Survivor 2016 - 103. Bölüm Yorumları

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
BÜYÜK FİNALE SON 7 GÜN!

TV8'in sevilen ve ilgiyle izlenilen yarışma programı ''Survivor 2016'' bu akşam yine izleyiciyi ekrana kilitleyecek.

Ünlüler ve Gönüllüler takımları ödül oyununu kazanmak için kıyasıya mücadele edecek. Hepsi ve daha fazlası bu akşam 20.00'da TV8'de!

İyi seyirler...

@EFE UYSAL @Forumdash @beyazsoy @Billy Kane @dosimosi @eskici @Bully @vadikızı @Maskeli Fedai @Doğu @HachiKo @turkuazz @sürgünüm ve diğer izleyen herkes...​

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,337
Puanı
1,060
@Forumdash bugün panaroma da sakat bir adama bile kinlerini kustular adeta.Final yaklaştıkça daha çok gömmeye ve daha çok karalamaya başlıyorlar.

Semihçiler bu algıların bazılarına değinmiş

Birde alışmışlar kaosta kaos diye.Cidden ordaki seyircilerden bazıları her konuşma sırasında Semihe saydiriyor

ben bugün tamamını izlemedim programın izlediğim kısıma kadar ben semih
adını duymamıştım ben kapattıktan sonra semih konuşuldu sanırım ne dediler
bilmiyorum

bakalım ne olacak 7 gün kaldı büyük finale;)
@Yiğitt adını sevdiğim kardeşim etiket için tşk ederim:bhr:

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
ben bugün tamamını izlemedim programın izlediğim kısıma kadar ben semih
adını duymamıştım ben kapattıktan sonra semih konuşuldu sanırım ne dediler
bilmiyorum

bakalım ne olacak 7 gün kaldı büyük finale;)
@Yiğitt adını sevdiğim kardeşim etiket için tşk ederim:bhr:
Sakat adamı kötülediler full time.Yazık

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
@Forumdash bugün panaroma da sakat bir adama bile kinlerini kustular adeta.Final yaklaştıkça daha çok gömmeye ve daha çok karalamaya başlıyorlar.

Semihçiler bu algıların bazılarına değinmiş

Birde alışmışlar kaosta kaos diye.Cidden ordaki seyircilerden bazıları her konuşma sırasında Semihe saydiriyor
Yunus günçe yalan konuşmuş acunu yalancı cıkartmiş. Acun demiyormuydu gec olunca tepede ceken bi kamera var diye? Nasıl bir yalancılıktır.

Bu omurgasız zaten, survivor için eskiden bir tweet atmiş şimdi yarişmacısı olmuş:F

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Yunus günçe yalan konuşmuş acunu yalancı cıkartmiş. Acun demiyormuydu gec olunca tepede ceken bi kamera var diye? Nasıl bir yalancılıktır.

Bu omurgasız zaten, survivor için eskiden bir tweet atmiş şimdi yarişmacısı olmuş:F
Semihçilere paranoyak dedi.Herkes mi hatalı Semihe karşı çıktığı için herkes Semihe karşıymış gibi konuşuyorsunuz dedi

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bu kadın bi harika :Z puzzle da zorlanır atişlarında da zorlanırdı oysa Nagihan:A

Valla takım olarak yarışıyorlar, kim 10 yaparsa olayı olsaydı ünlüler, gönüllüler diye yazmazdı herhalde. :X
Görmedim onu ben tabloyu:X kim 10 yaparsamolsaydı baya uzardı oyunlar:F Acunun da işine gelirdi:F

Üçgen açıklaması "şans" :F yersek!

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Damla'dan puanları toplayıp ödüle gideriz artık. :A Atakan - Jessica buluşması gerçekleşmeli. :A

Damla kazandı kötü oldu. ss

Sanırım gitti ödül. ss

İnanılır gibi değil kaç kez içerden çıktı Nagihan'ın topu. ss

Son düzenleme:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Damladan serkaya puzzle taktiği:F geçen oyunlarda demiştim Damla puzzle konusunda ağzından kaçırmışti ama düz değillerdi diye:F şimdi taktik olarak serkaya veriyor :F