Star TV Zuhal Topal'la Yollarını Ayırdı!

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
xBUGRAx yeni bir haber konusu açtı

Star TV Zuhal Topal'la Yollarını Ayırdı!

zuhal-topal-super-fm-muzikonair-830x470-762x360.jpg

İzdivaç programlarının yayından kaldırılmasının ardından kanallar yollarına yine aynı sunucularla yeni formatla devam etme kararı almışlardı.

Ancak Star TV, FOX'tan transfer ettiği Zuhal Topal'ı farklı bir program sunmaya uygun bulmadığı için ünlü sunucuyla yollarını ayırma kararı aldı. Zuhal Topal Star TV'nin yeni sezon tanıtım filmi çekimi hazırlığında çektirdiği fotoğrafını sosyal medya hesabından kaldırdı.

Star TV'nin, Zuhal Topal'ın saatinde Balçiçek İlter'in sunacağı suçlu arama programı yapacağı konuşuluyor.

Uçankuş
Orijinal formatta oku

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Transferle gittiğin yerde değerin bu kadar işte. :A

FOX başka formatta şans verirdi emek verip yükselttiği sunucusuna.. Ders olsun. :A
Balçiçek ne alaka ben onu anlamadım, Zuhal'e de sundurabilirlerdi. İşte Star böyle bir kanal..

Puhahahah :F @Harunnn60

Esra daha çok izlenir artık, Seda ile saatler çakişmazsa :A
HaberTürk'te Aşkı Roman hakkında sert bir yorum yazılmış acaba Seda ile Uğur da mı ayrıldı diye düşündüm. .ss @xBUGRAx

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Zuhal'in oyunculuğunu çok beğeniyorum zaten, Klavye Delikanlıları'na yakışabilir. :X

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Balçiçek ne alaka ben onu anlamadım, Zuhal'e de sundurabilirlerdi. İşte Star böyle bir kanal..

HaberTürk'te Aşkı Roman hakkında sert bir yorum yazılmış acaba Seda ile Uğur da mı ayrıldı diye düşündüm. .ss @xBUGRAx
Ciner grubunu turkuazzla mı kariştirdin :A
Geçmişte sizi ne kadar uğraştırdığına göre demek ki sevinciniz büyük :A Zuhal bir dizide oynar reytingleri kapar, bakalım esra ne yapacak. :A Asıl onun işi zor. :J
Hamileliğinden istifa edildi. İşte bu adaletli değildi. Geçen sene yanımıza yaklaşamadı bile :A

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060

O köşe yazarı başınızı yiyecek. :A Uğur neyse de Seda'ya başka program yapmak kolay kaybetmeyin. :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Oyunculuğa dönsün. Sunuculuğu kadar iyi oyunculuğuda. 10 parmağında 10 marifet:Z

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Zuhal bence de oyunculuğa dönmeli. Bu format onun sempatikliğine zarar verse de oyunculuğa dönünce imajı tekrar değişebilir. :X

Keza bir de geçen seneki izdivaç olaylarını şimdi düşünüyorum da tamamen profesyonel bir reklam çalışması gibi geliyor. :F O yüzden kim haklı kim haksız tartışması yapmaya gerek yok, hepsi çok iyi kandırdı milleti. :p

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Adını Sen Koy eski saatine geri dönebilir bence. Zuhal de oyunculuğa dönsün bin kat daha hayırlı olur kendisi için. :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
O kadar çok iyi bir insanım ki her dediğim geç de olsa oluyor. Zuhal sonun kötü olacak demiştim (çevremdeki herkese de dedim TV dünyasına da) inanmamışlardı pek. FOX'dan ayrılırsan olacağı bu. Biz sana para verdik fakat doyuramadık şımardın çoğu kişi gibi sonradan. FOX'um gibi olamaz kimse kovuldun işte yolların da ayrıldı hemen ardından çok denecek laf var da neyse kısaca Allah'ım görüyor er geç gösteriyor gününü herkese. :) :)

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,059
Puanı
410
Yeni bir programdansa, haber öncesine acilen 5 yıl yayınlandığı gibi yine Beni Affet koyulmalı. Çünkü Adını Sen Koy, Zuhal Topal Star'a geçtiği için mecburen saat değiştiren Beni Affet'in saatini kapmıştı o yüzden BA saat 6'da başlamalı 5 yıl o saatte yayınlandı.
ASK da 16.30-17.00 gibi başlayabilir 18.00'de bitecek şekilde.
18.00-19.00 Beni Affet

Yeni bir program denemek isteniyorsa öğlen 12'den akşamüstü 16.00-16.30'a kadar istedikler yere koysunlar denesinler, iki günlük diziyi yıpratmadan.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061

Transferle gittiğin yerde değerin bu kadar işte. :A

FOX başka formatta şans verirdi emek verip yükselttiği sunucusuna.. Ders olsun. :A

Puhahahah :F @Harunnn60

Esra daha çok izlenir artık, Seda ile saatler çakişmazsa :A

Geçmişte sizi ne kadar uğraştırdığına göre demek ki sevinciniz büyük :A Zuhal bir dizide oynar reytingleri kapar, bakalım esra ne yapacak. :A Asıl onun işi zor. :J

Zuhal bence de oyunculuğa dönmeli. Bu format onun sempatikliğine zarar verse de oyunculuğa dönünce imajı tekrar değişebilir. :X

Keza bir de geçen seneki izdivaç olaylarını şimdi düşünüyorum da tamamen profesyonel bir reklam çalışması gibi geliyor. :F O yüzden kim haklı kim haksız tartışması yapmaya gerek yok, hepsi çok iyi kandırdı milleti. :p

Sevmezdim zaten bunu. O saate koysunlar Beni Affet tekrar.

Yeni bir programdansa, haber öncesine acilen 5 yıl yayınlandığı gibi yine Beni Affet koyulmalı. Çünkü Adını Sen Koy, Zuhal Topal Star'a geçtiği için mecburen saat değiştiren Beni Affet'in saatini kapmıştı o yüzden BA saat 6'da başlamalı 5 yıl o saatte yayınlandı.
ASK da 16.30-17.00 gibi başlayabilir 18.00'de bitecek şekilde.
18.00-19.00 Beni Affet

Yeni bir program denemek isteniyorsa öğlen 12'den akşamüstü 16.00-16.30'a kadar istedikler yere koysunlar denesinler, iki günlük diziyi yıpratmadan.
Star şişinme fırsatını kaçırmamış yine. :A

DIFmBR6WsAEnJV1.jpg

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Star şişinme fırsatını kaçırmamış yine. :A

DIFmBR6WsAEnJV1.jpg
Evlilik programlarının gerçekten rezil programlar olduğunun, amacının dışında çekildiğinin ve ekranlarda olmaması gerektiğini düşünüyorum. Fakat büyük bir kitlenin izlediği bu programların bu şekilde kaldırılması sağlıklı değil. Her formatın bir sonu var, izdivaç programlarını izleyen insanlarda bunun bilincine eriştiği zaman bunun sonunu getirebilirdi. Zorla, yasakla çözülecek işler değil bunlar... RTÜK bu saçma tavrından vazgeçmeli. Türkiye'de RTÜK'ün aldığı saçma sapan kararlar ve verdiği cezalar televizyonculuğun bitmesine bile sebebiyet verebilir...

• Beğendim
Reactions: Aserat