Sohbet

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
yakup uyarmış olayım onunla dalga amaçlı mesajlar yazma anında ceza alırsın o gülücük tahrik ediyo adamı :D

nestroyers

Favori Üye
Reaksiyon puanı
76
Puanı
159
takas aganın bugun keyfiş yerınde yarın vadısı ıyı reytıng alırsa balkondan atlar artık :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
aga hep bu sözlüktekiler dizinin açıklarıyla ilgili yorum atıyolar 100 kişiden 3 kişi süper dizi diyor diğerleri hep eleştiriyor yok şöyle yok böyle :D

aga valla gece gece kahkaha attırdın süpersin ya :D boşver onlar eğleniyo işte takmaya gerek yok :D

- - - Ekleme - - -

takas aganın bugun keyfiş yerınde yarın vadısı ıyı reytıng alırsa balkondan atlar artık :D

oha o kadar da değil aga bugünki sınavın dehşet geçti resmen şov yaptım bi de sınavlar bitti ondan keyifliyim baba keyifli :kiki:

nestroyers

Favori Üye
Reaksiyon puanı
76
Puanı
159
haklılar ama şimdi eleştirmekle :kiki:

nereye haklılar olm cogu ızlemıyor 20 dk ızlemıs gelıyor h emen su olay bole sacma olmus gibisinden mesajlar yazıyor g azma dolu ya.

- - - Ekleme - - -

aga valla gece gece kahkaha attırdın süpersin ya :D boşver onlar eğleniyo işte takmaya gerek yok :D

- - - Ekleme - - -

oha o kadar da değil aga bugünki sınavın dehşet geçti resmen şov yaptım bi de sınavlar bitti ondan keyifliyim baba keyifli :kiki:

allah bozmasın aga

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
aga dün 2.5 saat uyudum o vakitten bu yana uyumadım ölüyom resmen :D yarın akşama kadar yatacam vadi başlayınca kalkarım artık :kiki:

- - - Ekleme - - -

eyvallah aga sağol :D

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
nereye haklılar olm cogu ızlemıyor 20 dk ızlemıs gelıyor h emen su olay bole sacma olmus gibisinden mesajlar yazıyor g azma dolu ya.

- - - Ekleme - - -

allah bozmasın aga

fazla takma yorumları, herkez illa biyerinden bişey bulur.. :)

- - - Ekleme - - -

şu konsep içimde kalmıştı hemen yazayım şuraya unutmadan

*" öbgzk yine fark atmış rakiplerine :kiki: "*

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
yakup 50 kere yazdın kışkırtma beni bi de tahrik gülücüğü koyuyon :kiki:

nestroyers

Favori Üye
Reaksiyon puanı
76
Puanı
159
fazla takma yorumları, herkez illa biyerinden bişey bulur.. :)

- - - Ekleme - - -

şu konsep içimde kalmıştı hemen yazayım şuraya unutmadan

*" öbgzk yine fark atmış rakiplerine :kiki: "*
taktiğımdan değil ya dizi iyi bunlar diziden anlamıyor eleştirmek için yorum atmıslar sadece çok komikler !

takas aga gidiyon mu daha yeni geldk :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
sen niye tahrik oluyonki salı günü izlediğin bi yapım yokki senin , :kiki:

sana karşı biü liyiz :D ekip1 izliyom bi de artık seksenler bu hafta sınav vardı izleyemedim seksenleri 2 hafta önce izledim müthiş dizi acayip güldürüyo

- - - Ekleme - - -

taktiğımdan değil ya dizi iyi bunlar diziden anlamıyor eleştirmek için yorum atmıslar sadece çok komikler !

takas aga gidiyon mu daha yeni geldk :D

yok aga 3 e kadar takılırız sonra yatarım :D

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049

sana karşı biü liyiz :D ekip1 izliyom bi de artık seksenler bu hafta sınav vardı izleyemedim seksenleri 2 hafta önce izledim müthiş dizi acayip güldürüyo
bana karşı umutsuz ev kadınları bile salı öbgzk karşısında olsa bile sen yine onu tutarsın , artık kafanda nasıl bi yakup varsa :) seksenler nedir yaa.. aslında türkiyede gerçekten de kaliteli komedi yok.. seksenler , yd , alemin kralı falan bunlar çok kötü..

nestroyers

Favori Üye
Reaksiyon puanı
76
Puanı
159
nediysen hepsi bir o yorumcuların , huzuru napıcan sen asıl , sanki şu aralar yeniden küllerinden doğma aşamasında :)

huzur bu hafta bir halt yiyemesse daha yiyemez cnku en heycanlı ıs yapcak bolum bu hafta var merakla beklıyor mıllet...huzur fragmanda birz karısıktı baktım ab'de gecemeyız ama totelde geçerse huzur işler kötü demektir

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
uek yi falan tutman a seksenleri izlemeden kötü deme süper dizi yapmışlar ekip1 de aksiyon var iyi sarıyo

nestroyers

Favori Üye
Reaksiyon puanı
76
Puanı
159

- - - Ekleme - - -

yok aga 3 e kadar takılırız sonra yatarım :D

bui yu ızlıonn mu aga o dızıde iyi reyting alıyor aslında ha ? diladan cok alıyor ? basrollerı tanıdıkta degıl ?

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
huzur bu hafta bir halt yiyemesse daha yiyemez cnku en heycanlı ıs yapcak bolum bu hafta var merakla beklıyor mıllet...huzur fragmanda birz karısıktı baktım ab'de gecemeyız ama totelde geçerse huzur işler kötü demektir

totelde de geçerse sen artık huzur setini basarsın :)

- - - Ekleme - - -

uek yi falan tutman a seksenleri izlemeden kötü deme süper dizi yapmışlar ekip1 de aksiyon var iyi sarıyo

salının en sarıcısı şüpesiz öyle bir geçer zaman ki , benim 1 numaram :)

- - - Ekleme - - -

bui yu ızlıonn mu aga o dızıde iyi reyting alıyor aslında ha ? diladan cok alıyor ? basrollerı tanıdıkta degıl ?

Nereye iyi alıyo bugun gördük iyisini.. :)