Star TV'den Yeni Program!

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
thumbnail_1438851770.jpg

Star TV'de yepyeni bir yemek programı başlıyor!

Bu sezon Show TV'de Lezzet Haritası programı ile dikkat çeken başarılı sunucu Ezgi Sertel, yeni sezonda Star TV'de yine aynı formatta ekranlarda olmaya devam edecek.

Kendi Twitter hesabından haberi duyuran Ezgi Sertel, programın çekimlerinin 9 Ağustos'ta başlayacağını ve Lezzet Haritası'nın yeni bölümlerinin 2 Eylül'den itibaren hafta içi her gün Star TV'de ekranlara geleceğini duyurdu.​

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
:F Beni Affet, Evleneceksen Gel ve bu proğram.:D
Starımda para bol tabi.Transfer ediyor kanalına.:D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Gelecek sezon gündüz kuşağı güçlenmiş olan bir Star izleyeceğiz sanırım, hayırlı olsun. :)

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
:F Beni Affet, Evleneceksen Gel ve bu proğram.:D
Starımda para bol tabi.Transfer ediyor kanalına.:D
Hayır Show Turgay Başyayla'yı transfer ettiği için Ezgi Sertel'in programını bitirdi.

Ezgi Sertel kendi görüştü kanallarla Kanal D ve Star ile görüşüyordu Star ile anlaşmış. :)

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
thumbnail_1438851770.jpg

Star TV'de yepyeni bir yemek programı başlıyor!

Bu sezon Show TV'de Lezzet Haritası programı ile dikkat çeken başarılı sunucu Ezgi Sertel, yeni sezonda Star TV'de yine aynı formatta ekranlarda olmaya devam edecek.

Kendi Twitter hesabından haberi duyuran Ezgi Sertel, programın çekimlerinin 9 Ağustos'ta başlayacağını ve yeni bölümlerinin 2 Eylül'den itibaren hafta içi her gün Star TV'de ekranlara geleceğini duyurdu.​

Haftaiçi olması bence kötü olmuş, haftasonu daha çok bakılabilirdi. :)

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Hayır Show Turgay Başyayla'yı transfer ettiği için Ezgi Sertel'in programını bitirdi.

Ezgi Sertel kendi görüştü kanallarla Kanal D ve Star ile görüşüyordu Star ile anlaşmış. :)
:F Ne farkeder ki.
Muhteşem Yüzyıl, Acun, Beni Affet, Evleneceksen Gel ve bu proğram Showdan Star'a geçmedi mi.:D

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
İyi de onlar ne alaka şimdi ben bu program için konuşuyorum. :)
Ya benim söylemek istediğim Show ne zaman birşey tuttursa elindekinden oluyor.Genelde hep Star'a gitti. Bu Tarz Benim de TV8'e.
Bu programa gelecek olursak iyi oranlar aldığını hatırlıyorum. Yani iyi oranlar alan bir proğram yine başka kanalda.

Büyük Risk ve Dila Hanım'da Showa geçmişti. :D
Büyük Risk tamam.Ama Dila Hanımı kanal düşük reyting aldığı için yolladı Show'a.

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Ya benim söylemek istediğim Show ne zaman birşey tuttursa elindekinden oluyor.Genelde hep Star'a gitti. Bu Tarz Benim de TV8'e.
Bu programa gelecek olursak iyi oranlar aldığını hatırlıyorum. Yani iyi oranlar alan bir proğram yine başka kanalda.

Büyük Risk tamam.Ama Dila Hanımı kanal düşük reyting aldığı için yolladı Show'a.
:D Gündüz için iyi oranlar alıyordu ama son haftalarda düşüşteydi yanlız Star bu programı hafta içine alıp iyice batıracak çünkü Show da hafta içine almıştı izlenmemişti, hafta sonu olmalıydı. :D Yerine Turgay geldi o adam STV'de bile uçuyorudu. :Z

BTB'yi aldı da ne oldu 4, 5 reyting alan program TV8'de 1 reytinge düştü. :A

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710

Birde Kadın İsterse dizisi gelmişti .:D

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Gündüz için iyi oranlar alıyordu ama son haftalarda düşüşteydi yanlız Star bu programı hafta içine alıp iyice batıracak çünkü Show da hafta içine almıştı izlenmemişti, hafta sonu olmalıydı. :D Yerine Turgay geldi o adam STV'de bile uçuyorudu. :Z

BTB'yi aldı da ne oldu 4, 5 reyting alan program TV8'de 1 reytinge düştü. :A
Beter olsun Acun.:D
Zaten haftaiçi olacağını sanmıyorum bu programın.
Aşkın Bedeli,Evleneceksen Gel,Beni Affet ve Haber ile haftaiçini dolduruyor Star.
Haftasonu olabilir.

Birde Kadın İsterse dizisi gelmişti .:D

Ben o dizinin iyi reyting aldığını hatırlamıyorum.

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Beter olsun Acun.:D
Zaten haftaiçi olacağını sanmıyorum bu programın.
Aşkın Bedeli,Evleneceksen Gel,Beni Affet ve Haber ile haftaiçini dolduruyor Star.
Haftasonu olabilir.

Ben o dizinin iyi reyting aldığını hatırlamıyorum.
Aşkın Bedeli'nden sonra yayınlanabilir zaten bu program o kadar uzun değil. :D

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Deniz Yıldızı'nıda kaptırdı Star iyi hatırlattın. :D
Ya Deniz Yıldızı sanki çok iyi oranlar alıyordu da.Bir kanal Deniz Yıldızının saatinde haber yayınlasa daha yüksek reyting alır ki zaten öyle oluyor.
Aşkın Bedeli'nden sonra yayınlanabilir zaten bu program o kadar uzun değil. :D
Ya da Aşkın Bedeli'nden önce yayınlarlar.

10 Yıldır tekrarları yayınlanmazdı iyi almasa. :D
:F Çok güldüm gerçekten.
Tekrarları yayınlanıyordu da sanki reyting sıralamasında tekrarı en üst sıralarda.

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Ya Deniz Yıldızı sanki çok iyi oranlar alıyordu da.Bir kanal Deniz Yıldızının saatinde haber yayınlasa daha yüksek reyting alır ki zaten öyle oluyor.

Bilemiycem artık ama Ezgi Sertel'i çok severim umarım eski oranlarını korur. :)

10 Yıldır tekrarları yayınlanmazdı iyi almasa. :D
Sen de şu 1000 mesajı bugün yaz da konunu açalım. :D

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710

:F Çok güldüm gerçekten.
Tekrarları yayınlanıyordu da sanki reyting sıralamasında tekrarı en üst sıralarda.

İdare ediyordu saatini. :D