Survivor 2016 - 46. Bölüm Yorumları

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,299
Puanı
1,060
Kavga göruntulerine tekrar baktim. Semih zafere direk saygisiz demiyor. Bunlar saygisiz diyor ve zafer orda ustune aliyor. Gizem k. diyor zaten niye ustune aliyorki diye. Sonraki ettigi kufurlerde onunda saygisiz oldugunu gösteriyor zaten.

Gönulluler semihi asaligiyici ne kufurler laflar etmisti, zafer bey saygisiz kelimesinemi bukadar dellendi. Haketmis elenmeyi. Semihte hakettigi adada suan. Ben gizem kerimoglunun bir sonraki konseyde elenecegini sanmiyorum. Arkasinda buyuk destek olur

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,147
Puanı
1,060
Kavga göruntulerine tekrar baktim. Semih zafere direk saygisiz demiyor. Bunlar saygisiz diyor ve zaferorde ustune aliyor. Gizem k. diyor zaten niyep ustune aliyorki diye. Sonraki ettigi kufurlerde onunda saygisiz oldugunu gösteriyor zaten.

Gönulluler semihi asaligiyici ne kufurler laflar etmisti, zafer bey saygisiz kelimesinemi bukadar dellendi. Haketmis elenmeyi. Semihte hakettigi adada suan. Ben gizem kerim oglunun bir sonraki konseyde elenecegini sanmiyorum. Arkasinda buyuk destek olur
Gizem Memiç çok laf söylüyolar tahrik etmiş diye Zafer'i.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
Ne yapmış buarada gösterdimi Acun dövmüş mü yoksa sadece arkadan sarılmayla elemez Acun.))
Tama gostermedi arkadan sarılmış fotoğraf vardi dün o kavgayi en iyi anlatan fotograf olarak duruyor ama kavgadan dolayı degik zafer seni dışarıda dovecegim demesi yani adada kalırsa kavga büyüyecek korkusuyla yolladi yoksa zafer sadece puan aldi)))

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,147
Puanı
1,060
Abartmış Zafer ya pek bişeyde dememiş Semih ne diye bu kadar dellendi durup duruken anlamadım saygızılar kelimesi ile içi çok dolmuş belli birde biri gazamı getirmiş anlamadım @beyazsoy @dosimosi

Son düzenleme:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,299
Puanı
1,060
Abartmış Zafer ya pek bişeyde dememiş Semih ne diye bu kadar dellendi durup duruken anlamadım saygızılar kelimesi ile içi çok dolmuş belli birde biri gazamı getirmiş anlamadım @beyazsoy @dosimosi
videoyu niye sildin. evet. abartmis yada buda bir oyun :) bir sonrakinde elenecegi belliydi, bese karsi uc erkek olacakti yoksa ve semih dokunulmazlikta oynamadigi icin bu yönteme basvuruldu. Semihin unlulere yollanilma sebebini acun diger kisilerinde semihe hep hakaret ve nefret sözleri sarfettigi icin gerekce gösterdi. Yoksa zafer zaten elendigi icin semih devam edebilirdi

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,147
Puanı
1,060
videoyu niye sildin. evet. abartmis yada buda bir oyun :) bir sonrakinde elenecegi belliydi, bese karsi uc erkek olacakti yoksa ve semih dokunulmazlikta oynamadigi icin bu yönteme basvuruldu. Semihin unlulere yollanilma sebebini acun diger kisilerinde semihe hep hakaret ve nefret sözleri sarfettigi icin gerekce gösterdi. Yoksa zafer zaten elendigi icin semih devam edebilirdi
Avatar iyiymiş ikisinimi tutuyon sen )) Semih Ünlüler karıştırır gibi.))

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,299
Puanı
1,060
Avatar iyiymiş ikisinimi tutuyon sen )) Semih Ünlüler karıştırır gibi.))
evet ikisini tutuyorum. Atakan ilk favorim, zaten resimdede ön sirada :p unluler zaten Karisik. dun konseyde semih iceri girmeden Nagihan dedi elimize bomba koydular, memnun olmadi. Adada semihe dedi iyiki takimimiza geldin ve hemen ezgi ve atakanin dedikodusunu yapti :D
Acun semih unlulere gececek deyince Atakan sevindi ve sevinc hareketi yapti.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
Goruntuler kesik kesik birden deleniyor gosteriliyor orada semihin sistamatik tahriki var bir haftadir sürekli saygisiz cahil ekeneceksin diye tahrik ediyordu.. Zaten semih zaferin uzerine oynamayi dokunulmazlık kaybetneye yuz tuttugunda bak ben zaferi yazdirttacagim bunlara diyerek yapmisti.. Semih bunları devamli demesiyle ipler kopuyor

