Sezonluk Yorum Başlığının Açılmasını İstediğiniz Yabancı Diziler

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@OzaN adlı dizi için konu açarsan harika olur ilk bölümü izledim harikaydı ingiliz dizisi ama başrolde isveçli Stellan Skarsgård var bu vatandaş aynı zamanda vikingslerdeki floki nin babası ailecek oyuncuymuş bunlar :)

konuyu takip etme ihtimali olan arkadaşlarıda sayayım kesinlikle @sürgünüm ün seveceği dizi , @Forumdash @MasacRE- @MEnes ve @sokak sanati da izleyecektir :) yalnız tosbağa @xemrexxx ile hogatha @Çiğdem- in izleyiip izlemeyeceğinden emin değilim :)

ayrıca dizinin alt yazıları çıkmış durumda toplam 8 bölüm mini dizi şeklindeymiş

izleyeceğiniz site adresi vereyim benden günah gitsin :)

http://www.dizibox.com/river-1-sezon-1-bolum-izle/

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,611
Puanı
1,061
@OzaN adlı dizi için konu açarsan harika olur ilk bölümü izledim harikaydı ingiliz dizisi ama başrolde isveçli Stellan Skarsgård var bu vatandaş aynı zamanda vikingslerdeki floki nin babası ailecek oyuncuymuş bunlar :)

konuyu takip etme ihtimali olan arkadaşlarıda sayayım kesinlikle @sürgünüm ün seveceği dizi , @Forumdash @MasacRE- @MEnes ve @sokak sanati da izleyecektir :) yalnız tosbağa @xemrexxx ile hogatha @Çiğdem- in izleyiip izlemeyeceğinden emin değilim :)

ayrıca dizinin alt yazıları çıkmış durumda toplam 8 bölüm mini dizi şeklindeymiş

ben de dün bu diziyi dicektim izleyen var mı diye:D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
ben de dün bu diziyi dicektim izleyen var mı diye:D
aslında downton abbey den dolayı sen ingiliz dizilerine alışkınsın o kısmını unuttuk işin :) ama gerçekten harika bir dizi @OzaN konu başlığı açsada yorumlasak :) yalnız yukarda da etiketledim bizi kaale almamış sanırım :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
aslında downton abbey den dolayı sen ingiliz dizilerine alışkınsın o kısmını unuttuk işin :) ama gerçekten harika bir dizi @OzaN konu başlığı açsada yorumlasak :) yalnız yukarda da etiketledim bizi kaale almamış sanırım :)
Mobilden PC'ye geçince kaale alabilirim. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

yeni diziler varken bitmiş yabancı dizileri izlemeyi sevmiyorum cnm :F

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Anne

I Love Dick

@sürgünüm @mrt-06 @Harunnn60 bunlara bir konu açarsınız sevaba girersiniz :) ikiside 12 mayısta başlayacakmış :)

bakalım başka izleyeni çıkacakmı @xemrexxx @Forumdash @sokak sanati @Çiğdem- @cookies @MelankoliK
@Çiğdem- destere sana aile dizileri bulmuş koşkız:A
I Love Dick isimden kaybediyor, insan diziyi izlediğini söylemeye utanır. :D
Emir'e oy verseydin ben açardım seve seve.

Emir ve Zeynep'e oy verecek misin.:T:
Onu bırakın da bu dizi başlıyor. :A Filmini izlemişsinizdir bence. :A