Star TV'nin Mesut Yar ile Yapacağı Programın İsmi Belli Oldu!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
NUih7bC52E2h67h2iQG68Q.jpg

Geçtiğimiz günlerde Star TV'nin yeni bir magazin programı yapacağı, programın sunucusunun ise Mesut Yar olacağını duyurmuştuk.

Birkaç haftaya yayına çıkması planlanan programın ismi ''Mesut Yar ile Bugün'' olarak belirlendi. Hafta içi her sabah izleyiciyle buluşacak programa sürpriz isimler de konuk olacak.

''Mesut Yar ile Bugün'' çok yakında Star TV'de!
content_mesut-yar-ben-manyagin-tekiyim_s0bWvec6XbB559K.jpg

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,020
Puanı
1,061
Aslında bu magazin programı değil, geçen sezon yayından kaldırılan sabah haberleri geri dönecek. En azından ben bunu anladım çünkü Mesut Yar Star'ın yeni sezon tanıtımında da haber stüdyosunda görünüyordu. @Yiğitt

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Aslında bu magazin programı değil, geçen sezon yayından kaldırılan sabah haberleri geri dönecek. En azından ben bunu anladım çünkü Mesut Yar Star'ın yeni sezon tanıtımında da haber stüdyosunda görünüyordu. @Yiğitt
Kendisi köşe yazısında 'seviyeli bir magazin programı' olacağını söylemişti? (b)

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,668
Puanı
1,060
Bu programı da terketmese bari. Ben Star olsam sözleşme imzalatırdım. :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Pazar günleri programı yayınlanıyordu. İzlediğim kadarıyla da üzücü haberlere çok fazla yer vermiyordu. Keyif veren programdı. Hafta içi her sabah olması iyi olur. Reyting olarak bilmem de, iyi bir alternatif sabah programı olur. :)