkes ile sarilirmaz bunu semih bilmeli orda saygısızlık yok .ben sevmediğin insanla niye sarilayim yahuu . Konumuz yunusun melekligi değil semih. Semih acika ara kötü ruhlu biri yunus da sevmiyor böyle egolu kötü insanları ve sarilmadi. Semih bunu hazmedemedi iste adamın arkasinsan konuştu işte )))

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Niye anlamazlıktan geliyorsunuz . Semih için kötü insan yorumunu yapmış yunus kaç kez sevmiyorum bu adamı demiş . Diğerlerine bu yorumu yok insan sevmediği insanla sarilmaz olay bu kadar basit ama semih sevilmemeyi kaldiramadi çünkü semih yunusun fanı ona hayran . Şöyle düşünün aşık olduğunuz kişi sizi sevmiyor bu sana nasil dokunursa semihe öyle dokundu bunu da kaldiramadi egosu izin vermedi ve saldırdı işte )))
Ufff konuyu nerelere getirdin.Semih adamın fanıymış kendisi Semihe sarılıyordu be daha geçenlerde :A

Hasan bile Turabiyle vedalaştı.Semih egosu diyorsun hala Yunusun çirkin hareketini destekleme aga ya.Kim olursa olsun sana sarılmak isteyen birini iten adam net kötü kalplidir art niyetlidir.İnsanlar.niye sevmedikelrinden helallik diler ? onlarla sarılır falan

Nagihan kibirli demişti ama onla da sarıldı :)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Yaa semih gibi tevil yapma(doğru yazdım dimi?) :F İşine gelmeyince öyle dedim aslında bunu demek istedim diyorsun:F senin dost demen bana o fotoyu hatırlattı.
Eğer sen benim attiğim adımı geri tepersen ben de olsam adamı bozarım. Herkes bozar. Yunusun o hareketi de bozmak içindi zaten.

Bunu kinaye olduğu açık adamla iki aydır tanışıyorlar . Nagihandan iki aydır semihi goruyor işte aralarında ne dostluk olacak )))

Dost olanlar sarılır ben tanımadığımız sevmediğin inalarla sarilmam sarilamda kalpler yanyana gelir benim kalbimde olmayan biriyle niye sarilayim yahuu bu doğal davranış . Semih yunusu seviyordu ona metiyeler duzuyor hayranıydı ondan sarılmak istedi ama yunus sevmiyor adamı niye sarilsin yahuu bu bu kadar basit bir olay.

Semih haesecek gerçekleri yapacak birşey yok semih kötü insan )))

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Hayır sarılırdı zaten Yunusla sarılmak istemese ayaga kalkmazdı.Kaldı ki olmayan hareketi savunmak böyle birşey
İlk olarak nagihana sarıldığı için oda ayağa kalktı tam tersi olarak Semih'in yunusa sarılacağını sanmıyorum.aslında yunus tabikide Semih'e sarılabilirdi ama demekki o kadar Semih'e kızgın.

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Herkes ile sarilirmaz bunu semih bilmeli orda saygısızlık yok .ben sevmediğin insanla niye sarilayim yahuu . Konumuz yunusun melekligi değil semih. Semih acika ara kötü ruhlu biri yunus da sevmiyor böyle egolu kötü insanları ve sarilmadi. Semih bunu hazmedemedi iste adamın arkasinsan konuştu işte )))
Yav bir insana nasıl bu kadar kötü ruhlu yakıştırması yapabiliyorsun anlamadım.Alt tarafı bir yarışma yahu.Yunus efendi iyilik meleği gördük bugün davranışını bunu yapan ve kendisi hakkında iyi konuşan adama nefretini kusan adam net art niyetlidir

Kendisine el uzatan ve sarılan bir insanı itmek güzel davranış Semih kötü kalpli.

Semih suratına dan dan diye söyledi

İlk olarak nagihana sarıldığı için oda ayağa kalktı tam tersi olarak Semih'in yunusa sarılacağını sanmıyorum.aslında yunus tabikide Semih'de sarılabilirdi ama demekki o kadar Semih'e kızgın.
Semih sarılırdı Yunusa :)

Yunus kendisine bunak diyen kişiye bile sarıldı Semih ona hakaret de etmedi :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bunu kinaye olduğu açık adamla iki aydır tanışıyorlar . Nagihandan iki aydır semihi goruyor işte aralarında ne dostluk olacak )))

Dost olanlar sarılır ben tanımadığımız sevmediğin inalarla sarilmam sarilamda kalpler yanyana gelir benim kalbimde olmayan biriyle niye sarilayim yahuu bu doğal davranış . Semih yunusu seviyordu ona metiyeler duzuyor hayranıydı ondan sarılmak istedi ama yunus sevmiyor adamı niye sarilsin yahuu bu bu kadar basit bir olay.

