Star Wars: 'Güç Uyanıyor' Eleştirmenlerden Tam Not Aldı!

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
yerin uzayda hazır hiç öyle 4 bildim diyip kurtulamazsın :) sen seriyi hiç izlemişmiydin eskilerden yenilerden ? 4 yine iyi bir başarı naptın kopyamı çktin ? :))

bu test daha kolay ama bence burda hatalı soru var ?:) luke ve leia ikiz değilmi ??
ikiz yazdım yanlış çıktı luke önce doğdu diyor ?

Yok izlemedn düz mantıkla çözdüm.:F

@Çiğdem- bence sen uzaya git zaten şişman çirkin bir şeyin tüm uzay kaplarsın. Bizimde kurtarmış olursun.:Z

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Yok izlemedn düz mantıkla çözdüm.:F

@Çiğdem- bence sen uzaya git zaten şişman çirkin bir şeyin tüm uzay kaplarsın. Bizimde kurtarmış olursun.:Z

düz mantıkla neyi çözüyorsun pek düz mantığa gelen şeyler değilki :)
diyor mesela yeni filonun yeni gemisinin ismi ne olsa olsa reaper dır dedim finalizatör çıktı :))

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
yerin uzayda hazır hiç öyle 4 bildim diyip kurtulamazsın :) sen seriyi hiç izlemişmiydin eskilerden yenilerden ? 4 yine iyi bir başarı naptın kopyamı çktin ? :))

bu test daha kolay ama bence burda hatalı soru var ?:) luke ve leia ikiz değilmi ??
ikiz yazdım yanlış çıktı luke önce doğdu diyor ?

İkiz olsalar bile aynı anda çıkmıyorlar malum :) Bölüm 3'ün sonunda gösteriyorlardı hatta. :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Tolstoyevski'nin testinde kara Maskeli şey çıktım.:F Karanlık falan diyordu tam okumadım.:D

düz mantıkla neyi çözüyorsun pek düz mantığa gelen şeyler değilki :)
diyor mesela yeni filonun yeni gemisinin ismi ne olsa olsa reaper dır dedim finalizatör çıktı :))

Benim ki birazda şansa galiba o zaman.:D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
O test nerede at bakalım bir. :)
https://onedio.com/haber/dunyanin-en-zor-star-wars-testi-ne-kadar-bilge-bir-jedi-ustasisin--638439

Tolstoyevski'nin testinde kara Maskeli şey çıktım.:F Karanlık falan diyordu tam okumadım.:D

Benim ki birazda şansa galiba o zaman.:D

ben şıklı sorularda hep iyi tuttururum bilemesemde soruyu :) bu sefer bilirken 6 da kaldık :) paslanmışım :)

İkiz olsalar bile aynı anda çıkmıyorlar malum :) Bölüm 3'ün sonunda gösteriyorlardı hatta. :)

o kadar ince ayrıntıya gireceklerini düşünemedim ben luke un bir kaç dakika önce doğduğunu biliyordum da yani dedim bunlar bu kadar derne inmez aynı batında doğdular işte ikizdirler :)) düz mantık diyor ya @sokak sanati işte düz mantıkla ikiz olmaları lazımdı :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
https://onedio.com/haber/dunyanin-en-zor-star-wars-testi-ne-kadar-bilge-bir-jedi-ustasisin--638439

ben şıklı sorularda hep iyi tuttururum bilemesemde soruyu :) bu sefer bilirken 6 da kaldık :) paslanmışım :)

o kadar ince ayrıntıya gireceklerini düşünemedim ben luke un bir kaç dakika önce doğduğunu biliyordum da yani dedim bunlar bu kadar derne inmez aynı batında doğdular işte ikizdirler :)) düz mantık diyor ya @sokak sanati işte düz mantıkla ikiz olmaları lazımdı :)

Ben karakterleri ilk kez orada gördüm.:F Genel senaryo açısından düzgün düşündüm çıktı.:F Bu market hangi sözü soylememistir diyordu an saçmasını işaretledim mesela.:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
nanılmaz, tebrikler, may the force be with you kardeşim :) Bu dünyanın en zor Star Wars testini kusursuza yakın bildin. Testi ışın kılıcıyla ortadan iki böldün, heyt be! Şimdi bir iki tane yanlış olmadığını söyleyemeyiz ama sonuçta hatasız Jedi olmaz di mi ama? Tebrik ediyoruz sayın master :)

beni öve öve bitiremedi testesteron :)

@sokak sanati @Çiğdem- @xemrexxx @Harunnn60

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
@OzaN @Tolstoyveski @destere Son filmi izlemek için illa eskileri mi izlemek lazım? :( Ailemle izleyeceğim de. Bence gerek yok ya o kadar.
Ben ilk filmlerini izlemeden sonuncusunu izledim anlaşılmayacak bir şeyi yok ama sinemaya kadar arkadaşlar eskilerden genel bir özet geçmişti sen de izlemeden internete bakarsın. :D

Filmi ben de çok beğendim bu arada. :)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,761
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
@OzaN @Tolstoyveski @destere Son filmi izlemek için illa eskileri mi izlemek lazım? :( Ailemle izleyeceğim de. Bence gerek yok ya o kadar.
İlla şart değil ama eskisini izleyip izleyenle eskisini izlemeden izleyen başka filmler izlemiş olurlar. :):) Mesela daha önceki seride olan bir karakter çıkıyor vayy diyorsun işte çıktı bizimki hiç değişmemiş falan o an çok farklı duygular uyanıyor. Tabii mesela Darth Vader'ın hikayesini bilmeden bu filmi izlemek de hikayenin etkisini azaltan başka bir faktör olur. Tabii eski serinin bazı filmlerinin epey sıkıcı olduğu gerçeği var. :(