Survivor 2016 - 108. Bölüm (Çeyrek Final) Yorumları

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Yoo final geldi. Survivoru normal takip etmeyen arada izleyen izleyicilere hatırlatmamak/göstermemek için:F Semih hakkında hep bişey konuşuluyor ama:A final yolunda Atakan ve Serkayın o hareketinin üstü örtülüyor ama Semih kötüleniyor.

Bugün izlemedim de panoramayı cuma günü biraz bakmıştım. Orada Hakan artık finale geldik 5 yarışmacı da burayı haketti artık kimse hakkında olumsuz bir şey söylemeyeceğiz diyordu. Demek yine dayanamamış Semih'e giydirmiş ha. Adam genel olarak iyi yorumluyor yarışmayı ama bu yanlı tutumu hiç hoş değil. Orada tarafsız olması gerekirken her seferinde aynı tavırlar içerisinde.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bugün izlemedim de panoramayı cuma günü biraz bakmıştım. Orada Hakan artık finale geldik 5 yarışmacı da burayı haketti artık kimse hakkında olumsuz bir şey söylemeyeceğiz diyordu. Demek yine dayanamamış Semih'e giydirmiş ha. Adam genel olarak iyi yorumluyor yarışmayı ama bu yanlı tutumu hiç hoş değil. Orada tarafsız olması gerekirken her seferinde aynı tavırlar içerisinde.
Adamın analizini ben de seviyorum ama Semihe çok yuklenıyorlar. Olay etki tepkiyken bile sanki sadece semih yapıyormuş gibi yorumluyorlar.

evet düzenli izliyorum bu sene ilk defa survivor düzenli izledim atakan için:D
Dun izleyemedim bugun izleyemedim diye çok postunu görüyorum ama yorum konularında:F Kafadan perşembeleri izlemediğini ekliyorum zaten:F

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
O zaman bir sübliminal da benden gelsin :A Fotoğrafların yerine ve okların gidişatına dikkat :D Atakan'ın alt kısmı boş bırakılmış ve oraya direk Semih'den yol gitmiş. Finalde de Serkay'ın üst tarafı boş bırakılmış ve oraya da Atakan'dan yol gitmiş :D Atakan-Semih yarı finali ve Serkay-Atakan finali hayırlı olsun :A @Forumdash @Yiğitt @Doğu @vadikızı @EFE UYSAL

l14a5r.png

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
O zaman bir sübliminal da benden gelsin :A Fotoğrafların yerine ve okların gidişatına dikkat :D Atakan'ın alt kısmı boş bırakılmış ve oraya direk Semih'den yol gitmiş. Finalde de Serkay'ın üst tarafı boş bırakılmış ve oraya da Atakan'dan yol gitmiş :D Atakan-Semih yarı finali ve Serkay-Atakan finali hayırlı olsun :A @Forumdash @Yiğitt @Doğu @vadikızı @EFE UYSAL

l14a5r.png
Üst akıl devrede :A İsrailin parmağı olabilir :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

l14a5r.png

Damla nagihan semih grafiğindeki çizgi tespiti olmuş:X Ortadan başlayabilirdi ama Semihe yakın gitmiş:F

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

l14a5r.png
Böyle zeki kankilere ihtiyacım olduğunu biliyordum, teşekkürler yeniden. :A

Bakalım dediğin gibi mi çıkacak, inşallah Damla kazanır. :Z

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,179
Puanı
1,060

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Yatiya misafir var. Izleyemeyecegim galiba. Misafiri baska odaya sutlarsam izlerim belki :)

Semih olur ama acunun yaptığı büyük saçmalık damla finali kazanmamışmıydı final dediğin son 4 olur :A
Damla kibrisa gitmeyi hak etti finale gitme sembolu degildi. O semboller sayesinde kibrisa kadar elemelerde dokunulmazdi. Final oyunu otnsnaninca sembolun görevi bitti. Damlanin kolyesi sayesinde efecan gitti

Son düzenleme:

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Yatiya misafir var. Izleyemeyecegim galiba. Misafiri baska odaya sutlarsam izlerim belki :)

Damla kibrisa gitmeyi hak etti finale gitme sembolu degildi. O semboller sayesinde kibrisa kadar elemelerde dokunulmazdi. Final oyunu otnsnaninca sembolun görevi bitti. Damlanin kolyesi sayesinde efecan gitti

Ama geçen sene Turabide böyle olmamıştı :D