eTV Sinevizyon - 2. Sezon 5. Bölüm | Yeni Bölüm

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
  • İlginç
Reactions: Çiğdem

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bu kütüğün filmleri izlenmez ablacım :A (Ohaaaa :eek:)
Gemici filmi vardı oscarda yanı bakıyoruz ama göremiyoruz öyle düşün :F :F :F @MasacRE

Al bak beni şikayet ettiğin adamın o film hakkındaki yorumunu oku :A Kütük dostum trollük peşinde olduğu için öyle konuşuyor, yoksa o da benim gibi iyi filmden anlıyor zevkli adamdır benim kütük dostum :bhr:

Uzun süredir büyük bir merakla beklediğimiz bir filmdi. Nihayet 11:15 seansında izledim. Beklediğime değmiş açıkçası.

Şunu söyleyebilirim ki Nolan döktürmüş yine. Kesinlikle olağanüstü bir filmdi. Savaş filmlerini normalde pek sevmem ama bu filmdi diğerlerinden ayıran birçok farklı yönü var. Kuru kuru savaş filmi demek filme büyük haksızlık olur.

Sesler ve görüntü muazzamdı be. Sinema salonunda kesinlikle o atmosferi bizzat yaşadığınızı hissediyorsunuz. Nolan bunu seyirciye çok iyi yansıtmış. Son yıllarda sinemada izlediğim en iyi film olabilir. Sinemadan çıktıktan sonra kendime gelmem uzun sürdü :A

Hans Zimmer müzikleriyle döktürmüş. Hiç durmak bilemeyen müzikleri ve askerlerin hayatta kalma mücadelesi birleşince ortaya muazzam bir film çıkmış. Savaşın acı yönü çok iyi vurgulanmış.

Oyunculuklar da öne çıkan biri yoktu ama Mark Rylance ve Fionn Whitehead en sevdiğim karakterler oldular. Tom Hardy de olduğu sahnelerde üstüne düşeni fazlasıyla yerine getirmiş.

Fion Whitehead'ın Fransız askerini diğer askerlere karşı savunması kesinlikle en beğendiğim sahnelerden birisi oldu. Birde filmin başındaki yaralıyı sedyeyle gemiye taşımalarında gerilmedim desem yalan olur

Sözün özü bu filmi mutlaka sinemada izleyin. Ev de izlerseniz film kesinlikle heba olur benden söylemesi.

9/10

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Al bak beni şikayet ettiğin adamın o film hakkındaki yorumunu oku :A Kütük dostum trollük peşinde olduğu için öyle konuşuyor, yoksa o da benim gibi iyi filmden anlıyor zevkli adamdır benim kütük dostum :bhr:
@Maskeli Fedai herifinin Zindan Adasıda beyin yakandı ama o film çok güzeldi demek yönetmenin aynı olması yetmiyor kütükler :A :A :A

Bu yeni filmede bakarız işte diğer tuhaf filmlerinizi ikiniz izleyin :F

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@Maskeli Fedai herifinin Zindan Adasıda beyin yakandı ama o film çok güzeldi demek yönetmenin aynı olması yetmiyor kütükler :A :A :A

Bu yeni filmede bakarız işte diğer tuhaf filmlerinizi ikiniz izleyin :F
Hayır Zindan Adası ile Dunkirk'ün yönetmenleri aynı değil, bu yeni çıkacak Dicaprio filminin yönetmeni Zindan Adası'nınki ile aynı. Zaten Dicaprio hep onun filmlerinde oynuyor :A

• Harika
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hayır Zindan Adası ile Dunkirk'ün yönetmenleri aynı değil, bu yeni çıkacak Dicaprio filminin yönetmeni Zindan Adası'nınki ile aynı. Zaten Dicaprio hep onun filmlerinde oynuyor :A
Ozaman bu filmde güzel olacak @Maskeli Fedai sen ben gelirse forumdash destere toplaşır bakarız :Z :Z :Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Onun tarihi belli değil yalnız, o sonraki filmiymiş. Şimdi yönetmenin bu filmi çıkacak sonbaharda. Dicaprio yok ama onun için izlemek istiyorsan daha çok beklemen gerekecek :A

Güzel hareketli fragman ama şu Frank yaşlı moruk yerine 35-40 arası bir adam olsaydı daha iyi olurmuş :A :A :A @Maskeli Fedai

• Güldürdün
Reactions: Maskeli Fedai

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059