Spotify 2023 Özeti Açıklandı!

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Bu yılki kendi Spotify karnemi de beğenmedim maalesef. :A Araya dinlediğim için hiç gurur duyamadığım bir şarkı kaçtığı için genel sonuçlarımı kimseyle paylaşamayacağım sanırım. :A

Ame en çok dinlediğim sanatçı açık ara Olivia Rodrigo, en çok dinlediğim şarkı vampire. :bhr: Onu da Christina Aguilera, Hande Yener, Melike Şahin ve Taylor Swift takip etmiş. :A

Çok fazla pop ve popüler kültür kalmışım, seneye için biraz farklılık yapsam iyi olacak. :A

Ekli dosyayı görüntüle 124269
Bu oran şaka mı? :A

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,174
Puanı
1,061
Screenshot_20231129_201500_Spotify.jpg

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,139
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kendi listemi bekliyorum :A

Ülkelere göre bakılabiliyor mu? @Emre Ozansoy mesela herhangi baṣka bir ülkenin listesine bakabilirmiyiz?
Hiç bir fikrim yok. :( Google'da biraz araştırdım ama bir şey bulamadım ama muhtemelen bakılabiliyordur diye düşünüyorum bir şekilde.

• Beğendim
Reactions: Yakamoz-Asi

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,651
Puanı
1,060
Özellikle en çok dinlediğin şarkılar tek kelimeyle mük-kem-mel. :Z

Sana da Emir Can'dan özel teşekkür konuşması geldi mi? :Z

Hala dinlememiş olman hata. :A

@kerem kendisinden 10 yaş daha küçük olduğu için kıskanıp bu kıza antilik yapıyordu eskiden ama o bile yılın en iyisi olduğunu kabul edip antiliği bıraktı. Yavaş yavaş müzik zevki aşılatıyoruz kendisine. :A
Yoklukta all-american bitch iyi geldi ama hala benim standartlarıma göre fazla ergen. Bir Dua Lipa olması için çok daha fazla çalışması lazım, yetmez bu kadarı. :A @12.Adam

• Harika
Reactions: 12.Adam

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,139
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
10 şarkı arasında yer alan 4 şarkının Semicenk'in olması peki. :bhr: Adam yıla damgasını vurmuş. Erken keşfetmiş olsam benim de listemde yer alırdı muhtemelen. :A

Yapamam, Affetmem, Vur ve 24/7'yi ilk defa bu listede gördüm. İnsanlar nereden bulup da dinlemişler çok merak ediyorum. :A Onların yerine Parti İptal'den bir parça yer alabilirdi, Ali Cabbar mesela.

• Okudum
Reactions: kerem

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Yoklukta all-american bitch iyi geldi ama hala benim standartlarıma göre fazla ergen. Bir Dua Lipa olması için çok daha fazla çalışması lazım, yetmez bu kadarı. :A @12.Adam
Abla en çok dinlenenin max kapasitesi Altın Ahududu Ödülleri olan Emir Can çıkmış, gelmiş ergen falan diyorsun ya. Utanmıyorsun da. :A

En son Olivia'nın sıfır promo, sıfır playlist/radyo ile yayınladığı soundtrack şarkı bile Dua'nın dünyanın pr'ını ve desteğini alan lead single'ı sollamıştı. Ben olsam artık konuşmaya utanırdım. :A

• Güldürdün

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,366
Puanı
1,060
Asıl Semicenk fanı senmişsin :A ben öyle bir şarkıyı herhalde 10 kereden fazla dinlemedim son dönemlerde :A

Spofity kullanmıyorum ama benim en çok dinlediğim şarkı yıl bazında Diva Yorgun oldu bu sene (geç keşfetmeme rağmen).
Bende anlamadım ya virüs girdi herhalde. :A
------

Özellikle en çok dinlediğin şarkılar tek kelimeyle mük-kem-mel. :Z

Sana da Emir Can'dan özel teşekkür konuşması geldi mi? :Z

Emir Can’dan teşekkür konuşması mı? (b)
Hayır, gelmedi.

• Güldürdün
Reactions: kerem and Dosi

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,753
Puanı
710
Utan, utan...

Benim de 4. Emir Can İğrek ne var yani. :A

DD9E2D03-C3E3-4AA1-BDC4-664056CB95C6.jpeg

------

Ben ders çalışma, spor, ev işleri vs her aktiviteyi müzik dinleyerek yaptığım için normal. Uyku öncesi de müzik dinliyorum sürekli. :A

%1 ne? 220 milyon Spotify kullanıcısı olduğunu varsayarsak 2,2 milyonluk dilime girmişsin. Olivia Rodrigo Fan Club'tan atsak yeridir. @kerem bile daha çok dinlemiştir. :A
Ders çalışırken müzik dinleyenlere her zaman özenmişimdir. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,651
Puanı
1,060
Abla en çok dinlenenin max kapasitesi Altın Ahududu Ödülleri olan Emir Can çıkmış, gelmiş ergen falan diyorsun ya. Utanmıyorsun da. :A

En son Olivia'nın sıfır promo, sıfır playlist/radyo ile yayınladığı soundtrack şarkı bile Dua'nın dünyanın pr'ını ve desteğini alan lead single'ı sollamıştı. Ben olsam artık konuşmaya utanırdım. :A
Ben ergen dinlemiyorum çok şükür, dinleyenler utansın. :A

O değil de listeye Simge, Ezhel ve Emir Can damga vurmuş. Senin dinlediğin dandik şarkıcıların hiçbiri yok çok şükür. :A

• Güldürdün

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
421 bin dakika dinleyen rakiplerim varken benim 13 bin dakika çok masum kalıyor bence... %0.001'lik dilime bile girememişim yani. Daha fazla çalışmam gerekiyor anlaşılan. :A

IMG_0024.jpeg

------

Benim de 4. Emir Can İğrek ne var yani. :A

Ekli dosyayı görüntüle 124281
------

Ders çalışırken müzik dinleyenlere her zaman özenmişimdir. :A
Ders çalışmak gibi sıkıcı bir eylem sadece müzikle yapılınca çekilebilir geliyor. Bu yüzden en çok sınav dönemi Spotify kullanıyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy and 12.Adam

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,651
Puanı
1,060
Bende de 3. sırada, Ali Cabbar sağ olsun. :A
421 bin dakika dinleyen rakiplerim varken benim 13 bin dakika çok masum kalıyor bence... %0.001'lik dilime bile girememişim yani. Daha fazla çalışmam gerekiyor anlaşılan. :A

Ekli dosyayı görüntüle 124283
Gerçi bende sevemedim.Twitter’da fb editleri izlerken kulağa takılmış. :A
Semicenk dışında gayet iyi liste olmuş. :A
Kendi listemi bekliyorum :A

Ülkelere göre bakılabiliyor mu? @Emre Ozansoy mesela herhangi baṣka bir ülkenin listesine bakabilirmiyiz?
Bu oran şaka mı? :A
Spotify Türkiye'nin en çok dinlenen şarkısı olmaya adım adım ilerliyor. Simge resmen tarih yazdı. :bhr:

GAGrQUWX0AA_gMG.png