Sihirli Hayatlar 8.Bölüm

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,436
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
8.Bölüm

Kötü büyücü selim planını bozucak

Kötü büyücü buna izin vermem

Selim selimden hoşlanan bir kızla yüzünü değiştirecekten Çiğdemin Kötü büyücü gelir al bu bütün dünyaya hediyem olucak Çiğdemin yüzünü timsaha timsahın yüzünü Çiğdeme verir

Alara başkomiser ve ekibini Savcı Tamerin tanıdığı ekip pusudan kurtarır kimyasal saldırı olur kötü büyücü Tarafından Savcı Tamerle cerrah düşmandır ama başka bir sıkıntı vardır
ömerin patronuna düşmanlığı vardı savcı Tamerin cerrahda gerçek patronu olan kişiye düşmandır ve Amerikada hastahanede kalp krizinden öldü yazar adli tıp
Yağmur anneme ne oldu acaba yoksa o cinayet olabilirmi.Hamzaya aşık olan kişi mezarlıkta mektup bulur bu iş burda bitmeyecek sizide oraya yollucam Eski bir dost
Bakalım hamzaya aşık olan eskiden ve doğum günü olucaktır hamzanın Çiğdemin yüzünü timsaha verir timsahada çiğdemin yüzünü verdikten sonra. bu durumdan sonra büyücü kötü büyücü savaşı başlar

Ortalık savaş alanına döner vişne Annesinin yüzünü görünce timsahları bulmaya çalışır

Timsahlar farklı bir timsah yüzü görünce yemek isterler ve bu hem perilerin olduğu ortaya çıkabilir ama kimyasal saldırılar polisleri tıkadı Bir timsah araştırması hemen mısıra giderler timsah avlamaya gelen ve timsahtan çanta yapan hatta timsah eti yiyenlerde vardır vişnenin sihiriyle Çiğdem yüzüne kavuşur

İlginçlik alarmı sayesinde kurtulan Çiğdem hedefi kötü büyücü olur

Hayat ve cerrahın düğününde ortaya çıkan bir sır savcıyı kaçırmış ve bir anda

Cemin doğum gününde bir mesaj gelir Anneni öldüreni biliyorum Melis çok yakınlarınızda bir yerde hedefi sizin şirketide ele geçirmek Dodo o senmisin Melek ne oluyor

Vişne zamanı dondurur. Ah be bu benim üvey babamın hücresi demekki cadı teröriste çalışıyor ve babaannesi birlik bozulduğunda ben alıp onların güçlerini alıp güçlü birisi olup bütün sihir dünyası önümde eğilecek. Ardından istikamet İstanbul

Merak etme Alara başkomisere söyleriz bulur.Harun müdürün olduğu hastahaneyi bir sihirle karadeliğe yollar bir daha hiç dönemicek ordan

Murka ve Maya uygarlığı ne oluyor bu hastahanedeki herkes dünyadan geliyor diye tutuklanır harun müdürün kalbi durur bir anda iyileştirirler

Ama efsanevi yaratığın derdi onu rehin almaktır ve direnişçiler yardıma gelir Murka devletinin direnişçileri maya uygarlığının kötülerin elinde olmasından dolayı bu dinazor şeklinde ama tek farkı konuşuyor bu lider aynen insan gibi ama aslında bu yunan mitolojisine göre bir tanrıdır gezegen onu ölümsüz yapmıştır. Ama Yunan mitolojisindeki diğer tanrıları kızdırmıştır ve o galaksiyi ve diğer galaksiyi ikiye bölmüşlerdir özellikle nebula ve karadelikle

Dodo ve melek o kötü büyücü karşı karşıya gelir selim Çiğdemi kaçırmaya gelir

Alara başkomiser olduğun yerde kal periler heyeti başkanı gelir

Bunu sen istedin hediyem şu Beşiktaş- kayseri maçında Osmanlı paşası reşad paşa çıkar benin üstüme stat yapmak ne utanmadan birde Fransız ad koyuyorlar ismet inönünün ruhuda gelir bir anda İstanbulda kimyasal saldırıdan sonra hava öyle bir altüst oldu sular buharlaşmaya başladı ozon tabakası büyük ölçüde delindi. Ve yunan adasında bir volkan uykusundan uyandı ve patladı yanardağda kardak kayalıkları ve bodrumda ortalık karıştı ve kayaya dönen deniz bodrum özelliğini kaybediyor sınır yok özellik gidince hedefi yunanlılar Türkiyeye çeviriyor yani akdenize ve boğazı kontörlünü almak isteyen ruslar bu işten sonra

