Sohbet & Muhabbet Konusu

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,462
Puanı
1,060

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,121
Puanı
1,061
Atraksiyon olur işte forumda.Bak @xemrexxx 'ye hiç takıyor mu :) Hiç izlemedigim yapımlarda yapıştırıyor mu etiketi evet. Hoşuma gidiyor mu evet. Gülüyor muyum evet. İşte böyle olacaksınız.. Olaylara çok Fransız kalıyorum ama çok gülüyorum anlamadığım için. 😅😅😅

@xemrexxx her yeri işgal edip 27188181 tane kişi etiket edip nerden ne buluyor. İyi bir örnek verdin :A
Ben masumum hakim bey :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,158
Puanı
1,060
@Dosi aşık olamaz diye bir kural mı var? Var da benim mi haberim yok? :A
Aşk Dosi’de odaklanmama sorunu yaratmaz :A Dosi aşık olduğunu belli etmez, ruhun duymaz, yani o duruma bağlama :A

Yeni bir düzen yeni bir hayat ve yığınla çözülmeyi bekleyen durumlar düzenimi bozdu. Yavaş ve emin adımlarla belli bir süre sonra kendime gelirim diye umuyorum :A

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,524
Puanı
280
Aşk Dosi’de odaklanmama sorunu yaratmaz :A Dosi aşık olduğunu belli etmez, ruhun duymaz, yani o duruma bağlama :A

Yeni bir düzen yeni bir hayat ve yığınla çözülmeyi bekleyen durumlar düzenimi bozdu. Yavaş ve emin adımlarla belli bir süre sonra kendime gelirim diye umuyorum :A
Dosidosi vurdu gol oldu. Şimdi itinayla yerlerinize dönebilirsiniz. :) Ahahahaha.

• Güldürdün
Reactions: Dosi and 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,462
Puanı
1,060

Dosidosi vurdu gol oldu. Şimdi itinayla yerlerinize dönebilirsiniz. :) Ahahahaha.
Golü yiyen benim üzülen sensin. :A