CW Supernatural - 13.Sezon Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aaa bir bölümü izleyemedin gitti @mrt-06 :A :A :A @Forumdash
supernatural-scooby-doo-recap.png

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S13B23

Harika bir bölümdü her sezon finali oldugu gibi :Z
Luci ve Michal geri döndüler. En önemlisi michal Dean'in içine girdi :eek: ve Lucifer'la muhteşem dövüştüler tam ölüyordu ki Luci öldü:( keşke ölmeseydi.

Michael artık Dean'in içinde ve Dean kötü biri oldu :Z

@Çiğdem- hani gününde izlicektin:X:X Bi de beni tembihliyordun:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
S13B23

Harika bir bölümdü her sezon finali oldugu gibi :Z
Luci ve Michal geri döndüler. En önemlisi michal Dean'in içine girdi :eek: ve Lucifer'la muhteşem dövüştüler tam ölüyordu ki Luci öldü:( keşke ölmeseydi.

Michael artık Dean'in içinde ve Dean kötü biri oldu :Z

@Çiğdem- hani gününde izlicektin:X:X Bi de beni tembihliyordun:A
Aaa izledim yorum yapmaya üşendim yine çene çalmaktan :A :A :A

23.Bölüm
Lucifer ölmesine üzüldüm yine hortlasa keşke keşke :( Jack güçlerini kaybetti ama onun yeni sezonda olması iyi :A

Lucifer Dean kavgasında uçma sahnesine herkes eleştirmiş ama okadar önemli değil bence :A Dean Şeytan olduğunda gözü siyah olmaktan başka gücü yoktu . Şimdi Melek oldu güçlerini kullanır umarım :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Aaa izledim yorum yapmaya üşendim yine çene çalmaktan :A :A :A

23.Bölüm
Lucifer ölmesine üzüldüm yine hortlasa keşke keşke :( Jack güçlerini kaybetti ama onun yeni sezonda olması iyi :A

Lucifer Dean kavgasında uçma sahnesine herkes eleştirmiş ama okadar önemli değil bence :A Dean Şeytan olduğunda gözü siyah olmaktan başka gücü yoktu . Şimdi Melek oldu güçlerini kullanır umarım :A
Doğru havada uçarak kavga etmeleri çok kötüydü :A Eleştirmek istemiyorum ama kötuydu yani:F Dean'in hızlı adımlarla geliptekme atması harikaydı. Dean'in havada uçarak döne döne yere düşmesi de:X Bacım Dean yeni sezonda harika olacak :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Doğru havada uçarak kavga etmeleri çok kötüydü :A Eleştirmek istemiyorum ama kötuydu yani:F Dean'in hızlı adımlarla geliptekme atması harikaydı. Dean'in havada uçarak döne döne yere düşmesi de:X Bacım Dean yeni sezonda harika olacak :F
Aaa hep o Samın yüzünden ayoll Luciferi orada bırakmasaydı gerçekten iyi olacaktı :(

Bir de şu Dünyada lan Michael de artık ortaya çıksın en son kafeste zarar görmüş toprlanıyor demişlerdi hala toparlanamadı gitti :F