Çünkü iç savaş çıkmıştır

Bu millet beraberken herkesi yendi 15 temmuz kurtuluş savaşı Çanakkale zaferi bu kötü güçler bizi parçalamak istiyor sevr i uygulatmak istiyor Ne selimin terör örgütü hiçbir terör örgütü korkutmaz istiklal marşı okunur gençliğe hitabede andımızda

Savcı tamer Hamzanın doğum gününe gelir ama herkes pastadan yerken Hamza öpücekten selini dudaktan Hey ben Osmanlı bir anda evdeki herşey kendi kendine açılır televizyonun içinden baltalı bir seri katil çıkar vişne ne oluyor böyle

Melis ve hakan televizyondan Türkiyenin durumunu izliyordur bu işi biz çözücez.

Periler barışı sağlıyamaz. Devlet bizden yana Melis vay be kötü büyücüden büyük sürpriz

Hahaha yakında çocukları ölünce bana dönecek. Vişne çatışır ama ölmez Alara başkomiserde gelir faryalıda çatışırlar hahaha kurtulamıcaklar hoşça kal diyin dünyaya meleğin selamı var. Alara başkomiser vuruldu vişne of yani bune böyle ve evleri patlar

Mahalleye acil ambulans Kadıköy fenerci sokağa çok acil ambulans çok sayıda ağır yaralı televizyondan çıkan seri katil futbol zirvesinede saldırır basına özellikle bu saldırı çıkarken polislere pusu kurar çatışma çıkar Süranyum gazı atarlar herkes bayılır

Vişne burası patates cumhuriyetimi

8.Bölümün sonu
@Çiğdem-
@Harunnn60
@destere
@beyazsoy
@cookies

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,436
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Sihirli hayatlarda gelecek bölümü vişne Timsah derdini açan kötü büyücüye suçüstü yapıyor
Vişne annesinin yolundan giderek dünyayı bir felaketten kurtarıyor ve kötü büyücü yakalanıyor Selimde vişneye yakalanıyor Vişne selimi deveye çeviriyor
Selim mutlaka geri dönücem benim tanıdıklarım var diyor çölde bulursan dönersin Dünya gezegenin ezeli düşmanıda vişneye yeniliyor Çiğdemin evlatlık aldığı vişne adında kız
Enisin bu operasyon sonucunda iki derede bir arada kalır cerrah ve Tamerin kapışması sonucunda Cerrahta tamerde vişnenin gelişiyle yıkılır ve melis ordadır ve fotoğrafı çeker ve annesi Çiğdemle beraber gelir o kadar iyilik buyüzdenmiş ses kaydınıda aldım demekki iyi görünümlü kötü o Vaybe tuzak kurdun bana Ömeri Çiğdemin elinden almadan durmucam
ya benimsin ya kara toprağınsın Ömer
Beroş bu ne delilik
Dodo ve melek bu vişneden korkmak lazım tıpkı annesi Çiğdem evlatlık olduğu halde.
@Çiğdem- @Harunnn60 @beyazsoy @destere @xemrexx

@xemrexxx beroş adında köpeği oynuyorsun @dosimosinin eşini oynuyorsun

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sihirli hayatlarda gelecek bölümü vişne Timsah derdini açan kötü büyücüye suçüstü yapıyor
Vişne annesinin yolundan giderek dünyayı bir felaketten kurtarıyor ve kötü büyücü yakalanıyor Selimde vişneye yakalanıyor Vişne selimi deveye çeviriyor
Selim mutlaka geri dönücem benim tanıdıklarım var diyor çölde bulursan dönersin Dünya gezegenin ezeli düşmanıda vişneye yeniliyor Çiğdemin evlatlık aldığı vişne adında kız
Enisin bu operasyon sonucunda iki derede bir arada kalır cerrah ve Tamerin kapışması sonucunda Cerrahta tamerde vişnenin gelişiyle yıkılır ve melis ordadır ve fotoğrafı çeker ve annesi Çiğdemle beraber gelir o kadar iyilik buyüzdenmiş ses kaydınıda aldım demekki iyi görünümlü kötü o Vaybe tuzak kurdun bana Ömeri Çiğdemin elinden almadan durmucam
ya benimsin ya kara toprağınsın Ömer
Beroş bu ne delilik
Dodo ve melek bu vişneden korkmak lazım tıpkı annesi Çiğdem evlatlık olduğu halde.
@Çiğdem- @Harunnn60 @beyazsoy @destere @xemrexx

