Selam dünyalı,

Sence de artık üye olarak devam etmenin zamanı gelmedi mi? Üstelik şimdi Fav10'a üye olmak aşırı kolay. Ücretsiz olduğunu söylemeye bile gerek yok zaten?

Eğer Facebook'un varsa buraya tıkla anında giriş yap.

Eğer Facebook'un yoksa şuraya tıkla ve 1 dakikada işlemi tamamlayıver.

Olur mu? İnan, pişman olmayacaksın.

Sinemada Ortalık Toz Duman, Cem Yılmaz'dan Çok Sert Tepki!

Bu konu 'Film & Sinema Haberleri' forumundadır ve Yiğitt tarafından 30 Aralık 2018 başlatılmıştır.

1. Yiğitt

Yiğitt Süper Moderatör
    Süper Mod. Co-Admin

Film yapımcıları ile salon işletmeleri arasında özellikle Mars Grubu ile gerilim devam ediyor!

Bilet fiyatlarının yüksekliği, biletin yanına mısır/içecek eklenerek fiyatın artışı gibi etkenlerden dolayı film yapımcıları boykot kararı almış ve filmlerini gişeden şimdilik çekmişti. Uzun süredir devam eden gerilime dün Yılmaz Erdoğan ''Kararlıyız'' diyerek geri adım atmayacaklarını açıkladı.

Mars Grubu'nun ilişkiler direktörü bugün Cengiz Semercioğlu'na konuştu ve ''Cem Yılmaz olmazsa başka Cem Yılmaz'lar çıkar, onlar film çekmezse çekeni bulacağız. Türk izleyicisini filmsiz bırakmayacağız.'' açıklamasına Cem Yılmaz çok sert tepki gösterdi.

Cem Yılmaz, ''Hayatımda ilk defa gördüğüm bu hanım yeni Cem Yılmaz’lar çıkaracakmış !Yavaş çıkarsın.Hanımefendi hadi bırak Cem Yılmaz çıkarmayı da tüm Türkiye de sinema biletini 15 lira yapmayı teklif ediyorum 40 liraya bilet satmak yok varmısın ? Yoksun tabi...İyi çıkarmalar Cengizi geçiyorum'' diyerek sert tepki gösterdi.

Şunlar da ilginizi çekebilir:

2. mesmeso61

mesmeso61 Moderatör
    Moderatör

Yav arkadaş git Çağan veya Mahsun'a sataş. Hangi akılla gidip Cem Yılmaz gibi bir adama laf atıyorsun?

3. ozgur2113

ozgur2113 Emekli
    Emekli

Cengiz Semercioğlu yine karıştırmış ortalığı :F Valla yapımcılar haklı. Her yerde Mars’ın olduğu Cinemaximum’lar var ve zaten yeterince bilet fiyatları pahalı değilmiş gibi kampanyalı bilet adı altında iyice kazıklıyorlar seyirciyi.

Röportajın tamamını okudum da kadın çok boş konuşmuş. Elbet film yapan birileri buluruz diyor. Desene Youtuber’lara gün doğdu diye.

Ama suş da yapımcılarda. Bunca yıl nerdeydiniz? Adamlar resmen sektörü ele geçirdi, kendileri de söylüyor. Sinema sektörünün %44’ünü Mars Media oluşturuyor. Bu sayı artmadan önce niye sesiniz çıkmadı. En dandik filmlerinize bile 700 - 1000 arası salon açılınca sorun yoktu tabi.

4. bazinga

bazinga Admin
    Admin

Yapımcılar tamamen haklı ama bu düzene zamanında hayır diyeceklerdi. İşlerine geldiği için ses etmeyip küçük sinemaların, bağımsız yapımcıların ezilmesine izin verdiler. Artık çok geç ama yine de bu tip eylemlerle bir şeyleri başarabilirler. Bir Cem Yılmaz, bir Yılmaz Erdoğan kolay çıkarılmıyor. Dandik youtuberlarla nereye kadar. :)

Sayfayı Paylaş