Survivor 2016 - 105. Bölüm Yorumları

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Serkay olsun şampiyon ya başlarda semihciydim bende ama şu zafer olayını izledikten sonra vazgeçtim zaten çevremden survivor izleyen semihcilerde son zamanlarda semihi sevmediklerini söylüyolar:D

Eleme ne zaman @eskici @vadikızı :D
Serkay haketmiyor yani performansi iyi ama acun destegi olmasa sampiyon olmasi cok zor önemli olan gercekten seyircinin istedigi kisinin sampiyon olmasi acun destegiyle sampiyon olunca haketmis olmaz bence :D 27 sinde ilk eleme olacak herhalde ama yarinda olabilir belki :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
Serkay haketmiyor yani performansi iyi ama acun destegi olmasa sampiyon olmasi cok zor önemli olan gercekten seyircinin istedigi kisinin sampiyon olmasi acun destegiyle sampiyon olunca haketmis olmaz bence :D 27 sinde ilk eleme olacak herhalde ama yarinda olabilir belki :D

niye haketmiyormuş nerdeyse 5 aydır orda ve emek veriyor yarışıyor
oyunlardada iyi ben atakan alsın istiyorum ama serkayda fena değil yani

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710

Denge oyununda baya iyiydi serkay atakanı falan yenmişti bayağı ama geneli nasıl fikrim yok sms kullanırsam Serkaya ya da Damlaya kullanırım :D

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
niye haketmiyormuş nerdeyse 5 aydır orda ve emek veriyor yarışıyor
oyunlardada iyi ben atakan alsın istiyorum ama serkayda fena değil yani
Performansi iyi dedim zaten ama bu yariamada sampiyonu seyirciler belirliyor ( sözde tabi bu da ) ve serkayin sampiyon olabilecek destekcisi var mi yok ancak acun destegiyle sampiyon olur öyle olunca haketmis olmaz bence seyirciler kimi destekliyorsa o kazansin öyle hakedilir sampiyonluk :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
Performansi iyi dedim zaten ama bu yariamada sampiyonu seyirciler belirliyor ( sözde tabi bu da ) ve serkayin sampiyon olabilecek destekcisi var mi yok ancak acun destegiyle sampiyon olur öyle olunca haketmis olmaz bence seyirciler kimi destekliyorsa o kazansin öyle hakedilir sampiyonluk :D

serkayın destekcisi olmasaydı kaç 3 keremi ne sms den döndü dönmezdi o zaman
olmadığını nerden biliyosun dediğim gibi olmasaydı serkay çoktan elenirdi

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Denge oyununda baya iyiydi serkay atakanı falan yenmişti bayağı ama geneli nasıl fikrim yok sms kullanırsam Serkaya ya da Damlaya kullanırım :D
Zaten serkay o tarz oyunlarda cok iyi ve özellikle serkay kazansin konulmus bir oyundu o diyorum ya iste acun serkayi sampiyin yapmak icin elinden geleni yapiyor ben kimseye sms kullanmam sonuc belli zaten bosuna niye kullananayim :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
Zaten serkay o tarz oyunlarda cok iyi ve özellikle serkay kazansin konulmus bir oyundu o diyorum ya iste acun serkayi sampiyin yapmak icin elinden geleni yapiyor ben kimseye sms kullanmam sonuc belli zaten bosuna niye kullananayim :D

sonuçta atakan kazanırsa ne yapacaksın belli diyosun ya hani ondan sordum:D

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
serkayın destekcisi olmasaydı kaç 3 keremi ne sms den döndü dönmezdi o zaman
olmadığını nerden biliyosun dediğim gibi olmasaydı serkay çoktan elenirdi
Serkayin hic destekcisi yok demedim ki rakipleri gücsüzdü o smslerde zaten neyse serkayin sampiyon olabilecek destekcisi yok bunu diyorum ben atakan ve semih le aralarinda daglar var destekci konusunda :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
Serkayin hic destekcisi yok demedim ki rakipleri gücsüzdü o smslerde zaten neyse serkayin sampiyon olabilecek destekcisi yok bunu diyorum ben atakan ve semih le aralarinda daglar var destekci konusunda :D

tuba ile yattarayı elememişmiydi serkay yanlışmı hatırlıyorum

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710

Sahneni göndermeyi unutma sen Kış Güneşini daha çok sevmiş forum kış güneşi ile gel :D

Damla kazansa keşke :D

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Acunun sacmaliklarini anlat anlat bitmez semih oyunlarda oynamiyor ama elenmedi bundan sonra ki tüm smslere cikacak seyirciye kaldi durumu yani :D ve acun serkayi sampiyin yapmak icin elinden geleni yapiyor durum böyle :D
Hatta acun serkay kazansın diye kendi çıkıp oynuyor)))

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Sahneni göndermeyi unutma sen Kış Güneşini daha çok sevmiş forum kış güneşi ile gel :D

Damla kazansa keşke :D
Kis günesini izlemedim ki pek bilmiyorum o sahneleri sen biraz öneri yapabilirsin bana :D damla da kazanabilir ihtimal var :D

Hatta acun serkay kazansın diye kendi çıkıp oynuyor)))
Aynen oynamis kadar oluyor dünkü denge oyunu serkay icin bicilmis kaftandi zaten :D

he tmm akşama gönderirim o zaman ben;)

bence atakan kazanacak semihin 3 tane sms den çıkması bence zor
görünüyor:-)
Atakanda smse girecek cünkü bugün oyunu serkay kazanacak ikici de damla olacak veatakan smse kalmis olacak :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
Kis günesini izlemedim ki pek bilmiyorum o sahneleri sen biraz öneri yapabilirsin bana :D damla da kazanabilir ihtimal var :D

Aynen oynamis kadar oluyor dünkü denge oyunu serkay icin bicilmis kaftandi zaten :D

Atakanda smse girecek cünkü bugün oyunu serkay kazanacak ikici de damla olacak veatakan smse kalmis olacak :D

sen nerden bu kadar eminsin eskici acunun ekibindemisin nesin:F:F