Orada Semih. Zaferde bahsedinve saygısız diyor zafer bana mi dedin diyince kiviriyor üstüne alindiysan sana demisime getiriyor

Zafer zaten cabuk tahrik olan biri bu adamin ustune gidince bunlarin yasanacagini ilk okul talebeisi bile bilir semih iste böyle insanlarin zaaflarini kulaniyor

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,299
Puanı
1,060
Goruntuler kesik kesik birden deleniyor gosteriliyor orada semihin sistamatik tahriki var bir haftadir sürekli saygisiz cahil ekeneceksin diye tahrik ediyordu.. Zaten semih zaferin uzerine oynamayi dokunulmazlık kaybetneye yuz tuttugunda bak ben zaferi yazdirttacagim bunlara diyerek yapmisti.. Semih bunları devamli demesiyle ipler kopuyor

Orada Semih. Zaferde bahsedinve saygısız diyor zafer bana mi dedin diyince kiviriyor üstüne alindiysan sana demisime getiriyor

Zafer zaten cabuk tahrik olan biri bu adamin ustune gidince bunlarin yasanacagini ilk okul talebeisi bile bilir semih iste böyle insanlarin zaaflarini kulaniyor
iyi izle, BUNLAR saygisiz dedi, hepsine diyor. Hepsinin söyledigi laflarin yaninda semihinki hic bir sey

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
evet ikisini tutuyorum. Atakan ilk favorim, zaten resimdede ön sirada[emoji14]unluler zaten Karisik. dun konseyde semih iceri girmeden Nagihan dedi elimize bomba koydular, memnun olmadi. Adada semihe dedi iyiki takimimiza geldin ve hemen ezgi ve atakanin dedikodusunu yapti :D
Acun semih unlulere gececek deyince Atakan sevindi ve sevinc hareketi yapti.
Semih atakani gözüne kestirmisti bu olaylar olmadan once sen simdi anlarsın semihin gerçek yuzunun))) unluleri takip etmekten diger adayi tam analiz edemedin zaten atakan da pek memnun olmadi)))

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
iyi izle, BUNLAR saygisiz dedi, hepsine diyor. Hepsinin söyledigi laflarin yaninda semihinki hic bir sey
Tamam da ondan once zaferi eleştiriyor sonra bunlar saygısız diyor eee burdan ne mana cikar. Semih zaten hep sürekli bunlar saygısız der.. Gizem memice bile saygisiz cahil diyor cahil demek sanırım saygi belirtisi)))

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,299
Puanı
1,060
Semih atakani gözüne kestirmisti bu olaylar olmadan once sen simdi anlarsın semihin gerçek yuzunun))) unluleri takip etmekten diger adayi tam analiz edemedin zaten atakan da pek memnun olmadi)))
tam tersi ben digerlerinin adadaki hayatlarini izledim. ilk andaki reflekser herseyi anlatir.atakan sevindi.Ikiside birbirini sevmek zorunda degil. elbet catismalar olur. Semihi diger gönullulere karsi destekliyorum.

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

Adam dayak yemesine rağmen hala suçlu :))))

Yahu orda Zafere demiyor saygısızlar diyor sonra geliyor üstüne alınıyor falan diyor muhattap olan yok dediğinde zafer arkadan saldırıyor.Zaten ettiği kküfürlerden ve tehditlerden normal biri olmadığı aşikar.Tahrikmiş o zaman her önüne gelen birini dövsün sonra tahrik oldum ben desin.Zafer zaten saygısız bir tip iyi oldu

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
tam tersi ben digerlerinin adadaki hayatlarini izledim. ilk andaki reflekser herseyi anlatir.atakan sevindi.Ikiside birbirini sevmek zorunda degil. elbet catismalar olur. Semihi diger gönullulere karsi destekliyorum.
))) yanlış izliyorsun nagi atakan hic ama hic sevinmedi yunus saskin baliga döndü))) atakanin yuzinde acıklı bir gülüş vardi. Yahuu atakan gibi gerçek sporcu takımının emegini satan birinin gelmesine seviniyor diyorsan geçmiş olsun.