Nagihanda semihi göruyorsa neden nagiye sarildi. Oyyy yıldım valla:(

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Yav bir insana nasıl bu kadar kötü ruhlu yakıştırması yapabiliyorsun anlamadım.Alt tarafı bir yarışma yahu.Yunus efendi iyilik meleği gördük bugün davranışını bunu yapan ve kendisi hakkında iyi konuşan adama nefretini kusan adam net art niyetlidir

Kendisine el uzatan ve sarılan bir insanı itmek güzel davranış Semih kötü kalpli.

İki hafta önce gitmesin bile dedi takım bozulmasın falan bu gitmesini bile istiyordu hiç laf söylememesine rağmen :))) Sarılmaması büyük saygısızlık.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Ufff konuyu nerelere getirdin.Semih adamın fanıymış kendisi Semihe sarılıyordu be daha geçenlerde :A

Hasan bile Turabiyle vedalaştı.Semih egosu diyorsun hala Yunusun çirkin hareketini destekleme aga ya.Kim olursa olsun sana sarılmak isteyen birini iten adam net kötü kalplidir art niyetlidir.İnsanlar.niye sevmedikelrinden helallik diler ? onlarla sarılır falan

Nagihan kibirli demişti ama onla da sarıldı :)
Semih demek nagihandan daha kötü biri sevmediğini açıkça söyledi nagihan demedi bunu.

Sarılma ozeldir yahuu bunu daha da uzatmayacagim .kimse kimseyi sevmediği birine satılmaya zorlayamaz bu basit gorgu kuralı

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

Semih Yunusun ne hayranı olacak yahu)) Güldürmeyin insanı.

Semih Yunusa ne yapmışta Yunus böyle çirkin ve bozmak gibi bir hareket yapıyor.Yahu Hasan bile Turabiyle sarıldı.

Semih neye göre kötü oluyor yahu adam şov yaptığı için mi kötü??

Semih demek nagihandan daha kötü biri sevmediğini açıkça söyledi nagihan demedi bunu.

Sarılma ozeldir yahuu bunu daha da uzatmayacagim .kimse kimseyi sevmediği birine satılmaya zorlayamaz bu basit gorgu kuralı
Sana elini uzatan bir adamın elini sıkmamak görgü kuralı sanırım.Bu hareket onla eş değer ve Semihi bozdu o hareketiyle

Yunus anca arkadan konuşur zaten Semih bilmiyordu ki Yunusun kendisine bu kadar dolduğunu.Semihin suratına demedikleri için.normal

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860

Tamam hakaret etmedi ama fazla iyi niyetli de değildi yunusa karşı.tüm fırsatta ona gülüyordu.bunun bir örneğide son oynanan dokunulmazlıkta Semih ile Nagihan yunusa bakıo gülüyorlardı sanırım iyi niyetlerinden değil alay eder tarzında bunu yaptılar:)

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Tamam hakaret etmedi ama fazla iyi niyetli de değildi yunusa karşı.tüm fırsatta ona gülüyordu.bunun bir örneğide son oynanan dokunulmazlıkta Semih ile Nagihan yunusa bakıo gülüyorlardı sanırım iyi niyetlerinden değil alay eder tarzında bunu yaptılar:)
Orda Nagihan espri yaptı ele vurma mevzusuyla ilgili ona güldüler

Semih her fırsatta Yunus hakkında kötü birşey söylememeye çalışıyordu

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Semih Yunusun ne hayranı olacak yahu)) Güldürmeyin insanı.

Semih Yunusa ne yapmışta Yunus böyle çirkin ve bozmak gibi bir hareket yapıyor.Yahu Hasan bile Turabiyle sarıldı.

Semih neye göre kötü oluyor yahu adam şov yaptığı için mi kötü??

Sana elini uzatan bir adamın elini sıkmamak görgü kuralı sanırım.Bu hareket onla eş değer ve Semihi bozdu o hareketiyle

Yunus anca arkadan konuşur zaten Semih bilmiyordu ki Yunusun kendisine bu kadar dolduğunu.Semihin suratına demedikleri için.normal
Son yaptığı olay survivor dışı kalmış birine laf sokması . ağlayan iki erkek varken alay etmek bunlar gayet kötü insan yapar

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Yunus İbrahim'e mi elendi şimdi yok artık şaka gibi. :D Acun iyice kaybediyor inandırıcılığını. :A