Survivor 2016 - 45. Bölüm Yorumları

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,218
Puanı
1,060
Diskalifye olamamişlardır yaa adalar ayrılır en fazla...

İzledim öyle dediler

Bu arada @dosimosi Hakan da dedi benim dediğimi ezgi nasıl birinci olamadı diye :X Atakancılar oy atmadı mı diye sordu :X

yok diskalifiye varmış sanırım zafer diskafiye olacak

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Semih Superman Atakan Batman :A
Bir filimde iki kahraman olmaz (olunca o film filmlikten cikar) atakan iyi kral Semih kötü kıral

Zaten bugün aylinin dediklerini Duysun kameralar çekmediği anda aylini pohpohlayan Semih kız kamera önünde ağlayınca show yapıyorsun demiş.. Böyle biri iyi kral olur mu)))

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Bir filimde iki kahraman olmaz (olunca o film filmlikten cikar) atakan iyi kral Semih kötü kıral

Zaten bugün aylinin dediklerini Duysun kameralar çekmediği anda aylini pohpohlayan Semih kız kamera önünde ağlayınca show yapıyorsun demiş.. Böyle biri iyi kral olur mu)))
Aylinin bir dediği bir dediğini tutmayan biri onu kaale bile almıyorum :A

Niye filmi çekildi işte :A

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Aylinin bir dediği bir dediğini tutmayan biri onu kaale bile almıyorum :A

Niye filmi çekildi işte :A
Filmi çekildi güzel oldu mu

Aylin yaşadığı bir olayı anlattı kız gayet düzgün bir kız arkadaşlarına beni eleyebilirsiniz demiş kız bu kızın ne yanlışi olacak)))

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,962
Puanı
1,060
Diskalifye olamamişlardır yaa adalar ayrılır en fazla...

İzledim öyle dediler

Bu arada @dosimosi Hakan da dedi benim dediğimi ezgi nasıl birinci olamadı diye :X Atakancılar oy atmadı mı diye sordu :X
Bence birinci ezgi ikinci yada ucuncu tugbaydi. Naginin gitmemesi icin acun mehmeti kurban etti ve daha gucsuz bir unluler adasi olmasin diye

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Filmi çekildi güzel oldu mu

Aylin yaşadığı bir olayı anlattı kız gayet düzgün bir kız arkadaşlarına beni eleyebilirsiniz demiş kız bu kızın ne yanlışi olacak)))
Semihe bu pis 8'li sen bize yardım etmiyorsun yemek yiyemezsin dediklerinde Semih Ayline size odun taşımadım mı ateş yakmadım mı dediğimde kızar bir ses tonuyla biz herşeyi not etmiyoruz demişti.Burdan anla işte gerisini :D

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Semih mi elendi acaba? Haberi geldi de böyle bişey yazmiş olabilir. İlk gün gördüğünde bile yazacak kişiliğe sahipken:F
@beyazsoy @Maskeli Fedai
Rüyalar ters çıkarmış))) rüya ile amel edilmez küre korkmuş elenecek diye ondan görüyor yoksa bu kadar mubarek değil küre fazla Samanyolu dizisi oynamaktan bunlar)))

Semihe bu pis 8'li sen bize yardım etmiyorsun yemek yiyemezsin dediklerinde Semih Ayline size odun taşımadım mı ateş yakmadım mı dediğimde kızar bir ses tonuyla biz herşeyi not etmiyoruz demişti.Burdan anla işte gerisini :D
Oarada her gün iş yapılıyor Semih ayda yılda bir çivi çakmış odun getirmiş. Kızlar ona demiştir biz saymıyoruz her gün yapacaksın. Biz semihi biliyoruz adam yatıyor hep iş yapmak mi Semih mi)))

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Rüyalar ters çıkarmış))) rüya ile amel edilmez küre korkmuş elenecek diye ondan görüyor yoksa bu kadar mubarek değil küre fazla Samanyolu dizisi oynamaktan bunlar)))

Oarada her gün iş yapılıyor Semih ayda yılda bir çivi çakmış odun getirmiş. Kızlar ona demiştir biz saymıyoruz her gün yapacaksın. Biz semihi biliyoruz adam yatıyor hep iş yapmak mi Semih mi)))
Yahu aga olay daha ilk hafta Semih ben size yardım rttim diyor hatırlamıyorum diyor Zafere diyor o da bilmiyorum diyor bunlar düzgün insan ise bu tartışma burda biter boşuna mesaj yazmqya gerek yok :A

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Yahu aga olay daha ilk hafta Semih ben size yardım rttim diyor hatırlamıyorum diyor Zafere diyor o da bilmiyorum diyor bunlar düzgün insan ise bu tartışma burda biter boşuna mesaj yazmqya gerek yok :A
Evet Yardım etmiyor))) utopyoda da biliyoruz semihi niye tartışıyoruz ki)))

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Aynısı ütopyada da oluyordu:F semihin yaptıklarını kimse görmuyordu yada semih yaptı demiyordu ne hikmetse:F

Hahah smanyolu macerasını unutmuştum iyi hatırlatma:F

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,962
Puanı
1,060
Simdi panaromada biraz göruntu gösterdiler. Serkay ropörtajda diyorki bir anda bagirismalar duyduk Efecanda diyor sok olduk görunce. Ve Herkes oturmus sekay diyor bu aksam cok ciddi seyler olacak. Efecanla gizem k. Deniz tarafina endiseli bakiyor ve gizem k hararetli bir sekilde birseyler söyluyor deniz tarafina karsi.
Ödul oyununda yoklar daha. Kavgada semih ve gizemin yerinin bulundugu yerde oluyor. Gizem k korktum diyor buda fiziki temasin oldugunu gösteriyor

Son düzenleme: