Star TV'den Yeni Dizi: "Siyah İnci"

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

Star TV'den Yeni Dizi: "Siyah İnci"

e9425df1-b408-4ad9-8a95-f75e12e2bae8.jpg

Star TV'den yeni sezon için yepyeni drama dizisi geliyor!

Yapımcılığını Gold Film'in yapacağı, yönetmenliğini Erol Özlevi'nin yapacağı, senaryosunu Yekta Torun'un kaleme alacağı dizinin başrollerinde Tolgahan Sayışman, Hande Erçel, Berk Hakman ve Hüseyin Avni Danyal yer alıyor.

"Siyah İnci" yeni sezonda Star TV'de!

Kaynak: Ranini.tv
Orijinal formatta oku

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Hande Erçel hani Kadir İnanır'lı dizide olacaktı. O haberde ismi vardı. Demek o kadroya fazla geldi.:A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Sen Beren'i sevmiyor muydun? :A Vadicileri kızdırmak için mi kullandın yoksa. :F

Arkadaş yine üstü açık uyumuş yazık.:F
Ben Beren seviyorum şuanda zaten Neslihan'a bayılıyorum. Onun tesbitine göre çizgimi bozmadım ama o Beren severdi şimdi bu selülitli cüceyi seviyor. Anla buradan nasıl bi eksen kayması yaşadığını sen yokken:F

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ayrıca Tuba'nın yerini Fahriye aldı. Hande falan Faso fiso. Sırf kızı beğendi diye yine şişiriyor:A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061
fahriye kim yav sevgilileri özcan deniz ve burak özçivit olmasa iş bulamayacka kadın :A

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Arkadaş yine üstü açık uyumuş yazık.:F
Ben Beren seviyorum şuanda zaten Neslihan'a bayılıyorum. Onun tesbitine göre çizgimi bozmadım ama o Beren severdi şimdi bu selülitli cüceyi seviyor. Anla buradan nasıl bi eksen kayması yaşadığını sen yokken:F

Neslihan Fikret'e çemkirirdi ne ara bayılılacak kadın oldu bu kız. :A :F

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Neslihan Fikret'e çemkirirdi ne ara bayılılacak kadın oldu bu kız. :A :F

Kara Sevda yüzünden:love1: Kız bir oynuyor bir oynuyor aman Allah'ım. Tüm ödülleri toplasın valla hakediyor. Geçen senenin en iyi ismi @mrt-06 baya beğeniyor @Çiğdem- bile oyunculuğunu seviyor kızın.:F

Fahriye işte güzelliği ile iş bulan Model Tuba gibi. Hande kim ayrıca kaç dizisi var. Boş konuşmayalım.:A

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Kara Sevda yüzünden:love1: Kız bir oynuyor bir oynuyor aman Allah'ım. Tüm ödülleri toplasın valla hakediyor. Geçen senenin en iyi ismi @mrt-06 baya beğeniyor @Çiğdem- bile oyunculuğunu seviyor kızın.:F

Fahriye işte güzelliği ile iş bulan Model Tuba gibi. Hande kim ayrıca kaç dizisi var. Boş konuşmayalım.:A

Fatih Harbiye'den sonra biliyorsun beni... :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

zeynep değilmi
ayol kabullenemiyorlar tubişin yerine hande; beroşun yerini neslihan atagül aldı ikisinin de devri geçti :A @Çiğdem- :A
neslihan dediğiniz kara sevdadakı kurbağa gözlü kız değilmi bee seviyormusum demek @sokak sanati :A :A :A