@xemrexxx beroş adında köpeği oynuyorsun @dosimosinin eşini oynuyorsun
bu vişne çilek olucak değili :F

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,436
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Beroş @xemrexxxin emri gidin ve Dominik cumhuriyetini basın ve orda bir yarışma var benim denizden çıkan yemeke ilaç koymuşturlar ne markasıydı roma markası sanki ayarlamışlar hatırladığın bişey varmı Komşunun kızı Ayşe babası İtalya büyükelçisi pizzadan italya sorumlu yarışma sırasında köpeğe çevirdi ve o kişiyide kaldırm taşına çevirdi ikisi için adaya mezar kazdılar öldü diye Dodo bunun bedeli ödenicek unutma
Canlı yayında şok silahlı baskın Dominik cumhuriyetlerin adasına yarışma sırasında sapan bir füze ünlüler ve gönüllüler adasına düşer Dominik karanlığa gömülmüştür Büyük bir savaşın fitili ateşlenir Dominik cumhuriyeti amerikaya savaş açar ve yarışma iptal edilir
Zeytinburnunda kanal sırasında bütün yarışmacılar tutuklanır ve hemen hepsi devriye minibüsünde ağır yaralı olarak bulunur ve devriye minübüsünü gömerler ve Polisleride yakarlar kanalla beraber
Beroşun kardeşi beren soylu intikam için geldim Dodo sen benim abimi öldürdün sıra damadında ilk hedef ama o sevgilinde olucak sen ölümsüzsün ve bu anda patron toplant yaparken başka bir kızla hoşça kal diyin bakıyım hepiniz ve patlama meydana gelir Melis buda neyin nesi burdan kaçmak lazım ah be melis buda senin işin demi kötü büyücüden ne farkın var adayı patlatmış dominiğide bundan Amerika türkiyeye savaş açabilir
ne yokartık 3.dünya savaşı çıkartıcak ve bu dünyanın yok olması anlamına gelir
Sihirli hayatlar Perşembe günü bomba gibi bölümüyle geliyor @Çiğdem- @Harunnn60 @Doğu

@Çiğdem-

@Çiğdem-

@destere @Çiğdem-

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Beroş @xemrexxxin emri gidin ve Dominik cumhuriyetini basın ve orda bir yarışma var benim denizden çıkan yemeke ilaç koymuşturlar ne markasıydı roma markası sanki ayarlamışlar hatırladığın bişey varmı Komşunun kızı Ayşe babası İtalya büyükelçisi pizzadan italya sorumlu yarışma sırasında köpeğe çevirdi ve o kişiyide kaldırm taşına çevirdi ikisi için adaya mezar kazdılar öldü diye Dodo bunun bedeli ödenicek unutma
Canlı yayında şok silahlı baskın Dominik cumhuriyetlerin adasına yarışma sırasında sapan bir füze ünlüler ve gönüllüler adasına düşer Dominik karanlığa gömülmüştür Büyük bir savaşın fitili ateşlenir Dominik cumhuriyeti amerikaya savaş açar ve yarışma iptal edilir
Zeytinburnunda kanal sırasında bütün yarışmacılar tutuklanır ve hemen hepsi devriye minibüsünde ağır yaralı olarak bulunur ve devriye minübüsünü gömerler ve Polisleride yakarlar kanalla beraber
Beroşun kardeşi beren soylu intikam için geldim Dodo sen benim abimi öldürdün sıra damadında ilk hedef ama o sevgilinde olucak sen ölümsüzsün ve bu anda patron toplant yaparken başka bir kızla hoşça kal diyin bakıyım hepiniz ve patlama meydana gelir Melis buda neyin nesi burdan kaçmak lazım ah be melis buda senin işin demi kötü büyücüden ne farkın var adayı patlatmış dominiğide bundan Amerika türkiyeye savaş açabilir
ne yokartık 3.dünya savaşı çıkartıcak ve bu dünyanın yok olması anlamına gelir
Sihirli hayatlar Perşembe günü bomba gibi bölümüyle geliyor @Çiğdem- @Harunnn60 @Doğu

@Çiğdem-

@Çiğdem-

@destere @Çiğdem-
bekliyoruz cnm :A